Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

BedzieShootowal

[Brak UB] [Brak UB] antyrozpiska

Recommended Posts

Twój nick: pedal w bluzie stopro
Data zdarzenia:28-10-2019
Admin banujący:prosto
Wycinek z konsoli:[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin PROSTO.. 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : pedal w bluzie stopro 
[AMXBans] Reason : ' Czit. Wyjaśnij na forum ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ CsOpole.eu 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 173931056 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 83.29.24.254 ' 
[AMXBans] =============================================
Twój komentarz: Czekam, pokazcie na co was stac

http://d1.hltv.org.pl/srv55783/HLTV-1910201335-de_dust2.dem.zip

NICK: Kamil.

On 10/20/2019 at 2:50 PM, Zero said:

gra od 2:33

*2:50-3:07 7/7hs +/- ale trochę bardziej + (przeskoki)

*7:25-32 3/3 hs +/- ale trochę bardziej + (przeskoki)

wychodzi 

wraca 11:52

coś tam gra awką przez rundę, też ciekawe, ale -

*w następnej od 13:25-40 parę hsów, na +/- szczególnie czasy 13:25-6, 13:34 (!)

*14:47 ? +/-

*14:53 rozrzut od drugiej do siódmej albo ósmej kuli - praktycznie brak rozrzutu, bez przesady, to nie było pestkowanie tylko full auto +

ginie sekundę później, następna runda zaczyna się 16:20

16:38 znowu mam problem z rozrzutem, ale nic nie powiem bo trochę za krótka odległość

zaraz ginie, next 17:55

18:03 1 hs, reszta nie pykła i ginie

next 19:20 i last

1 kill na samym początku i potem nic

On 10/26/2019 at 12:33 PM, Kaczafara said:

2:50-3:07 7/7hs  -b  

7:25-32 3/3 hs +/-  bardziej + , szczególnie drugi frag gdzie to wygląda jakby aim z lagami typa se nie radził a po fragu jeszcze jedzie za banią modelu

13:34 i 35 o dokładnie te 2 fragi chodzi +/- bardziej na + . Poprawki / skoki celownika klata głowa, ale w tym przypadku za mało akcji widziałem żeby definitywnie powiedzieć..

On 10/27/2019 at 7:30 PM, . 死 ん だ 天 使 . said:

14:50- 15:00 - podobny rozrzut co w ponizej podanych sytuacjach ( tak jak i na mojej rozpisce demka  ) +/- bardziej w +

3:53 - 6 kul doslownie w jeden punkt  ( brak wgl kontroli czysty strzal na pale w a kule leca w 1 pkt) +

3:55 - 4:10  dziwna kontrola straszny rozrzut ( przeskoki zauwazalne przy predkosci 1/4 ) +

Zerknelem te twoje czasy jak dla mnie tak jak juz z poczatku pisalem jest to blad zwiazany z nowym lub darmowym udostepnionym z bledami legitem :P

Pozdrawiam

http://d1.hltv.org.pl/srv55783/HLTV-1910222114-de_dust2.dem.zip

NICK: pedal w bluzie

On 10/27/2019 at 5:32 PM, Zero said:

3:53 nieprawidłowy rozrzut, kule 4, 5, 6, 7, 8 w jeden punkt na łeb w dodatku kula nr 1 trafia w ciało choć celownik w pizdu daleko poza + (patrz 8:06)

3:55-7 na Hirolce też mocno ściąga na głowę rozrzut - zobaczcie dwie kule po jej zabiciu, one prawidłowo lecą w niebo daleko poza celem, jedna aż w galę trafia +

4:00 wiedząc co widziałem wcześniej z trudem powstrzymam się i dam +/-

4:06 druga kula ściąga w głowę, ale nie zabija (kask), rozrzut mi się nie podoba, ale ze względu na małą odległość zostawiam

4:09 dziwnie to wygląda, ale zostawiam

On 10/28/2019 at 10:43 AM, Kaczafara said:

Te drugie demko fajniejsze

3:50 -+/- bardziej + Jak się zastanawiałem czy może to nawyk, że rzuca na głowę to to wszystko rozwiało, bo chłop rzuca celownikiem z każdej strony i od góry i od dołu i z prawej i lewej.

3:56  frag z kolejnymi skokami oraz na koniec widzimy, że nagle rozrzut jest inny i wchodzi skanami pod b ? Z tak dokładnego pestkowego rozrzutu nagle tak się rozszalał.

6.28 - +b  tam chyba atak parkinsona był

9:06 - to czysta akcja ale jest porównaniem i przykładem. Jest dwóch graczy w miarę równo oddalonych. I nagle kolega postanowił kontrolować strzały kucając i o dziwo gorzej mu to idzie niż jak strzela w biegu ? Przypadek czy nie chciał, żeby mu celownik zwariował ?

10:00 - +b rozumiem lagi demka, rozumiem ale nie takie

10:04 -+/- Już nie komentuje tej zmiany targetu, może panika ale nadal są skoki tego celownika na ciało 

Już dalej nie chce mi się tego oglądać, poczekam na wasze rozpiski i myślę, że będzie trzeba zamykać ten temat .

Poprzednie demko za które dostałeś ub też zostało zweryfikowane, uzyskało żółte na granicy z czerwonymi czasami.

On 10/27/2019 at 5:32 PM, Zero said:

Obejrzałem ponownie demko gdzie głosowałem na minus, i zmieniłbym chyba teraz na

1:55 hs - tego nie rozpisałem, nie wiem czy przegapiłem czy co +/- przeskok

4:41 może i na głowie, ale czy nie aby ze wspomaganiem? +/- przeskok

4:43 to samo +/- przeskok

On 10/28/2019 at 11:29 AM, Zero said:

DLA PORÓWNANIA, JAK TO POWINNO WYGLĄDAĆ: GRA HIROLKI  -  BARDZO PROSZĘ ZAINTERESOWANE OSOBY O OGLĄDANIE

8:05 zacznijcie, będzie goniła Monkey on Crack na gali celownikiem i

8:08 prawdiłowo kula pada >ZA< ciągnącym celownikiem, nie przed. Dalej oglądajcie

8:11 prawdiłowe full auto, pierwsza kula tam gdzie celownik, reszta ponad i dookoła, stąd prawdiłowa korekta celownikiem w dół - celuje im na wysokości kolan a kule trafiają ich w ciało oraz lecą daleko ponad głowami

8:19 to samo, pierwsze kule trafiają tam gdzie celownik, dalej znowu prawidłowe fullauto, kule dookoła i nad celownikiem

TRUDNE?

Mam jeszcze pół tuzina demek nierozpatrzonych z Tobą, jak bardzo chcesz, to mogę rozpisać jeszcze jedno, sam wybierz które.

2054, 1355, 1254, 1415, 2135, 1315 - choose one, masz jeden kredyt, za to, że ogarniasz.

UB ode mnie nie dostaniesz (trochę mi przykro, jesteś dobrym graczem, ale teraz mam przekonanie że wspomagasz skill - niepotrzebnie). Lepsi od Ciebie nie chwalą się że sadzą 9 hsów na 10 killi, bo nikomu statystycznie na dłuższą metę się to nie zdarza. To Cię zdradziło.

Możesz się ubiegać o UB do wyższych instancji, ale mi dupy nie zawracaj.

==== Wiadomość wygenerowana automatycznie ====

brak_unbana-1552085143.png

Drogi użytkowniku, niestety Twoja prośba o UB została rozpatrzona negatywnie, życzymy powodzenia na innej sieci serwerów.

Pozdrawiamy Serdecznie,
Administracja CsOpole.eu

Twój nick: pedal w bluzie stopro 
Data zdarzenia:28-10-2019
Admin banujący:konsola
Wycinek z konsoli:byl
Twój komentarz: Komedie czas zaczac.

Pozowole sobie zaczac mojego rozpiska, odpowiadajac na zdania z konca postu.

"Mam jeszcze pół tuzina demek nierozpatrzonych z Tobą, jak bardzo chcesz, to mogę rozpisać jeszcze jedno, sam wybierz które."-hmm pol tuzina?  Czekam w takim razie na jeszcze kolejna demka, w ktorych twoim zdaniem gram odpalony, poniewaz te demka to komedia.

"UB ode mnie nie dostaniesz (trochę mi przykro, jesteś dobrym graczem, ale teraz mam przekonanie że wspomagasz skill - niepotrzebnie). - hmm tylko dobrym graczem? czy "dobry gracz" potrafi strzelic 7/7 hs. 9/10 hs? gracz, ktory moze poszczycic sie takimi zagraniami, to juz nie dobry gracz tylko elita sposrod wszystkich graczy.

" Lepsi od Ciebie nie chwalą się że sadzą 9 hsów na 10 killi, bo nikomu statystycznie na dłuższą metę się to nie zdarza. To Cię zdradziło."-  Powiedz mi prosze wedlug jakich statystyk sie sugerowales uzywajac slowa" statystycznie", jestem ciekawy tych statystyk. Nie ma lepszego gracza odemnie na tej sieci, zaden nie dorownuje mi chociaz troche, mimo tego ze czasami maja jakies normlane statystyki to ich zabojstwa sa po prostu brzydkie, np. 30 kili u nich to glownie zabojstwa z awp,skany oraz full auto, nikt nie moze pochwalic sie tak swietnym "gameplayem", ktory jest rowniez mily dla oka. Jestem osoba,dla ktorej zwykle zabojstwa typu full auto nie robia wrazenia,dlatego tez jak zaczynalem grac w cs skupialem sie glownie na one tapach, poniewaz jest to moim zdaniem najpiekniejsze zabojstwo w cs. Pamietaj "praktyka czyni mistrza".  "(...) to cie zdradzilo" hmm , czyli reasumujac zdradzil mnie moj skill.... no tak jaki ja jestem glupiutki, przeciez moglem od czasu do czasu full auto puscic oraz grac stylem,ktory mi nie odpowiada.

Od siebie moge dodac, ze jestem sportowcem, dla mnie nie ma drog na skroty. Moim zdaniem pojscie na latwizne jest dla ludzi slabych .Od dziecka jestem nauczony, ze do wszystkiego dochodzi sie ciezka praca. 

http://d1.hltv.org.pl/srv55783/HLTV-1910201335-de_dust2.dem.zip- na wstepnie widac, ze mam skoki pingu o czym swiadczy akcja z 12:56-12:58, rowniez gracze, ktorzy graja na cs opolu moga czasem zobaczyc jak wyrzuca mnie za ping oraz jak mi po prostu skacze.

2:50-3:07- gala to po prostu zwykle full auto z pingiem okolo 150, pozostale zabojstwa sa proste, poniewaz gracze wchodzili pod celownik lub stali odwroceni. ZERO PRZEKOKOS -B

7:25-32 pierwszy frag, widac ewidentnie ze dostalem skok pingu, swiadczy o tym 3 strzal, 2 pozostale zabojstwa bez szalu B-

13:25-13:40- nie ma nic ciekawego tutaj, zadnych szejkow, proste fragi na graczach afk

14:53- brak rozrzutu? hmm strzelam po czym kucnalem, gracze,ktorzy juz troche graja w ta gre wiedza jak puszczasz spraya kiedy stoisz i kucniesz to strzal poleci w to samo miejsce, plus kontrola full auto, nic takiego. B-

http://d1.hltv.org.pl/srv55783/HLTV-1910222114-de_dust2.dem.zip

3:53- Nie wiem co wy tu widzicie, jaki no recoil, jakis przeskoki na glowe? Normalny frag, hmm strzaly poszly na glowe, moze dlatego ze celownik mialem na klacie, nie bylo sensu kontolowac full auto przesadnie, dlatego celownik poszedl troche do gory(wlasnie tutaj widac ze recoil dziala) i trafilem banie.

3:55- seria pestek. widzialem po 6 strzalach ze juz strzaly leca w gore, dlatego przystopowalem po czym znow kontynuowalem serie pestek, ktoras w koncu musiala trafic cel tym bardziej ze celowalem w glowe... B- Gracze, ktorzy znaja sie na pestkowaniu wiedza, ze po kilku strzalach, zabija sie dolna czescia celownika, a nie gorna, Polecam troche potrenowac, dowiedziec sie bo nie chce mi sie tlumaczyc tak oczywistych rzeczy.

6:28- haha jaki atak parkinsona,przestan dopatrywac sie w tak czystych akcjach czegos czego nie ma  zwykle strzaly seriami B- 

10:00 hmm w tej akcji widac, ze nie spodziewalem sie tak szybko tam przeciwnika, zaskoczyl mnie zadziala w tym momencie pamiec miesniowa  tzn zauwazylem typa, staralem sie na niego szybko wycelowac, ale sie nie udalo przez co pierwsze strzaly w sprayu poszly obok glowy, po czym skontrolowalem to kierujac sparay na jego glowe. To zjawisko mozna zauwazyc u graczy doswiadczonych. Hmm nawiazujac do tej sytuacji, rowniez inny doswiadczony  gracz  zaczalby walic full auto od razu po zauwazeniu typa, mimo ze jego celownik byl kilka metrow od przeciwnika i dopiero potem nakierowal na przeciwnika, tez mam taki nawyk, jednak w tej sytuacji obralem inny styl. B-

10:04  Refleks plus pamiec miesniowa, nic takiego. Jak potrafie zrobic 10/10 hs  to myslisz, ze dla mnie takie fragi sa trudne?  B-

Według mnie gracza który w tym siedzi na prawdę długo ,grasz w bardzo specyficznie, ale robisz to w bardzo umiejętny sposób. Wiele sytuacji jest bardzo ale to bardzo podejrzanych co do Twojego mega skila ale kto wie moze na prawde dobrze ogarnaisz. Gratuluję ub i dobrze że napisałeś ta antyrozpiske widać że Ci zależy żeby wyjść z tego z głową do góry szacunek.  💪

2 hours ago, BedzieShootowal said:

elita sposrod wszystkich graczy

Nie ma lepszego gracza odemnie na tej sieci, zaden nie dorownuje mi chociaz troche

Od dziecka jestem nauczony, ze do wszystkiego dochodzi sie ciezka praca. 

Rodzice Ci chyba na wszystko pozwalali i jesteś gigantycznym narcyzem :] Nawet ten pasywno-agresywny śmieszny avatar jest tego dowodem.

2 hours ago, cube! said:

Gratuluję ub i dobrze że napisałeś ta antyrozpiske widać że Ci zależy żeby wyjść z tego z głową do góry szacunek.

Ty chcesz być adminem czy groupie? xP

Co do antyrozpiski, zgadzam się z jednym punktem:

6:28- haha jaki atak parkinsona,przestan dopatrywac sie w tak czystych akcjach czegos czego nie ma  zwykle strzaly seriami B-

Też nie widzę tam ataku parkinsona, co najwyżej minimalny przeskok (?).

Nie jesteś najlepszym graczem na tym serwie, choćby wczoraj grał https://steamcommunity.com/id/tashmeee/ który, choć z innej serwerowni i nie gra u nas regularnie, gra na pewno lepiej od Ciebie :] Daleko nie trzeba szukać.

Wyjaśnię dla zainteresowanych ocb z przeskokami - dobry Silent Aim przy prawidłowych ustawieniach (legit) czyli małym fov nie generuje znaczących przeskoków. Tylko kiedy celownik jest dostatecznie (zależne od fov, im mniejszy tym bliżej musi być żeby zadziałał) blisko namierzanego celu. Dopiero wtedy ściągnie dosłownie parę milimetrów celownik na głowę. Jest to nieprawidłowe, ponieważ drgnięcie celownika powinno nastąpić po strzale, nie przed :] Wystarczy obserwować na spowolnieniu płynny ruch celownika podejrzanego do momentu aż zbliży się do celu i nagle - drgnie dokładnie na cel.

Zaraz spróbuję wyciągnąć i wrzucić poklatkową sekwencję takiej sytuacji.

Zarówno cel, jak i celujący mogą być w ruchu - program wspomagający celowanie ustala wektory trajektorii do celu dla danego momentu w czasie i przestrzeni (3d), jeśli jeden lub oba obiekty są w ruchu, nie zawsze "kule" trafią w cel. Dodatkowo, w zależności od programu, można ustawiać dokładność aima lub nawet żeby tylko co któraś kula wystrzelona była sterowana aimem, bądź żeby aim był odpalany z innego klawisza niż normalny strzał, albo wszystkie trzy.

Przeskoki (ewentualne) są możliwe czasem z winy clienta, czasem z winy serwera, ale tylko czasem. Jeśli są nagminne i o dziwo za każdym razem "zlaguje" celownik na głowę, a w dodatku za każdym razem kula trafia, coś jest nie tak. Bo tak już cs jest napisany, że możesz mieć celownik na głowie nieruchomego gracza, stać równie nieruchomo w pewnej odległości i mimo to walnąć trzy strzały z dgla zanim wejdzie łeb.

Tak więc @. 死 ん だ 天 使 . miał jednak rację, te Twoje legitne set są jeszcze stanowczo za mało legitne a Ty jesteś stanowczy zbyt zadufany w sobie żeby nie skończyło się to banem.

1 godzinę temu, Zero napisał:

Rodzice Ci chyba na wszystko pozwalali i jesteś gigantycznym narcyzem :] Nawet ten pasywno-agresywny śmieszny avatar jest tego dowodem.

Nie nazwalbym siebie narcyzem, po prostu jestem osoba, ktora jest pewna siebie.W sporcie jak i w zyciu bez tego ciezko gdzies zajsc. hmm , pasywno-agresywny avatar ciekawie skonstruowane zdanie, z polskiego bystry nie byles, no ale coz , naucze cie, to co napisales nazywa sie oksymoron. Takie zdanie nie ma prawa bytu, poniewaz jedno przeczy drugiemu. Co do avka, nie widze zadnego elementu, ktory ma wzbudzac strach. Zdjecie jakie posiadam na avatarze to owoc mojej ciezkiej pracy, jaka udalo mi sie przejsc, tacy jak ty moga pomarzyc tylko o takim ciele.

Nie jesteś najlepszym graczem na tym serwie, choćby wczoraj grał https://steamcommunity.com/id/tashmeee/ który, choć z innej serwerowni i nie gra u nas regularnie, gra na pewno lepiej od Ciebie :] Daleko nie trzeba szukać.

Hmm, skoro gram na wspomagaczach waszym zdaniem, a ten gracz jest ponoc lepszy odemnie, czyli wychodzi na to, ze owy gracz rowniez gra na wspomagaczach, chyba ze.... Jednak jestem czysty. Sam odpowiedz sobie na to pytanie

Tak więc @. 死 ん だ 天 使 . miał jednak rację, te Twoje legitne set są jeszcze stanowczo za mało legitne a Ty jesteś stanowczy zbyt zadufany w sobie żeby nie skończyło się to banem.

Mysle, ze technik nie mial racji, w ostatnim poscie, kiedy to dostalem ub ,rozpisal demko na b+. Demo bardzo slabo bylo rozpisane, czyste akcje uznal za spalone, mysle ze nie powinienes sie sugerowac jego rozpiskami. Hmm w regulaminie nie ma nic wspomniane, zeby to byly bany za bycie zadufanym w sobie... chyba ze na szybko dopiszesz :D 

Haha, jakbym mial grac na czyms takim, nie sadzisz ze dostalbym szybko VACA? 

1 godzinę temu, . 死 ん だ 天 使 . napisał:

Dziwne jakby po 13 latach w tej gierce strzelanej moglbym mylic sie co do legita, a skilla XD

Niestety sie mylisz, wyglada na to ze 13 lat stazu w cs nie przynosi efektow w graniu jak i ocenie demek.

pasywno-agresywny avatar ciekawie skonstruowane zdanie, z polskiego bystry nie byles, no ale coz , naucze cie, to co napisales nazywa sie oksymoron. Takie zdanie nie ma prawa bytu, poniewaz jedno przeczy drugiemu.

Jesteś cudownym ignorantem xD https://pl.wikipedia.org/wiki/Zachowania_pasywno-agresywne

z polskiego bystry nie byles

Boże..... Twoja pani od polskiego by załamała ręce xD

Hmm, skoro gram na wspomagaczach waszym zdaniem, a ten gracz jest ponoc lepszy odemnie, czyli wychodzi na to, ze owy gracz rowniez gra na wspomagaczach, chyba ze.... Jednak jestem czysty. Sam odpowiedz sobie na to pytanie

Nie, nie wychodzi na to. To oznaczało, że jest lepszy od Ciebie nawet kiedy grasz na wspomagaczach (jeśli to prawda).

tacy jak ty moga pomarzyc tylko o takim ciele

Mimo krytycznych uwag, zachowuję szanującą postawę wobec Ciebie, mógłbyś również wysilić się i wcisnąć shift :] Poza tym zgadza się, drabinki tak ładnej nie mam, bo mam na to wyje****, bicki też nie imponują, za to tricepsów i deltoidów byś pewnie pozazdrościł. Na siłce byłem Zero godzin w życiu, czysta praca (nie kopię rowów, majsterkuję i ...czasami kopię - ale w ogródku xp). Poza tym nie potrzebuję chwalić się przed innymi, bo ja na prawdę jestem pewny siebie, a nie udaję :*

ALE! Pomimo wszystkiego powyższego, rozważam danie Ci jednak szansy na UB. Pod warunkiem dostarczenia dema PoV w którym sadzisz banie jak szalony na publicu. Sam masz je nagrać i udostępnić tutaj, na pw dam Ci ip serwera na którym masz to zrobić. Masz to zrobić przy pełnym (lub prawie) serwerze. Masz na to ... 48h godzin. Uczciwe?

Obiektywizm.

PS Możesz od razu podziękować Shamponowi, on to zasugerował 

To mój ban, dajcie nam się wygadać do końca i ja sam zamknę temat. Uprzejmie proszę.

Od teraz konwersujemy tylko pedal i ja - Moderator, Opiekun, UBT - dajcie mi robić moją robotę.

3 godziny temu, Zero napisał:

Hmm, czytajac powyzszy artykul na temat zachowania pasywno-agresywnego, sugeruje, ze uzywasz slow,ktorych znaczenia nie znasz. Wywnioskowales zachowanie pasywno-agresywna po zdjeciu korpusy, jestes..... mega gosc :D 

"Mimo krytycznych uwag, zachowuję szanującą postawę wobec Ciebie, mógłbyś również wysilić się i wcisnąć shift :] Poza tym zgadza się, drabinki tak ładnej nie mam, bo mam na to wyje****, bicki też nie imponują, za to tricepsów i deltoidów byś pewnie pozazdrościł. Na siłce byłem Zero godzin w życiu, czysta praca (nie kopię rowów, majsterkuję i ...czasami kopię - ale w ogródku xp). Poza tym nie potrzebuję chwalić się przed innymi, bo ja na prawdę jestem pewny siebie, a nie udaję :*"

Przeciez nie odzywam sie wulgarnie do was, pisze tylko to co widze, wybacz mi,ze jestem szczera osoba. Hmm, na silke tez nie chodze, wszystko to zrobilem z wlasna masa ciala. Oj powiem ci, nie odbierajac nadziei, ale jesli myslisz, ze masz lepszy triceps i "deltoidy" odemnie to jestes naiwny.  Zostawie tylko tutaj 2 liczby, a mianowicie podciagniecie z ciezarem 70kg na raz oraz dip z 80 kg. Bedziesz mial kiedys okazje, zaloz sobie taki ciezar i przynajmniej z nim wstan to juz ci pogratuluje, a co dopiero go podnies :P 

"ALE! Pomimo wszystkiego powyższego, rozważam danie Ci jednak szansy na UB. Pod warunkiem dostarczenia dema PoV w którym sadzisz banie jak szalony na publicu. Sam masz je nagrać i udostępnić tutaj, na pw dam Ci ip serwera na którym masz to zrobić. Masz to zrobić przy pełnym (lub prawie) serwerze. Masz na to ... 48h godzin. Uczciwe?"

Z gory przepraszam, ze pisze kolorem zielonym, ale nie chce mi sie bawic w kolorki. W takim razie widzimy sie za kilka dni na Opolu. Cya

Swoja droga nie znam "shamponka" ale po tych slowach, moge stwierdzic, ze madry gosc z niego. 

Zero: zaiste ciężko potrafisz pracować i wysilać się nieziemsko a poświęceniom nie ma końca  xD /jk

7 minut temu, BedzieShootowal napisał:

Swoja droga nie znam "shamponka" ale po tych slowach, moge stwierdzic, ze madry gosc z niego.

Na podstawie hltv na które uprzejmie rzucił okiem dał kilka czasó +b, więc zgadzamy się xp

rozpiska shampon.jpg

Dal kilka czasow, ale sam przyznal, ze jest to niewystarczajaca ilosc dowdow. 2 demko to praktycznie wszystko b- gdzie waszym zdaniem to wlasnie 2 demko jest moim gwozdziem do tumny 

Po ustaleniach na pw, @BedzieShootowal ma czas do Soboty o 21:00 na dostarczenie następującego materiału:

Demko PoV nagrane na serwerze który wskazałem. Demko ma zawierać:

Większość killi na mapie ma być hs, mają być streaki hs (min 6 w jednej rundzie, to o jeden mniej niż krótszy z dwóch streaków które miałeś na pierwszym demku), reszta jak w poście. Demo może być dowolnej długości, nawet jeśli miałoby mieć 400MB, najwyżej spakujesz dzieląc na mniejsze pliki żeby móc udostępnić, ja wszystko cierpliwie ściągnę i obejrzę. 

Dodatkowo:

Jeszcze jedno... to przekona każdego - ja się pofatygowałem, Ty też możesz. Nagraj komórką ekran od restartu kompa, (zrób se podstawkę jak ja zrobiłem, niech nagrywa statycznie, nie z ręki) moment ładowania windy, odpalania steama lub od razu csa (jeśli masz steam w autostarcie), łączenia z serwerem, załączania record demo oraz pierwszych nastu sekund dema, tak żeby można było mieć pewność, że to jest to samo demo i zostało nagrane bez "niczego". Rozumiesz chyba o co mi chodzi :]

Niespełnienie któregokolwiek zpowyższych warunków będzie skutkowało podtrzymaniem bana.

Dodatkowo gracz został poinformowany, że jeśli będą nadal występowały "podejrzane" przeskoki, uznam iż gra na externalu (hardware).

Temat zamykam do czasu otrzymania informacji o gotowym demku oraz video. Nie przenoszę do działu Brak UB do soboty 21:00 bądź uprzedniego otrzymania zadowalającego materiału dowodzącego tak niebywałego skilla. Naturalnie, wszystko będzie udostępnione publicznie.

Kto prawidłowo rozpisze i celnie oceni dostanie UBT :]

Swoją rozpiskę dam.... w czwartek wieczorem, do tego czasu oferta jest ważna. Darmowe konsultacje na pw lub steam kiedy jestem online.

Z nikim tego nie ustalałem, ale myślę że wyższy menedżment podzieli moje sentymenty wobec takiej kandydatury.

Pytania na pw/steam.

==== Wiadomość wygenerowana automatycznie ====

brak_unbana-1552085143.png

Drogi użytkowniku, niestety Twoja prośba o UB została rozpatrzona negatywnie, życzymy powodzenia na innej sieci serwerów.

Pozdrawiamy Serdecznie,
Administracja CsOpole.eu

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...