Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

nethall. ✪

Wywiad #10 - strus40

Recommended Posts

QNEO68L.png

Witajcie moi drodzy, jest to mój pierwszy wywiad na sieci, tym razem z administratorem serwera BF2 @strus40. Zapraszam do przeczytania.

Redaktor: MówMuKrime. ♥

Rozmówca: strus40

____________________________________________________________________________________________________________________________

Krime. ♥

Cześć struś cieszę się że znalazłeś dla mnie chwilkę, aby zamienić kilka zdań. Będzie to mój pierwszy wywiad odkąd posiadam rangę redaktora na forum, więc trzeba się wykazać. Standardowo, opowiedz coś o sobie jak masz na imię, ile masz lat, skąd jesteś, czym się interesujesz.

strus

Cześć, na imię mam Szymon w październiku skończę 20 lat, pochodzę z Łysej Góry jest to mała miejscowość w Beskidzie Niskim A obecnie mieszkam na Iwli z narzeczona gdzie prowadzę malutki sklepik, interesuje się historia II WS głównie terenów Beskidu Niskiego, grami, rybami i siatkówka.

Krime. ♥

Napisałeś wyżej, że mieszkasz na terenach Beskidu Niskiego, może opowiesz nam o swojej okolicy? Są tam jakieś ciekawe atrakcje poza górami?

strus

Ponoć są jakieś szlaki kultury łemkowskiej jakieś cerkwie, ale szczerze powiedziawszy nie wiem nic na ten temat, bo się tym nie interesuje.

Krime. ♥

To raj dla osoby interesującej się inną kulturą.Wspomniałeś, że interesujesz się siatkówką podchodzisz do tego hobbystycznie, czy grasz w jakiejś drużynie?

strus

Bardziej hobbystycznie, kiedyś próbowałem sił w trzecio czy tam czwarto ligowej drużynie, ale niestety zrezygnowałem z braku czasu. Pojawiła się praca jeszcze szkoła i nie było kiedy chodzić na treningi.

Krime. ♥

No tak, najważniejsze to się ustatkować. Myślę, że o Twoim życiu prywatnym wiemy już wystarczająco dużo, przejdźmy do pytań na temat Counter-Strike'a. Powiedz, jak trafiłeś na naszą sieć?

strus

Hmmm, po dłuższej przerwie w cs ponad półtora roku postanowiłem znów zacząć grać, szukałem serwera gdzie jest dużo osób i przymusowo musi być bf2. Chwile pograłem na różnych serwerach, ale ostatecznie został tylko ten jeden jedyny gdzie jest dużo osób miła atmosfera, i gdzie mam obecnie admina.

Krime. ♥

Widzę, że trafiłeś tu w ten sam sposób co ja. Czy jest na forum osoba którą szczególnie lubisz?

strus

W moim przypadku nie ma wyjątków wszystkich lubie i traktuje tak samo.

Krime. ♥

Moja krew ^^. Co myślisz o naszej sieci, czy jest coś co trzeba zmienić czy jest idealna? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

strus

Nic nie jest idealne,a co do naszej sieci powiem tak jest dobra na lepszej nie grałem ale ostatnie kłótnie mogą doprowadzić człowieka o zawał, mnie na szczęście to nie dotyczy :D ja jestem neutralny.

Krime. ♥

Dokładnie, mnie też męczą te kłótnie, współczuję tylko Tobiemu, bo to do niego należy to ostateczne słowo. Wracając do wywiadu, grywasz na innych serwerach, które należą do naszej sieci?

strus

Tak czasami zagram na GoMod, i DD2 :D

Krime. ♥

I jakie masz o nich zdanie? Z tego co widzę GOMod ma dosyć wysoką grywalność, jak ocenisz ten serwer swoim okiem.

strus

Nie mam żadnych zastrzeżeń jest dość ciekawy dużo osób gra jest jeden minus i to duży ze brakuje adminów...

Krime. ♥

No tak, administracji brakuję na większości serwerów. Dobrnęliśmy do końca wywiady. Szymon dziękuje, za poświęcony czas chciałbyś kogoś pozdrowić?

strus

Wszystkich graczy CsOpole.

Krime. ♥

Przyłączam się do pozdrowień i jeszcze raz dziękuje, za poświęcony czas. Miłego dnia.

strus

Dzięki i wzajemnie

PS: Pierwszy wywiad po dłuższej przerwie i nie jestem z niego za bardzo zadowolony, zachęcam do opinii. Pozdrawiam

No w pierwszym zdaniu piszesz, że to Twój pierwszy wywiad i chciałbyś się wykazać po czym wstawiasz krótki i do tego mało treściwy wywiad.

Tak szczerze to mocno średnio, popracuj trochę i może kolejne będą lepsze.

1 minutę temu, f0rce napisał:

No w pierwszym zdaniu piszesz, że to Twój pierwszy wywiad i chciałbyś się wykazać po czym wstawiasz krótki i do tego mało treściwy wywiad.

Tak szczerze to mocno średnio, popracuj trochę i może kolejne będą lepsze.

Struś się gdzieś śpieszył, więc musiał być krótszy. Poza tym w wywiadzie jest zawarte wszystko co najważniejsze.