Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

buka85

[Zamknięty] Admin

Recommended Posts

Twój nick: BuKa
Data zdarzenia: 9.10.2019
Nick oskarżonego: El_Chappo

IP/SID oskarżonego: -
Wycinek z konsoli / screeny / demko jako dowód: - brak , rozmowa przez mikro
Twój komentarz:Podczas gry , niby jak to mówi dorosły już człowiek, zaczyna obrażać o brak coveru podczas rozbrajania bomby, choc podczas całego zajścia było nas 4 osoby na bs, ale oczywiście " Pan Admin" upatrzyl sobie ofiare i musiał sie wyżyć. Oczywiście podczas wymiany zdań jak to bywa nie było obrażania tylko słowna sprzeczka, następnie dojrzały Admin mówi że zaraz wylece z serva! Tylko ja sie pytam za co? Za to że on ma admin a ja nie? Oczywiście kolega nie widzi swoich błędów podczas gry tylko innych, ale to już nie ten temat.Oczywiscie nie wiedziałem że ma admina i jak zobaczylem że ma napisałem komentarz typu " ja pierdole kto daje admina dzieciom " dostalem bana , zgadzam sie z banem ale nie zgadzam się z takim traktowaniem ludzi! Dziekuje

hahahahaahah przestań kłamać gościu jak Ci powiedziałem żebyś się zamknął bo wylecisz odpowiedziałeś "TO DAWAJ DZIECIAKU JEBANY"   TO raz dwa napisałeś Cieciom nie dzieciom a trzy @DanSan  również był na serwerze to się wypowie ;) 
 a co do sytuacji z kowerowaniem to jak Ci o tym powiedziałem powiedziałeś morda dzieciaku 

P.s już nie raz byłeś upominany za słownictwo i wyrażanie się do graczy .

Tak jak Dansan napisał, więcej luzu, mniej spiny.

Co do powodu bana "obraza admina" to dla mnie trochę bez sensu, obraza to obraza i ban za kulturę się należy niezależnie czy obrażano admina czy gracza :]

==== Wiadomość wygenerowana Automatycznie ====

zamkniety2-1552085143.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Administracja CsOpole.eu

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...