Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

nethall. ✪

[Android][iOS] Jelly Jump

2 posty w tym temacie

Jelly JumpJeśli jesteście fanami produkcji studia Ketchapp, to możecie być pewni, że instalując Jelly Jump się nie zawiedziecie. Gra tuż po włączeniu wita nas subtelną muzyczką i genialną wprost trójwymiarową grafiką, która cieszy oko w trakcie całej rozgrywki i praktycznie się nie nudzi. Opisywana gra, charakteryzuje się bardzo prostym modelem rozgrywki, a do sterowania naszą galaretką potrzebować będziemy jedynie jednego palca, którym w odpowiednim czasie będziemy musieli stukać w ekran naszego smartfona lub tabletu.


 

[Obrazek: jelly-jump-2-305x500.jpg][Obrazek: jelly-jump-3-305x500.jpg]

 

Naszym głównym zadaniem będzie przeprowadzenie naszego „bohatera” w jak najwyższe partie planszy poprzez klikanie w ekran w momencie odpowiednim do tego, by wspiąć się na platformę powyżej. Elementy te wysuwają się równocześnie z lewej i prawej strony ekranu, dlatego też nasza galaretka będzie musiała idealnie zmieścić się w luce, jaka zostanie między nimi utworzona. Musimy ponadto mieć stale na uwadze, że kierowany przez nasz kształt nie jest odporny na ściskanie, dlatego też będzie się on musiał dokładnie prześlizgnąć między zbliżającymi się częściami platformy. Czas na naszą reakcję jest oczywiście ograniczony za sprawą śmiercionośnej dla naszej galaretki czarnej cieszy, której poziom stale się podnosi. Naszym zadaniem jest naturalnie zdobycie jak największej ilości podestów, co bezpośrednio przekłada się na osiągnięcia punktowe, a dodatkowo twórcy Jelly Jump zamieścili w grze elementy specjalne w postaci kolorowych bąbelków, których odpowiednią ilość możemy następnie wymienić na zupełnie nowe kształty naszych galaretek. Sam proces tej wymiany jest zobrazowany za pomocą świetnej animacji, która w symboliczny sposób pokazuje, jak z uzbieranego materiału tworzy się nowa żelka.

Gra nie nudzi się także za sprawą zmiennej oprawy graficznej, a konkretnie kolorystyki, przez co nie będziemy mogli zarzucić, że produkcja ta jest pod tym względem monotonna. Każda kolejna rozgrywka jest bowiem różna od poprzedniej, co dodatkowo intensyfikuje nasze doznania estetyczne. Zdecydowanym minusem Jelly Jump są oczywiście wyskakujące co chwila reklamy, których możemy się jednak pozbyć przez uiszczenie stosownej opłaty. Jak zaznaczyłem wcześniej, ogromnymi zaletami gry są bardzo prosta rozgrywka, świetna oprawa graficzna oraz animacje, co zachęca nas do spędzania przy tej produkcji jak najwięcej czasu. Osobiście jestem ogromnym fanem tego typu gier, dlatego też jestem pewien, że Jelly Jump zagości na moim smartfonie bardzo długo.


 


 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz