Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Prorok

99%

15 postów w tym temacie

5 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Serio? Ja nie wiem po co ty się wysilasz ? 99% graczy o tym nie wie? Nie wiedzą chyba Ci co zaczynaja ? Totalnie bez sensu te filmiki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 minut temu, Dziadzia. napisał:

Serio? Ja nie wiem po co ty się wysilasz ? 99% graczy o tym nie wie? Nie wiedzą chyba Ci co zaczynaja ? Totalnie bez sensu te filmiki

Ci co nie wiedzą to sobie oglądają . Jak ci się nie podoba to proste , Wypierdalaj i koniec problemu , nie musisz tego oglądać cwaniaczku .

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minut temu, Prorok napisał:

Ci co nie wiedzą to sobie oglądają . Jak ci się nie podoba to proste , Wypierdalaj i koniec problemu , nie musisz tego oglądać cwaniaczku .

Dobra ale troche kultury zachowuj sie.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Luznosci zycze all xD chcecie sobie morde obic zaltwcie to na odd2 

poradnik jak poradnik dla jednych fajny dla 2gich mniej 

z tym ze jeden sie stara a 2gi .... odpowiedz nalezy do was...

prorok lap lake za starania

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, Prorok napisał:

Po Pierwsze to kultury trochę, po drugie dalem zła opinie, bo piszesz w tytule ze 99%graczy o tym nie wie a tak naprawdę jest na odwrót i 99% graczy o tym wie, a tytul napisałes taki tylko dlatego żeby wiecej osób to obejrzalo i żeby mieć więcej odsłon. Żałosne Nie Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Dziadzia. napisał:

Po Pierwsze to kultury trochę, po drugie dalem zła opinie, bo piszesz w tytule ze 99%graczy o tym nie wie a tak naprawdę jest na odwrót i 99% graczy o tym wie, a tytul napisałes taki tylko dlatego żeby wiecej osób to obejrzalo i żeby mieć więcej odsłon. Żałosne Nie Pozdrawiam

Po pierwsze to kultury troche? hahahaha ty mi będziesz życie układał ? śmiech na sali . Dałeś złą opinie bo 99 % ? I co to ma do tego . Nowi gracze może nie wiedzą . A tytuły moge sobie dawać jakie chce . Jesteś zwykłym cwaniaczkiem i mam tyle do powiedzenia , koniec tematu , nie będe pisał z jakimś dzieciakiem .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Prorok napisał:

Po pierwsze to kultury troche? hahahaha ty mi będziesz życie układał ? śmiech na sali . Dałeś złą opinie bo 99 % ? I co to ma do tego . Nowi gracze może nie wiedzą . A tytuły moge sobie dawać jakie chce . Jesteś zwykłym cwaniaczkiem i mam tyle do powiedzenia , koniec tematu , nie będe pisał z jakimś dzieciakiem .

Widzisz. Oj oj oj. Nie chcę się kłócić, szkoda mi na to czasu, ale już nie wiesz co napisać to piszesz ze jestem Cwaniaczkiem i dzieckiem starszym od Ciebie...... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o kurwa xD

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 minut temu, Dziadzia. napisał:

Widzisz. Oj oj oj. Nie chcę się kłócić, szkoda mi na to czasu, ale już nie wiesz co napisać to piszesz ze jestem Cwaniaczkiem i dzieckiem starszym od Ciebie...... 

ty nie rob syfu na forum.

Jak masz do czegos niegatywne podejscie to zamknij jadaczke i sie nie wypowiadaj. Zbednae to bylo bys sie wgl tu wypowiadal skoro z tego co zauwazylem chcesz komus podniesc cisnienie.

Idz sie klockami pobaw

@Prorok

+ za starania. Wiekszosc osob wszystkich miejsc nie zna, a nowi gracze na pewno z ktoregos z sposobow skorzystaja

Kazdy od czegos zaczyna jak chcesz isc wyzej w strone youtube dluga droga przed toba pelna upadkow i powstan :)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opolowa Drama V2. Albo zakonczycie dyskusje albo polecą warny. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko poradniczek . Tylko moim zdaniem nie przydatny , takich rzeczy nie używa się w grze . Ale leci plusik za starania + ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki, teraz już wiem dlaczego tak słabo mi szło.. :D 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!