Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

Sign in to follow this  
Wojeczka <3

Wywiad #3- DynaM1X

Recommended Posts

Wywiad przeprowadziła redaktorka Urszula nick Wojeczka <3

Ten wywiad został przeprowadzony z Norbertem, bardzo miłym chłopakiem na tej sieci, który przygarnie w swe ramiona „jakąś zagubioną owieczkę”. Dowiecie się o jego naprawdę ciekawych zainteresowaniach i umiejętnościach! Zapraszam do czytania!

Wojeczka <3

DynaM1X

Witaj! Dziękuję, że zgodziłeś się poświęcić mi chwilę Twojego cennego czasu na przeprowadzenie z Tobą wywiadu. Na początek może nam się przedstawisz standardowo, powiedz jak masz na imię, ile masz lat i skąd pochodzisz?

Mam na imię Norbert Łuszkiewicz, mam 17 lat pochodzę z małej miejscowości oddalonej o 90km od Poznania.

Dobrze Norbercie! A, więc jaka to wioseczka? Jaką nosi nazwę?

Słabą trochę, taką dziką hehe Jelenie.

W porządku. Takie malutkie pytanko skoro zaczęliśmy rozmawiać o wiosce. Czy dobrze Ci jest tam w Jelenie czy raczej planujesz wyprowadzić się do miasta?

Trudne pytanie. Mam do tej wioseczki sentyment, ale raczej w przyszłości przeprowadzę się do miasta.

Rozumiem. Ja jednak zakochałam się w mazurach. Zapraszam Ciebie jak i wszystkich, którzy to czytają do pięknych miejsc znajdujących się tutaj! Są cudowne! Powiedz nam, czym zajmujesz się, na co dzień Norbercie?

Na co dzień yyy chodzę do technikum budowlanego, od czasu do czasu pykam z kolegami w piłkę i oczywiście gram na CsOpole. Jest to NAJLEPSZA SIEĆ SERWERÓW NA ŚWIECIE!

Co wpłynęło na to, że wybrałeś kierunek budowlanki? Oczywiście zgadzam się z Tobą, co do sieci. Na pewno jest jedną z lepszych sieci, na której można znaleźć tak uprzejmych i pomocnych ludzi. To rzadko spotykane w świecie wirtualnym!

Zawsze ciągnęło mnie w tym kierunku.

Okay! Rozumiem. Czy próbowałeś kiedyś robić coś związanego z budowlanką? Może wykonywałeś już jakieś drobne prace u znajomych lub sąsiadów?

Za dziecka oglądałem innych i im „pomagałem”, choć to raczej nie była pomoc. I wyprzedzając kolejne pytanie, chciałbym się dalej szkolić w fachu architekta.

To życzę Tobie powodzenia Norbuś! O ile mogę tak powiedzieć. W takim razie powiedz nam, jakie są Twoje marzenia! Może nie będziesz taki tajemniczy i nam je zdradzisz?

Moje marzenia… Nie zdradzę ich nikomu.

Ahh.. No cóż szkoda. Choć nie rozumiem, dlaczego ludzie wstydzą wyjawić swe marzenia, a może wcale ich nie mają? No trudno. To może powiesz nam czy masz jakąś kobietę a może jesteś singlem?

Aktualnie jestem singlem.

Aktualnie? To znaczy, że miałeś dziewczynę czy planujesz przygarnąć jakąś zagubioną owieczkę?

Planuje jakąś zagubioną owieczkę przygarnąć hehe.

No to powodzenia! Czy masz już może kandydatkę?

Może tak, może nie…

A może chcesz się zareklamować tutaj? Śmiało! Mamy kilka kobietek!

(tutaj nasz DynaM1X zaniemówił i zbytnio się nie rozpisał, ponieważ wstawił tylko te emotikony) <:*:D>

W porządku. Kolejny tajemniczy Pan. Nie będę drążyła tematu, jeśli czujesz się z tym niekomfortowo. Powiedz nam, jakie masz plany na przyszłość?

Kolejny tajemniczy Pan. Dobra jutro ja z Tobą przeprowadzę wywiad Pani NIE tajemnicza hehe. A co do planów na przyszłość to takie jak wszyscy skończyć szkołę, znaleźć dobrą pracę i „przygarnąć jakąś zagubioną owieczkę”.

Nie ma sprawy, lecz najpierw zostań redaktorem! Z najmilszą chęcią udzielę takiego wywiadu! A masz może bardziej dokładne te plany? Jaka praca? Może masz jakąś firmę na oku, która Twoim zdaniem jest dobrym punktem zaczepienia? A może planujesz otworzyć własną działalność?

Ja nie myślę o przyszłości aż tak daleko, nie wiadomo czy jeszcze ukończę szkołę, ale moja siostra kończy ekonomie to może razem otworzymy firmę.

A dlaczego nie wiesz czy ukończysz szkołę? Nie chcesz się uczyć czy może są tego jakieś inne powody?

Nie o to mi chodziło. Chciałem raczej przekazać, że nie wiemy, co może stać się jutro, a co dopiero za parę lat. A uczyć się to raczej nikt nie lubi, przynajmniej w szkole.

Rozumiem! Musimy być dobrej myśli! No z pewnością szkoła po pewnym czasie przytłacza, ale bez niej byłoby Nam dużo trudniej funkcjonować! Uprawiasz może jakiś sport?

Tak jak napisałem gram czasem z kolegami w piłkę nożną, uprawiałem kalistenike, czyli ćwiczenia z masą naszego ciała i mam zamiar do niej powrócić.

O to bardzo ciekawe! Może powiesz Nam cos więcej na temat tego ćwiczenia?

Kalistenika są to podstawowe ćwiczenia takie jak podciąganie, pompki, przysiady itd.
Są też ich odmiany np. pompki diamentowe. Bardzo polecam wszystkim, to nic nie kosztuje jedyne, co trzeba kupić to drążek do podciągania
.

Ohh widać, ze bardzo się tym interesujesz. Muszę kiedyś spróbować! Powiedz nam, jakie jest Twoje hobby?

Hobby w życiu miałem nawet sporo np. penspinning, gra w piłkę, muzyka, a przez 2 lata też speedcubeing i kilka jeszcze mniejszych.

Ohhh to ciekawe hobby może opiszesz wszystkim dokladniej, o co chodzi w penspinnig i speedcubeing, bo z pewnością nie wszyscy będą wiedzieli?

Każdy może sprawdzić w gogle, ale pokrótce wyjaśnię, penspinnig są to triki z długopisem, kręcenie go na palcach, trudno to wyjaśnić. Sprawdźcie w google. A speedcubeing jest to układanie kostki Rubika na czas, są tego również wariacje jak np. układanie kostki jedną ręką albo z zamkniętymi oczami. Mogę się pochwalić, że mój rekord to 14sec na ułożenie kostki!

Oooo! To z pewnością rzadko spotykane. Gratuluje! Chciałabym zobaczyć jak sprawnie Ci to wychodzi. Czy długo uczyłeś się układać kostkę Rubika? Ja kiedyś próbowałam i kompletnie nic mi nie wychodziło.

Naukę układania kostki Rubika zajęło mi tak około 4h. Wystarczy wiedzieć, o co chodzi i znać podstawowe algorytmy. Każdy może ją ułożyć, nauczyłem już sześciu moich kolegów! I Ty też spokojnie dasz radę.

Bardzo mnie to zaciekawiło! Przyjadę do Ciebie na korepetycje! Widzę, że bardzo Cię to fascynuje, czy mam rację?

No, co tu ukrywać, lubię to. Ja uczyłem się z YouTube.

Nie chcesz mieć takiej miłej uczennicy. A szkoda! Nie wiesz, co tracisz hehe. To może teraz zapytam o coś na temat rodziny. Masz może jakieś rodzeństwo?

Jak nie chcę?! Bardzo chcę! Tak mam siostrę, jest ode mnie starsza. Ma na imię Sylwia i nawet gra w Counter Strike na naszym serwerze Only DD2 pod nickami „syla” i „szalona”, więc jej nie banować!

W porządku. Myślę, że admini czytający ten fragment wezmą to pod uwagę. Jakie są relacje między Wami? To znaczy między Tobą i Sylwią.

Nawet dobre. Wkurzamy się na siebie, ale to chyba normalne.

Rozumiem. Myślę, że jedno za drugim wskoczyłoby w ogień, gdyby była taka potrzeba! Jak długo grasz na CsOpole?

Dość sporo, zacząłem jakiś rok może 1,5 roku temu, potem miałem przerwę i znowu wróciłem tak 3-4 miesiące temu.

Okay! To świetnie, że wróciłeś! A z jakich przyczyn miałeś przerwę?

Trochę z nudów, trochę z powodów rodzinnych.

W porządku! Mamy nadzieję, że już nas nie opuścisz! Powiedz nam jak wygląda życie na wiosce? Czy tam dzieci tak jak to wygląda zazwyczaj w miastach, spędzają dużo czasu przy komputerach, przed telewizorami? Czy raczej pełną piersią korzystają z warunków pogodowych i bawią się na zewnątrz, w stare zabawy tak jak chowany, podchody czy jakieś inne tego typu?

Kiedyś to cały dzień było się na dworze i do domu nie chciało się iść. Teraz jest trochę inaczej, więcej dzieci siedzi przed komputerami, ale nadal widzę dzieciaki grające w piłkę na boisku i bawiące się na świeżym powietrzu np. w chowanego.

To piękne, że jeszcze można spotkać gdzieś takie wesołe, biegające dzieci po podwórku! Czy daleko masz do szkoły ze swojej wioski? Dostajesz się do szkoły autem, autobusem czy jakimś innym środkiem transportu?

Do szkoły mam 15km i jadę do niej autobusem.

Dobrze, że nie musisz na piechotę hehe. Dziękuję za poświęcenie mi swojego czasu, na tym zakończymy naszą rozmowę. Chciałbyś coś dodać na koniec naszego wywiadu?

Tak! Dziękuję Tobie za wywiad i poświęcony mi czas. Pozdrawiam całe CsOpole!

A teraz przedstawię Wam kilka krótkich shootów!

Wioska czy miasto?

Wioska.

Penspining czy speedcubeing?

Speedcubeing.

Kobieta spokojna, opanowana czy stanowcza, pewna siebie?

Kobieta spokojna, opanowana, ale pewna siebie.

Drogie whisky czy zwykła wódka?

Drogie whisky.

Taniec nago na plaży czy spacer po lesie w przebraniu druida?

To mnie rozwaliło! Wybrałbym taniec nago po plaży, a potem przebrałbym się w druida i pospacerował po lesie xD

Wyjście na imprezę czy pobyt w domu?

Wyjście na imprezę.

Klub czy pub?

Pub.

PC czy laptop?

PC

Disco Polo czy POP?

Do tańca wolę Disco Polo ale tak to wolę POP.

Smartfon czy zwykły telefon?

Smartfon.

Jedzenie na mieście czy domowe danie?

Domowe danie.

Styl luźny czy elegancki?

A jak myślisz? <Nie mam bladego pojęcia, ale strzelam, że elegancki.>

Gra w Counter Strike czy wyjście na spacer?

Wyjście na spacer grając w CSa.

Krzyżówka czy sudoku?

Krzyżówka.

Film czy dobra książka?

Film.

Sex na plaży czy w domu?

Obojętnie.

Horror czy sensacyjny?

Sensacyjny.

Hymm...

Widzę, że tytuł jest dobry, ale co z resztą:

• cały czas są powtórzenia,

• Unikaj powtórzeń, Norbercie, Norbi, Norbert,

• Wywiad fajny lecz dużo powtórzeń,

• Zamiast imienia osoby udzielającej wywiadu zastąpić możesz nie imionami, lecz zdrobnieniami, nickiem.

C wywiadu na wywiad lepiej idzir. + dla Ciebie za wywiad.

Co do osoby odpowiadającej:

• Słabe wypowiedzi,

• Staraj się rozwijać wypowiedzi,

• Nie unikać pytan, odpowiadać pełnym zdaniem.

4 minuty temu, drOp_ napisał:

Hymm...

Widzę, że tytuł jest dobry, ale co z resztą:

• cały czas są powtórzenia,

• Unikaj powtórzeń, Norbercie, Norbi, Norbert,

• Wywiad fajny lecz dużo powtórzeń,

• Zamiast imienia osoby udzielającej wywiadu zastąpić możesz nie imionami, lecz zdrobnieniami, nickiem.

C wywiadu na wywiad lepiej idzir. + dla Ciebie za wywiad.

Co do osoby odpowiadającej:

• Słabe wypowiedzi,    dawaj lepsze mądralo :D

• Staraj się rozwijać wypowiedzi,    dawaj  mądralo :D

• Nie unikać pytan, odpowiadać pełnym zdaniem.     dawaj mądralo :D 

na gg zrobię z tobą wywiad  i wstawię go do news :D zobaczymy twoje odp.

krytykować to każdy potrafi a robić to nie ma komu :D

Godzinę temu, DynaM1X napisał:

na gg zrobię z tobą wywiad  i wstawię go do news :D zobaczymy twoje odp.

krytykować to każdy potrafi a robić to nie ma komu :D

Złożyłem podanie. Masz tam moje GG, możemy sie dogadać. Nie widzę probłemu a wręcz przeciwnie. Czekamm

Przestańcie chłopcy. A co do Twojej wypowiedzi @drOp_ to myślę,  że jest to z Twojej strony błędna podpowiedź co do powtórzeń zwiazanych z imieniem uczestnika wywiadu, gdyż Norbi wystąpiło w tekście tylko raz tak jak reszta Norbert czy Norbercie. Dziękuję za wskazówki podane przez Ciebie,  postaram sie do nich dostosować. Druga kwestia to nie możemy oczekiwać,  aby udzielający odpowiedział na każde moje pytanie, jeśli nie chce, nie musi proste :)   I proszę abyś zajął sie czymś innym niż wywiady, ponieważ radzę sobie świetnie jak na pierwszy raz. Z kazdym kolejnym wywiadem bede sie uczyła nowych rzeczy. DynaM1X zbędne jest abyś przeprowadzał z Nim wywiad. Moim zadaniem odpowiedzi były wyczerpujące nie mam zastrzeżeń do Ciebie a co do siebie hmm...  Dobra robota Wojeczka <3 :D