Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

Janek

Wywiad #8 - Dziadzia.

Recommended Posts

Witajcie!

Wywiad, który za chwile przeczytacie został przeprowadzony z nowym członkiem UBT mianowicie @Dziadzia.

W wywiadzie dowiecie się m.in. o jego zainteresowaniach oraz o jego drodze do UBT !:)

Tak więc 

START !

Cześć, na początek może powiesz jak masz na imię i skąd pochodzisz ?

Mam na imię Hubert, pochodzę z miasta Stargard położonego 20 km od Szczecina

Szczecin to podobno piękne miasto, masz tam jakieś ulubione miejsca ?

Tak, Wały Chrobrego są przepiękne a także Jezioro Szmaragdowe

Tak więc, Hubert masz jakieś rodzeństwo ?

Mam dwie starsze siostry.

Możemy wiedzieć jak mają na imię ?

Jedna Paulina, a druga Joanna

Okej, teraz może powiesz czym się interesujesz ?

Interesuje się mechaniką samochodową, a także muzyką którą bardzo lubię miksować

Masz jakieś swoje "kawałki" którymi mógłbyś się pochwalić ?

Swoich utworów nie mam, ale pracuje nad remixem piosenki Benny Benassi -Every Single Day,

którą może niedługo zobaczycie :)

Okej, jak zaczynałeś swoją przygodę z CS'em myślałeś, że spotkasz takich ludzi jak są na CsOpole ?

Gdy zaczynałem grę na serwerach było to jakieś 4 lata temu nie sądziłem, że spotkam taka fajna siec jaka jest CsOpole. Gdy już 1 raz wszedłem na serwer poczułem że tu zostanę :)

Czyli można powiedzieć, że była to "miłość od pierwszego wejrzenia" ?

Miłość do tej sieci, a w szczególności ludzi jest teraz, wcześniej było zauroczenie.

Okej, czy teraz jak dostałeś rangę UBT jesteś jakoś bardziej zmotywowany to jeszcze lepszej pracy ?

Oczywiście , byłem zwykłym użytkownikiem, później adminem jednego serwera, później pracowałem na multi admina,

teraz zostałem UBT, ale to nie było takie łatwe. Zmotywowała mnie do tego 1 osoba @Młoda. za to jej bardzo dziękuje. To ona postawiła mnie do pionu gdy źle robiłem i ona dała mi chęć do działania.

Tak więc pozdrawiamy Młodą ! :) Sporo osób mówi, że jesteś najbardziej aktywnym adminem, jak Ty sam się do tego odniesiesz ?

Staram się być aktywny, ponieważ zależy mi na tej sieci. Wolny czas spędzam na CsOpole bo tutaj się relaksuje.

Nie wiem czy do końca taka prawda, że jestem najbardziej aktywny, ale na pewno będę do tego dążył.

Jeśli miałbyś wybrać osobę poza Młodą, która najbardziej Cie motywowała, kogo byś wybrał ?

To oczywiście też wybrałbym Ciebie. Chciałbym podziękować też @PROSTO. bo on mi bardzo pomógł gdy miałem w czymś problem,

nigdy mnie nie olał jak do niego napisałem. 

Może na koniec pytanie, które nie dotyczy sieci, skąd pomysł na Twój nick ?

Wcześniejszy nick miałem Pa Dziadzia Jakie Fragi. Kolega kiedyś do mnie powiedział Pa Hubert Jakie Fragi,

i jakoś tak pomyślałem i wymyśliłem  nick  Pa Dziadzia Jakie Fragi, ale nick zmieniłem na Dziadzia,

ponieważ tamten był za długi.

Okej, na tym zakończymy dzisiejszy wywiad, dziękuje Ci Hubert, że poświęciłeś swój czas :) 

Ja również dziękuje, że przeprowadziłeś ze mną ten wywiad.

Na dzisiaj to wszystko :) 

Bardzo mi się podobał wywiad miło się czyta. No i co najważniejsze wiem, że dziadzia ma siostry :D (hihihihih) 

+ Ode mnie.

Powodzenia 

Pozdrawiam Lichy

Wywiadzik do poprawy ale widać, ze włożyłes w to trochę serduszka. Popraw bledy :) NIE WSTAWIAJ SPACJI PRZED ZNAKIEM INTERPUNKCYJNYM! NEVER :) Jesli bedziesz potrzebował pomocy mozesz pisac na PW badz fb :) powodzenia! :) Czekam na kolejny wywiad :)

O 14.07.2016 o 13:49, Janek .:MKS1937:. napisał:

Okej, jak zaczynałeś swoją przygodę z CS'em myślałeś, że spotkasz takich ludzi jak są na CsOpole ? 

Tu musisz poprawic, bo to zdanie nie ma sensu. Np: Okej, kiedy  zaczynales swoja przygodę z CS'em spodziewałeś sie, ze spotkasz tu tak milych i pomocnych ludzi? 

Okej, czy teraz jak dostałeś rangę UBT jesteś jakoś bardziej zmotywowany to jeszcze lepszej pracy ? 

Tutaj zamiast to musisz wstawić do :)