Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

Sign in to follow this  
Agata<<3

Degradacja LIBERUM VETO

Recommended Posts

Przykro, mi ale nie zgadzam się z decyzją o degradacji mempha... Jest to jeden z  ogarniętych kulturalnych adminów. Serio grając z nim non stop bo wiecie że dużo gram nie miał z nikim spin, a tymbardziej z graczami.  

I słyszałam o tych kłótniach z udziałem @nieOgarniam  i szczerze?  
Proszę zobaczyć logi na serwerze co się wczoraj działo kto do kogo mówił bo to jest czysta prowokacja, przecież inni też tam byli. Cziter nasz ogólnie to ma taki styl pisania jakby miał  o wszystko spine i pretensje o byle co. Doskonale o tym wiesz bo Ci mówiłam  o tym przez co prowokujesz kłótnie.  

Spina z adminami? Niby jakimi? Tylko cziter, a on też dużo prowokuje i mógł powiedzieć za dużo. Gardo też nie ma żadnego problemu z memph zawsze w zgodzie żyli i nikt problemu nie miał.. 

Ja rozumiem nerwy itp. ale to jest stały gracz banujący non stop poświęcający czas więc gdyby normalnie porozmawiać na spokojnie bez kłótni już można dać te ostrzeżenie..

Stracicie najlepszego admina pomyślcie o tym. @Tobi mój kochany weź się proszę zastanów i sięgnij po opinię innych graczy, adminów bo wiem że za nim wiele osób będzie stało murem w tym ja :) !! 

LIBERUM VETO KOCHANI BESOS ;*

==== Wiadomość wygenerowana automatycznie ====

zamkniety2-1552085143.png

Wątek został zamknięty i przeniesiony do kosza.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Administracja CsOpole.eu

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...