Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

Sign in to follow this  
Wojeczka <3

Wywiad #2- Tobi

Recommended Posts

Wywiad przeprowadziła Pani Redaktor Urszula nick Wojeczka <3

Wojeczka <3

Tobi

Ten wywiad został przeprowadzony z bardzo pozytywną osobą tego forum, czyli Sebastianem Tobiaszem (Tobi), jak sami wiecie właścicielem tej sieci. W wywiadzie dowiecie się między innymi o jego pasjach i zainteresowaniach. Opowie Wam również jak wyglądała jego droga do założenia sieci CsOpole.

Zapraszam do czytania!

Witaj! Dziękuje, że zgodziłeś się udzielić wywiadu i powiedzieć Nam kilka słów o sobie. Jako, że jesteś właścicielem tej sieci, postanowiłam przeprowadzić Go z założycielem, czyli z Tobą. Mam nadzieję, że przybliżę czytelnikom nieco Twoją osobę. Na początek może nam się przedstawisz, powiesz jak masz na imię, skąd pochodzisz ile masz lat?

Hejo! Mam na imię Sebastian, aktualnie mieszkam w Opolu. Wiosenek mam 18 a w listopadzie będzie 19.

Piękne imię! Nie trudno było się domyślić, że pochodzisz z Opola, gdyż mówi to za Ciebie nazwa sieci, ale to była formalność, że tak to nazwę. Powiedz Nam, czym zajmujesz się, na co dzień, uczysz się, pracujesz a może leniuchujesz? J

Zajmować to zajmuję się nauką, prawie wszystkie wolne chwile poświęcam sieci. Czasami jak mam czas to wyskoczę z kolegami pograć w piłkę, chociaż często robimy coś innego, a później jak wrócę to trochę jest śmiesznie.

To cudownie, że jesteś tak oddany tej sieci! Może zdradzisz Nam, do jakiej szkoły uczęszczasz?

W Opolu w zawodówce, aktualnie trzecia klasa.

W jakim fachu się szkolisz?

Dekarz, kojarzysz?

Jasne, że kojarzę! To ciekawy zawód. Chyba dosyć ciężka i niebezpieczna praca, czy mam rację?

Może czasami.

Myślę, że każdy wie, czym zajmuje się dekarz, ale może opiszesz Nam krotko, "co się, z czym je" w tym zawodzie?

Najprościej to napisać, że zajmuję się wszystkim, co związane z dachem.
W skrócie wymiana połaci, obróbki blacharskie, rynny.

Połaci? Możesz Nam wyjaśnić, co oznacza to słowo?

Powierzchni dachu, znaczy połać to wszystko, co jest oparte na krokwi.

Sądząc po Twojej dokładności pisma dotyczącego owego zawodu, musisz być tym zafascynowany, czy mam racje?

No lubię to, nie będę tego ukrywać.

No dobrze. Może powiesz Nam, jakie jest Twoje hobby, jak spędzasz wolny czas?

Ciężko, od roku moje hobby to csopole, a wolny czas jak się znajdzie to tak jak pisałem, spędzam go ze znajomymi, głównie albo na graniu w pile albo na piciu, albo na czymś innym, ale sam nigdy nie lubię czegoś robić, jakoś tak głupio.

Czyli całym sercem oddany sieci, w porządku. Jak to się stało, że zostałeś założycielem sieci CS Opole? I jak długo już funkcjonuje ta sieć?

A to w sumie dobre pytanie, bo sam nie wiem jak to się stało.
Zaczęło się tak, że naszego kolegę, który był opiekunem na innej sieci zrezygnował. Kiedy zbanowali mnie i innych, kolegow którzy go poparli
to nie mieliśmy gdzie grać. Razem z Michałem wpadłem, na pomysl zrobić własny serwer, ale to nie było takie proste, bo nie mieliśmy o tym zielonego pojęcia, ale po kilku nocach na TS serwer i forum już stało.
Niestety ze starej brygady nie ma już nikogo, zostałem samiusienki jak palec.
Każdy założył firmę, potem się ożenili, wiadomo nie ma wtedy czasu.
Inni studia. Jeszcze innym się CS znudził.
Jeszcze SHERIFF siedzi dość długo, ten stary maniak z wahaniami czasami mnie nerwicuje, ale jakby go nie było, to chyba bym też zrezygnował.
No i Gromik z Tasmanem, oni to są jedyni w swoim rodzaju, zwłaszcza GROM,
stary a głupi hehe pozytywnie oczywiście
no i Chrupek jeszcze ze starych osób jest.

No to długą drogę przebyłeś i najważniejsze, że wytrwałeś. Nie myślałeś o tym, aby przygarnąć jakąś osobę do pomocy? Kogoś zaufanego jako współwłaściciela sieci?

Z nikim bym się na tyle dobrze nie dogadał hehe. Różnią Nas poglądy.

No dobrze taka Zosia Samosia troszkę z Ciebie. Powiedz Nam czy masz może jakieś rodzeństwo?

Mam, siostrę.

Starszą czy młodszą? Jakie są miedzy Wami kontakty? Jesteście zżyci ze sobą jako rodzeństwo, czy raczej podchodzicie do siebie z dystansem?

Starsza o dwa lata. Między nami hmm normalnie ani jakoś specjalnie zżyci ani nie ma dystansu.

Czyli standardowo. Trzeba się pokłócić i za chwile pogodzić, schować urazy w kieszeń, w końcu to siostra. Wywnioskowałam z Twojego pisma, że lubisz grać w piłkę nożną, czy mam rację?

Nom, lubię.

Jesteś w jakiejś lidze, czy po prostu od czasu do czasu chodzicie pograć ze znajomymi?

Nie ma czasu na ligę hehe. Po prostu wcześniej umawiamy się ze znajomymi, rezerwujemy boicho i lecimy!

Rozumiem. Może powiesz Nam kilka słów o swoim życiu prywatnym, czy masz jakąś duszyczkę, kobietę, która Cię wspiera czy raczej jesteś singlem?

Nie mam. Chociaż Umcia rozpowiedział, że mam jakąś Madzie, nikt chyba w to nie uwierzył, ale Patka cały czas pyta mnie, co u Madzi. Dziwne trochę, ale co zrobić.

Czy brakuje Ci takiej osoby? Czy jednak dobrze Ci jest, tak jak jest teraz?

Źle mi nie jest, chociaż czasami fajnie jest się do kogoś przytulić. W ogóle na mój temat tu jest masa plotek heh największa to chyba, że jestem rudy. Większość nawet nie wie, o co chodziło i skąd się to wzięło hehe.

Ojj.. Zawiść ludzka nie zna granic, głowa do góry! Jesteś optymista czy raczej pesymista?

Ja nie wiem, nie mnie to oceniać. Ty oceń J

No wiesz nie znam Cię na, tyle aby Ci to powiedzieć. Po to przeprowadzam ten wywiad, aby dowiedzieć się czegoś o Tobie. Tajemniczy chłopak z Ciebie, tyle wiem na tę chwilę. Zdradzisz nam może, jakie są Twoje najskrytsze marzenia, bo przecież każdy ma jakieś marzenia?

Nie zdradzę.

No dobrze nie będę nalegała. Proszę powiedz nam, jakie są Twoje plany na przyszłość.

Ja jestem człowiekiem który nic nie planuje, bo plany zawsze szlak trafia J A Ty masz jakieś plany? :D

W porządku. Kiedy będzie wywiad przeprowadzany ze mną to się dowiesz, a jak na razie skupmy się na Twojej osobie Tobiaszu. W takim razie, może jednak zdradzisz Nam jakieś swoje małe marzenie?

Hm.. Moje marzenie małe, chciałbym żeby sieć była Top10 w PL J

Dobrze J Jesteś bardzo tajemniczy, ale dziękuję, że zgodziłeś się na udzielenie tego wywiadu! Chciałbyś dodać coś na koniec?

Hm.. Raczej nic, jedynie chciałbym pozdrowić wszystkich. Z nicków nie będę wymieniać, bo jeszcze pominę kogoś i będzie L

Na koniec zadałam dla naszego właściciela kilka krótkich shootów!

Czytajcie!

Wojeczka <3: Wódka czy piwo?

Tobi: Śliwowica :D

Wojeczka <3: Klub czy dymówka?

Tobi: Domówka J

Wojeczka <3: Jeans czy dres?

Tobi: I to, i to.

Wojeczka <3: Blondynki czy szatynki?

Tobi: O jezusiu! O.o Hmm.. Szatynki.

Wojeczka <3: Fast ford czy domowy obiad?

Tobi: Domowy J

Wojeczka <3: Wyjście ze znajomymi czy pobyt w domu?

Tobi: Znajomi J

Wojeczka <3: Gra w CS czy wyjście ze znajomymi?

Tobi: Znajomi J

To już koniec! Zapraszam do komentowania niżej, wszelkie zastrzeżenia proszę o podawanie na PW do Wojeczka <3

Jeśli nie zapytałam o coś, co by Was zainteresowało, proszę o dopytanie Tobiasza w komentarzach! Dziękuję!

Edited by Wojeczka <3

No pewnie łatwo nie było znając troszkę naszego Tobiaszka :P  Chociaż tyle, że miał wtedy ten lepszy dzień tzn " chociaż często robimy coś innego, a później jak wrócę to trochę jest śmiesznie. " :D
Przyjemnie się czyta, fajnie wyszedł ^^

Super wywiad. Sebastian ;)

Jako iż byłem opiekunem redaktorów na innej sieci napisze coś 

-Stosuj jedną nazwe wywiazu:

TZJ: <<Wywiad z Tobi>>>

#1 Wywiad z Tobi

Po co to ?

Aby było ładniej  jesteśmy jedna z lepszych sieci i takie cos daje lepszą frekwencję forum.

Ogólnie super wywiad

Odezwij sie do mnie na pw, dam wam Log wywiadu, ponieważ lipnie bez ^^

3 godziny temu, drOp_ napisał:

#1 Wywiad z Tobi

Po co to ?

Aby było ładniej  jesteśmy jedna z lepszych sieci i takie cos daje lepszą frekwencję forum.

Ogólnie super wywiad

Chętnie przyjmiemy cię do Redakcji Napisz podanie.

2 godziny temu, herbAtnik napisał:

Chętnie przyjmiemy cię do Redakcji Napisz podanie.

Niestety jestem nowy, muszę wszystko nadrobić. Za jakiś czas pewnie.

9 godzin temu, drOp_ napisał:

#1 Wywiad z Tobi

Po co to ?

Ogólnie super wywiad

z najmilsza chcecia przyjme Twoje Uwagi :) ale widze, ze zbyt wiele ich nie masz :) jestem poczatkujaca, wiec kazda informacja jest dla mnie cenna!