Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Prorok

Boost lub gra dla zabawy (CS:GO)

8 postów w tym temacie

Nudzi mi się już granie na Szeryfach i Orłach więc postanowiłem , że napisze ten post dla osób które mają CS:GO i chcą być wybustowane do większej rangi .

Moge wybustować rangi silver 1 i wzwyż . Jeśli jest ktoś chętny żeby mu wybustować konto to zrobię to z przyjemnością . Można mi ufać . Chętni niech piszą pod postem , później podam fb lub coś innego i się dogadamy :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam, jak ktoś się zgodzi na boosta i ma drogie skiny to lepiej niech je wyśle komuś bo VAC jest nieunikniony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na swoich rangach nie daje rady to chce sie wyżyć :D:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, Daffy! napisał:

Polecam, jak ktoś się zgodzi na boosta i ma drogie skiny to lepiej niech je wyśle komuś bo VAC jest nieunikniony.

Chłopie :D Mam 1100h w CS:GO i nie używam aimbota :D Nie będziesz mi tu pajacował  , chcę sobie pograć i wybustować daną osobę :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, NesTy napisał:

Na swoich rangach nie daje rady to chce sie wyżyć :D:D

Następny pajac :D daję radę na orłach robie przynajmniej 25 zabić . A ty jesteś botem :DDDD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 minut temu, Prorok napisał:

Chłopie :D Mam 1100h w CS:GO i nie używam aimbota :D Nie będziesz mi tu pajacował  , chcę sobie pograć i wybustować daną osobę :D 

Uzywasz spinbota lub triggerbota :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 minut temu, Daffy! napisał:

Uzywasz spinbota lub triggerbota :P

No po prostu pajac :D Nic nie używam tylko swoich umiejętności :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze