Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

Sign in to follow this  
DreDziaa

Jakie sporty trenujesz?

Recommended Posts

trenuje bicka poprzez podnoszenie browarka na wysokoc ust , potem nadgarstek żeby browar wlac do ust :D 

a po za tym trenuje  powiększanie przegrody nosowej prawej oraz zwiększam pojemność PLUC buszkami z wiadra :D

Wybaczcie, pytam a sama nie napisałam :o Rozpisze się za to trochę.. osobiście lubię bardzo sport ♥
Cóż tak oficjalnie trenowałam pływanie, judo i siatkówkę :)   Oczywiście lubiłam grać w nogę na osiedlu z kumplami ^_^  A tak to jeździłam na kolonie sportowe, żeby dobrze się bawić i nie będę ukrywać.. pozdobywać sobie medale z różnych dyscyplin :D
Lubie też wyjść na basen/aquapark czy kręgle ze znajomymi :x

7 godzin temu, Ale[K] napisał:

trenuje bicka poprzez podnoszenie browarka na wysokoc ust , potem nadgarstek żeby browar wlac do ust :D 

a po za tym trenuje  powiększanie przegrody nosowej prawej oraz zwiększam pojemność PLUC buszkami z wiadra :D

Kiedy jedziesz na mistrzostwa? :D

HMM Wiec zaczynałem za młodych lat jako piłkarz swojego lokalnego klubu. W Gimnazjum jak i średniej reprezentowałem szkoły jako główny rozgrywający . Odkąd skończyła się nauka uprawiam jazde rowerem w trudnym terenie ( spedzony urlop w trasie na rowerze prawie 300km)  oraz teraz sam jestem wiernym kibicem wiec uprawiam sport w(grilowanie zbieranie grzybów jak to inni nazywają od 10 lat ponad) :) Lubie adrenalinę :)

O 19.04.2016 o 22:57, PRESTON napisał:

na chwile obecna gimnastyke do testow na zawodowego zolnierza  (brzuszki, drazek, bieg na 100 i 3000m, koperta)

a jakieś ćwiczenia na brzuch robisz jeszcze czy tylko brzuszki?