Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

Sign in to follow this  
smerfetka ♥

#11 Wywiad Mikesz

Recommended Posts

#11 Wywiad 

Witam drogich czytelników :D Dawno nie było wywiadów, ale chyba pora do tego wrócić. W końcu warto bliżej poznać ludzi którzy urzędują na tej sieci :D 

Dzisiaj na pytania odpowiadał ulubiony admin wielu z was tzw. @Mikesz Miłego czytania :D 

____________________________________________________________________________________________________________

Hej Mikesz! :D Dziękuję ci, że znalazłeś dla mnie czas :) Na początek opowiedz coś o sobie :) 

Hej botku :D dla smerfa zawsze znajdzie się czas :D No to tak mam na imię Mikołaj pochodzę z woj. WLKP a dokładniej ok.Gniezna mam 23 lata hmm w wolnym czasie lubię słuchać muzyki pograć w cs :D może byc ? tyle   

Nie może zabraknąć pytania o Twój nick a więc skąd on się wziął ?

Zależy o który ci chodzi bo czasami gram pod innymi ale pewnie o "Mikesza" xD tak wiec szczerze ci powiem ze od małego znajomi tak na mnie mówią nie wiem czemu xD nie miałem pomysłu na inny i dlatego jest Mikesz :D 

W takim razie powiedz mi jaką szkołę ukończyłeś? Jakieś liceum, studia? :P 

Czuje się jak na przesłuchaniu xD No to szkole ukończyłem zawodowa jako stolarz :P:D 

heh :P w takim razie, czy pracujesz w swoim zawodzie? Czy może jednak wybrałeś sobie inną ciekawszą pracę? :D 

Niestety nie pracuje w tym zawodzie :D pracuje "budowlance" tzn. przy posadzkach maszynowych bo lepsza kasa z tego niż w zawodzie stolarz :D ale będę myślał nie długo żeby ja zmienić na jakąś inną.  :P 

No tak teraz pieniądze odgrywają bardzo dużą rolę w życiu :) To może zmienimy temat i opowiesz mi jak znalazłeś się na sieci? :D 

No wiadomo :D oo smerfie może być ciężko xD bo tu już chyba jestem 2/3 lata sam nie wiem xD ale kiedyś grałem na innej sieci i ta siec na której grałem po jakimś czasie padła i zacząłem szukać nowego serwera i tak jakoś trafiłem na opole i bardzo dobrze mi się tu gra i jak na razie nie mam zamiaru jej zmieniać na inna :D 

Ciekawa historia życiowa :D A powiedz mi jak to jest pełnić funkcję admina? Nie nudzi ci się to, bądź nie denerwuje? :) 

A bardzo dobrze bo wtedy wiem ze mogę pomoc w utrzymaniu porządku na serwerze :) nie nudzi mógłbym to robić cały czas :D ja jestem bardzo spokojny wiec mnie nie ma co denerwować no chyba ze ktoś ostro przegina :) 

Hahaha w takim razie nie można cie denerwować :D Ciekawa również jestem czy na forum jest osoba którą polubiłeś? :D Może jest to osoba z życia realnego? :P 

hahhaha no lepiej nie xD a no znalazło by się kilka osób które polubiłem :D niestety nie :) nikt z bliskich znajomych tutaj nie gra   

Wracając do wcześniejszego pytania, powiedziałeś, że lubisz słuchać muzyki. W takim razie jaki gatunek muzyki cie najbardziej interesuje? Może polecisz nam coś fajnego? :P 

Ja słucham tego co wpada w ucho :D wiec wiesz praktycznie każdy rodzaj :D ale większość to praktycznie disco xD 

No to z ciebie niezły imprezowicz musi być xD Ciekawi mnie jeszcze czy masz jakieś marzenia, którymi mógłbyś się tu pochwalić, czy raczej jesteś zdania, że lepiej zachować je dla siebie? :P 

hahhahahha xD no wiadomo marzenia każdy jakieś ma ale po co tu o nich mówic jak i tak się nie spełnią xD 

Oj ty pesymisto, nie dobry ty :D To ostatnim pytaniem jakie ci zadam będzie... Co najbardziej lubisz jeść? :D 

Dobra cicho tam botku :D hmmm sporo by tego bylo do wymieniania xD wiec ci powiem ci tak ze ja aż tak wybredny nie jestem na jedzenie xD 

Hahaha dobrze wiedzieć :D w takim razie bardzo Ci dziękuje za udzielnie odpowiedzi na te pytania, miłego wieczorku :D 

Hahahhahha xD nie ma za co smerfie :) dzięki i wzajemnie botku :D 

Na zgłoszenia do wywiadu czekam na PV zapraszam :D

Edited by Smerfetka