Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

herbAtnik

Wywiad #1 - DreDziaa ;)

Recommended Posts

Wywiad z Moderatorką Forum DreDzią ! :)

Redakor - Pierwsze zasadnicze pytanko czemu akurat CsOpole ?
DreDziaa - A to dobre pytanie, wiąże się z tym nawet zabawna historia. Grałam na jednej sieci i tam poznałam Karoline, z którą przypadkiem wpadłam na serwer CsOpole (Only DD2). Niestety ona dostała bana, jak się okazało za Vac na steam. Odwołanie oczywiście zostało odrzucone.. A my zirytowane Administracją ! Zaczęłyśmy dyskutować na Shoutbox, a potem wpadłyśmy na TS3, gdzie po chwili tak fajnie się rozmawiało i  żartowało, że zostałam do dziś :)  Przyznam, że wchodząc na serwer Only DD2 nie miałam najmniejszego zamiaru rejestrować się na forum, więc to dzięki koleżance :D 

Redaktor - Z kąd dowiedziałaś się o tej sieci ?
DreDziaa - Jak trafiłam na CsOpole ? ciężko mi stwierdzić, ponieważ to był czas gdy grałam na wielu różnych sieciach. Prawdopodobnie za kimś dołączyłam razem z koleżanką do gry. 

Redaktor - Od kiedy tu jesteś ?
DreDziaa - Jestem tu zarejestrowana dokładnie od 2 września 2015 :)

Redaktor - Wogóle od kiedy masz tak wysoką rangę ?
DreDziaa - Rangę przyznam, że dokładnie nie pamiętam. Wydaje mi się, że był to jakoś początek tego roku :)

Redaktor - Czy miałaś problemy z odnalezieniem się w sieci ?
DreDziaa - Na sieci odnalazłam się od razu, na początku byłam nie specjalnie dobrze nastawiona z powodu bana koleżanki, ale po wyjaśnieniu tego jak najbardziej wiedziałam, że to moje miejsce i że tak miało być :)

Redaktor - Co lubisz robić w wolnym czasie ?
DreDziaa - W wolnym czasie, którego aktualnie mam w miarę sporo lubię wyjść ze znajomymi (kiedy mają czas) na pizze czy kręgle, basen albo na jakaś imprezę, zakupy. Ze względu na to, że pogoda jest już lepsza wracam też do wyprowadzania na spacery psiaków ze schroniska, zasługują na trochę uciechy :)  Po za tym wiele wolnego czasu poświęcam na sieć. Czasem gram w cs'a ale to czasem, ponieważ po 10 latach gry trochę szybko nudzi się granie. 

Redaktor - Skąd pomysł na nick DreDziaa ?
DreDziaa - Nick wziął się oczywiście od dredów, aktualnie posiadam tylko dwa. Po zrobieniu dwóch miałam zamiar zdredować całe włosy jednak się rozmyśliłam. Przyznaję iż było mi szkoda włosów :)  

Redaktor - Czy masz przyjaciół na sieci CsOpole ?
DreDziaa -  Ciężko mi nazwać kogoś przyjacielem/przyjaciółką, ponieważ mam pewien dystans do internetu. Ale jest tu wiele osób, z którymi bardzo lubię spędzać czas oraz za którymi bym tęskniła, gdybym kiedykolwiek odchodziła. Mam też nadzieję, że plany dotyczące spotkania sieci wypalą :)

Redaktor  - Masz jakiś wrogów na Serwerowni ?
DreDziaa - Wrogów, raczej nie. A przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Sama jestem dość pokojową osobą, chociaż zdarzają się kłótnie i nieporozumienia ale to raczej normalne :)

Redaktor - Gdzie i czy w ogóle się uczysz ?
DreDziaa -  Szkołę średnią skończyłam w 2015 roku, było to Liceum Plastyczne. Byłam na specjalizacji reklama wizualna. Aktualnie z nudów poszłam na rok do szkoły policealnej na kierunek specjalista psychologii :)

Redaktor - Masz jakieś Zwierzątka ?
DreDziaa -  Aktualnie mam chomika dżungarskiego, nazywa się Edek. Oczywiście w niedługiej przyszłości planuje przygarnięcie jeszcze kogoś, w zależności ile czasu będę mieć. Nie chciałabym przygarniać psiaka, który musiałby siedzieć sam w mieszkaniu ciągle. Ale przyznaję, że jestem miłośniczką zwierząt :)

Redaktor - Czy uprawiasz jakiś sport ?
DreDziaa - Aktualnie ze sportem rożnie u mnie jest różnie , ponieważ łatwiej było trenować, kiedy było się młodym. Wiadomo więcej czasu mniej zobowiązań itp. Tak oficjalnie nie trenuję nic oraz nie należę do żadnego klubu. Moja aktywność fizyczna raczej teraz opiera się na rekreacji.. basen ze znajomymi, wycieczka w góry czy czasem rezerwacja sali, żeby pograć w siatkówkę. 

Redaktor - Jakie jest twoje prawdziwe imię ?
DreDziaa - Moje prawdziwe imię to Aleksandra, oczywiście ludzie mówią też do mnie Ola. 

Podchwytliwe z nutką humoru :ph34r:

Redaktor - Jak wita się dwóch Papieży ?
DreDziaa - Przecież Papież jest tylko jeden :D

Redaktor - Skąd pochodzi Chiński agrest ?
DreDziaa - Chiński agrest, skoro Chiński to powinien być z Chin. Ale z tym różnie bywa, ponoć zupki chińskie wymyślił Japończyk :P

Redaktor - Ile waży kilogram suma ?
DreDziaa -  Kilogram Suma waży oczywiście kilogram :P

Redaktor - Kiedy jesteś w pokoju bez głowy
DreDziaa - Kiedy jestem w pokoju bez głowy.. dość dziwne pytanie, może gdy głowa jest za drzwiami albo za oknem bo nie przekracza jakby granicy pokoju ? :D

Redaktor  - Brawo Wszystkie odpowiedzi są poprawne :D 

DreDziaa - Trochę się rozpisałam ale mam nadzieję , że nie zanudziłam :)
Redaktor  - Nie DreDziu wręcz przeciwnie dziękuje ci za wywiad :x

Edited by herbAtnik

Do samej uczestniczki wywiadu ;) milutka dziewczyna ;) Herbatnik dosyc krótki wywiad, brak wstępu ktory opisywałby Nam dokładnie osobę z ktora wywiad będzie przeprowadzony ;) Mam tu na mysli np: 

"Na poczatek Nam sie przedstaw, powiedz jak masz na imie ile masz lat, skąd pochodzisz" cos w tym sylu ale kolejny mam nadzieje bedzie lepszy :)

10 godzin temu, Wojeczka <3 napisał:

Do samej uczestniczki wywiadu ;) milutka dziewczyna ;) Herbatnik dosyc krótki wywiad, brak wstępu ktory opisywałby Nam dokładnie osobę z ktora wywiad będzie przeprowadzony ;) Mam tu na mysli np: 

"Na poczatek Nam sie przedstaw, powiedz jak masz na imie ile masz lat, skąd pochodzisz" cos w tym sylu ale kolejny mam nadzieje bedzie lepszy :)

Zapraszam na redaktorke ;) Rekrutacja jest otwarta i kazdy sie przyda, a Ty masz predyspozycje :D

48 minut temu, Wojeczka <3 napisał:

Daffy! :) Być może z czasem złoże ;) sprawdzałam już to i nie osiągnęłam jeszcze danych wymogów na redaktorke ;) np: min. 25 sensownych postów :D

Teraz potrzebni są redaktorzy a taka rodzynka nie musi spełniać tych postów ^^

Jako iż byłem Naczelnym na innej sieci wypowiem się pozytywnie i negatywnie.

Pozytywy:

+Fajnie się czyta ;)

+ + za chęci

Negatywy:

-brak zastosowania czcionki, grubości, [member=]

-za dużo kolorów

Stosuj a potem jakiś jeden kolor

Tak samo do siebie. @herbAtnik coś takiego

-brak loga wywiadu co jest NAJWAZNIEJSZE

Mamy grafików niech wykona Ci logo. 

Jak będe miał czas przeprowadze wywiad z kimś wyżej @Tobi i zobaczysz jak powinno się stosować.

2 godziny temu, ~ ! POLAND ! ~ napisał:

Jako iż byłem Naczelnym na innej sieci wypowiem się pozytywnie i negatywnie.

Pozytywy:

+Fajnie się czyta ;)

+ + za chęci

Negatywy:

-brak zastosowania czcionki, grubości, [member=]

-za dużo kolorów

Stosuj a potem jakiś jeden kolor

Tak samo do siebie. @herbAtnik coś takiego

-brak loga wywiadu co jest NAJWAZNIEJSZE

Mamy grafików niech wykona Ci logo. 

Jak będe miał czas przeprowadze wywiad z kimś wyżej @Tobi i zobaczysz jak powinno się stosować.

Składaj podanie w szybkiej rekrutacji ;) .. Przyjme mamy jeszcze 1 miejsce :v

noo  fajny wywiadzik :P

"Redaktor - Kiedy jesteś w pokoju bez głowy
DreDziaa - Kiedy jestem w pokoju bez głowy.. dość dziwne pytanie, może gdy głowa jest za drzwiami albo za oknem bo nie przekracza jakby granicy pokoju ? :D "

dobre !

wielki +