Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

kEnTaKi.

TOP 15 PAŹDZIERNIK

Recommended Posts

top15.jpg

Pierwszego października na serwerze został zrobiony reset TOP15. Startujemy z nowym konkursem. Życzę wszystkim miłej gry oraz zdobywania jak najwięcej fragów. 

POWODZENIA

ZASADY:

*Udział w konkursie może wziąć każdy gracz naszej sieci.
*Osoby, które będą próbowały zwyciężyć w konkursie używając wspomagaczy/aliasów itp. zostają automatycznie zdyskwalifikowane i zbanowane na naszej sieci.
*Gracze przyłapani na celowym nabijaniu fragów zostaną zdyskwalifikowani oraz zbanowani na okres 7 dni.

NAGRODY:

1 miejsce - VIP na 2 miesiące

2 miejsce - VIP na 1 miesiąc

3 miejsce - VIP na 1 tydzień 

Po zakończeniu konkursu i ogłoszeniu wyników zwycięzcy są zobowiązani do zgłoszenia się po odbiór nagrody. Mają na to 7 dni. W innym wypadku nagroda przepadnie. 

Po nagrody proszę się zgłaszać do opiekunów serwera lub managerów.

ROZPOCZĘCIE KONKURSU: 01.10.2019

ZAKOŃCZENIE KONKURSU: 01.11.2019

Wyniki możecie sprawdzać, wpisując na serverze komendy: /rank i /top15.

Zwycięzcy z poprzedniego miesiąca: (wrzesień) :

1 miejsce - @Istny666DiaBeL

2 miejsce - @memph.*

3 miejsce - @g1`

IMG_20191001_064348.thumb.jpg.2ef9a07ebf2f130a5c71f8e94acd7f57.jpg

1 hour ago, bartax said:

bartax, bonus, bartax, bonus, bartax i memph? :D

bonus, atas, memph, gregor, 2Dni vel g1 (niekoniecznie w tej kolejności), no i zmuszony jestem przyznać bartaxowi, że egzekwo (poprawnie niestety ex aequo, ale kto by zapamiętał...) rudemu Rudemu za kałacha (Wódz soszonów), Hirołce za awp i bart<...ech...>axowi za movement i kosę. Ale nie znam (chyba) zapa, więc może i on byłby najlepszy z tej listy. I tak każdy wie, ze rank w żadnym stopniu skilla nie odzwierciedla, chyba że sortować przez Accuracy, Efficiency, kpd i hps.... co i tak będzie nieczytelne bez możliwości filtrowania wyników po ilości przegranych godzin, co nadal nie byłoby skutecznym sposobem odzwierciedlenia indywidualnego skilla... To daje tylko wielokrotne podglądanie gry, obserwowaną częstotliwość osiągania najwyższych wyników w tabeli a przede wszystkim odpowiedź na kluczowe pytanie - kto jest najlepszym zawodnikiem? Ten, który ma najwięcej fragów indywidualnych czy ten, który ma najwięcej fragów i asyst czy może ten, który działaniem dla dobra drużyny sprawia, że jego obecność w drużynie procentowo odzwierciedla się w najwyższej szansie na wygraną? Ja często wolę półbota, który daje info od pro z awp który obstawia tyły, dobija po innych a infa nie daje całą mapę.

Chyba za mało wypiłem i się rozbredziłem...

Umcyk umcyk nawet-nie-czuję, jak-ry-mu-ję... :mis:

2 hours ago, Halucyn` said:

Niby top15 a tak naprawdę grac potrafi tylko z sześciu :V 

Całe szczęście, że nie grywasz, bo byłoby jednego mniej... >>

Godzinę temu, Zero napisał:

bonus, atas, memph, gregor, 2Dni vel g1 (niekoniecznie w tej kolejności), no i zmuszony jestem przyznać bartaxowi, że egzekwo (poprawnie niestety ex aequo, ale kto by zapamiętał...) rudemu Rudemu za kałacha (Wódz soszonów), Hirołce za awp i bart<...ech...>axowi za movement i kosę. Ale nie znam (chyba) zapa, więc może i on byłby najlepszy z tej listy. I tak każdy wie, ze rank w żadnym stopniu skilla nie odzwierciedla, chyba że sortować przez Accuracy, Efficiency, kpd i hps.... co i tak będzie nieczytelne bez możliwości filtrowania wyników po ilości przegranych godzin, co nadal nie byłoby skutecznym sposobem odzwierciedlenia indywidualnego skilla... To daje tylko wielokrotne podglądanie gry, obserwowaną częstotliwość osiągania najwyższych wyników w tabeli a przede wszystkim odpowiedź na kluczowe pytanie - kto jest najlepszym zawodnikiem? Ten, który ma najwięcej fragów indywidualnych czy ten, który ma najwięcej fragów i asyst czy może ten, który działaniem dla dobra drużyny sprawia, że jego obecność w drużynie procentowo odzwierciedla się w najwyższej szansie na wygraną? Ja często wolę półbota, który daje info od pro z awp który obstawia tyły, dobija po innych a infa nie daje całą mapę.

Chyba za mało wypiłem i się rozbredziłem...

Umcyk umcyk nawet-nie-czuję, jak-ry-mu-ję... :mis:

Całe szczęście, że nie grywasz, bo byłoby jednego mniej... >>

Ty zapomniałeś że ja jestem najlepsza, noo ale dobra wybaczam😒😒 syna masz spoko 😆

8 godzin temu, Zero napisał:

rudemu Rudemu za kałacha (Wódz soszonów), Hirołce za awp i bart<...ech...>axowi za movement i kosę (...)  może ten, który działaniem dla dobra drużyny sprawia, że jego obecność w drużynie procentowo odzwierciedla się w najwyższej szansie na wygraną? Ja często wolę półbota, który daje info od pro z awp który obstawia tyły, dobija po innych a infa nie daje całą mapę.

Zero, właśnie się wykluczyłeś, bo każdy wie, że Rudy Rudy stoi przed trupem albo w trupie do 0:20 XD