Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

Sign in to follow this  
smerfetka ♥

#12 Wywiad Alternate.

Recommended Posts

Dzisiaj wywiad został przeprowadzony z naszym Alternatorem :D 

Co nieco opowiedział o swoim życiu, zapraszam do miłej lektury :D 

Witaj Alternate. Dziękuję, że się zgodziłeś :D Na początek może się przedstawisz? 
No oczywiście nazywam się Dariusz, mam 20 lat, mieszkam na wsi Rycica, gmina Baranowo, powiat Ostrołęka. 

Jakie są twoje pasje i zainteresowania?
Interesuję się wędkarstwem, e-sportem, piłką nożną i siatkówką

Napisałeś, że interesujesz się siatkowką, nożną to powiedz mi czy grasz w jakimś klubie, bądź trenujesz czy tylko oglądasz w telewizji i chodzisz na mecze?
Na mecze nie chodzę, ale często oglądam w telewizji. Kiedyś należałem do klubu i grałem w piłkę nożną jak i siatkowkę. Dzisiaj jednak jedynie co to gram z kolegami w piłkę nożną na boisku. 

A co do wędkarstwa pochwal się jakiej największej masy była twoja złowiona ryba?
Największa to był szczupak mający 1,5kg.

Chodzisz może jeszcze do szkoły czy pracujesz? Jeśli pracujesz to w jakim zawodzie?
Oczywiście jeszcze zostało mi parę miesięcy w szkole i odbywam praktyki w zawodzie piekarz. Piekę dla was pyszny chlebek :D

A czy również w domu po za praktykami pieczesz jakieś smakołyki albo gotujesz coś? 
Nie, w domu nic nie robię. Swoją pasję wykorzystuję tylko na praktykach

Bardzo ciekawi mnie jedno pytanie. Mianowicie powiedz mi skąd wziąłeś pomysł na swój nick? :D 
Raz zobaczyłem mixa w cs 1.6. Drużyna miała właśnie taką nazwę, a że mi się spodobała to ją sobie zapożyczyłem :D  

Powiedz mi drogi Dariuszu, czy znalazłeś już swoją towarzyszkę w życiu?
Byłem raz w związku, lecz niestety w listopadzie ubiegłego roku ze mną zerwała. Obecnie jestem w trakcie poszukiwań. 

W takim razie może masz zwierzątko, bądź rodzeństwo?
Mam pieska Miśka. Również mam rodzeństwo: młodsza Natalka ma 15 lat. 
starsza natomiast ma na imię Ania, w wieku 23 lat, studiuje w Krakowie ^^

Przejdźmy do sieci CsOpole. Jak długo już jesteś na tej sieci i jak się na niej znalazłeś?
Jestem tutaj już od stycznia bieżącego roku, znalazłem sie tutaj poprzez listę i tak znalazłem bf2, i tutaj dotarłem. Adminem natomiast jestem tutaj od 28 lutego :)

Czego nigdy w życiu bys nie zrobil i dlaczego?
Nigdy w życiu nie zapalił bym zioła, ponieważ jest to ogromne uzależnienie, doprowadza ludzi do złego stanu i jest to grzech. 

Jakiego rodzaju muzyki słuchasz. Może podzielił byś się jakimś utworem? 
Bardzo lubię słuchać disco polo, a z zagranicznych lubię słuchać Modern Talking. Pare utworów którymi mógłbym się z wami podzielić: 
Power Boy- Księżniczka, Joker & Sequence- Napad Na Serce, Modern Talking - Sexy Sexy Lover. 

I ostatnim pytanie będzie : Czy chciałabyś coś w sobie zmienić, jeśli tak to co i dlaczego?
Chciałbym rzucić palenie. Palę już od 5 lat niestety :/

Oj dasz radę :P W takim razie dziękuję ci za miły wywiad, i powodzenia w dalszym życiu :)
Dziękuję, wzajemnie :P

Dowiedzieliscie sie co nieco o Alternate, czekam na kolejne wasze zgłoszenia  :D 

Miłego dnia wszystkim :P 

Teraz, vego21 napisał:

Nie będę się chwalił, ale ta ksywka to moje dzieło :D Spoko wywiadzik.

pfff to jest Akumulator aka Bagieta! :D

Świetny wywiad! ;)