Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

Sign in to follow this  
smerfetka ♥

Wywiad #14 maxiu82

Recommended Posts

@maxiu82

Wywiad został przeprowadzony z naszym bardzo dobrze wykształconym UBT! :D Bardzo i to bardzo ciekawy człowiek ^^ Tych rzeczy które napisał na pewno o nim nie wiedzieliście, koniecznie zapraszam do czytania! :D 

Witaj maxiu82. Bardzo Ci dziękuję za zgłoszenie do wywiadu. Na początku pytanie jak dla każdego, opowiedz nam coś o sobie :) 

Mam na imię Jarek. Pracuje w Norwegii ale mieszkam w Polsce z moją kochaną żoną i 2 córeczkami. Mam 35 lat (w kwietniu:) ). Co jeszcze ...hmmm cs opole daje mi ulgę i zajęcie po pracy ponieważ rozłąka z rodziną jest trudna ale tu poznałem fajnych ludzi i czas jakoś mniej boli. Zainteresowania hmm F1 , tunning samochodowy, i e sport (lubię oglądać jak grają pro gracze)

Powiedz mi co robisz w Norwegii? Wyjechałeś do pracy za pieniędzmi czy może za swoją "pasją" (pracą) ? :D 

He :P wiadomo dlaczego wyjechałem 8 godzin dziennie od pon. do piątku. i pieniądze nieporównywalne :) A licząc nadgodziny to nie jest źle. Praca powiem Ci jest ciężka ale za takie wynagrodzenie idzie przełknąć. Co robię? ...fundamenty , ściany ,  podłogi , ogrodzenia...wszystko co z betonem związane.  Ciężkie właśnie są szalunki ale daje radę :)

A ile latek mają córeczki? Odziedziczył coś po ojcu? :D 

Moja starsza córka Liliana ma 8 lat a młodsza Emma ma 4 ...czy coś odziedziczyły ...hmmm  Liliana raczej tak myślę uparta jest jak ja, Emma gry gry gry także też coś chyba ma po mnie :P 

No to masz fajne córeczki ^^ A kiedy masz zamiar wrócić do PL? Czy może raczej chcesz do siebie ściągnąć rodzinę? 

Nie ma terminu powrotu. Myślę ,że nie zrezygnuje szybko z tej pracy. A co do rodziny to moja kochana żona ma pracę w Polsce a dzieci chodzą do szkoły i przedszkola..myślę jak tak zostanie to będzie dobrze mimo mojej tęsknoty....kiedyś wrócę na stałe :))))

Prawie wiem co czujesz heh :) A powiedz mi jak z twoimi pasjami, zainteresowaniami? Rozwijasz się jakoś w tych sprawach? 

Wiesz dziwne ale jak na mój wiek cały czas się uczę. Moją pasją są szybkie samochody które na takie nie wyglądają. Mam malutkie auto w Polsce które jest bardzo szybkie a wygląda normalnie jak zwykły samochód dla każdego :P A co do zainteresowań ...sport tylko F1 także piłka odpada , tenis stołowy, i coś tam w csie lubię hihi uwielbiam csa :)

A jak maxiu rozpoczęła się twoja przygoda z cs'em?

Hmm csa znam bardzo długo ...wcześniej przez 10 lat grałem w q3 arena . każdy mi gadał coś o csie ale zlewałem to bo piąłem się w gore w q3 . klany , turnieje a w końcu swój serwer potem 2 ...Potem przyszło małżeństwo dzieci i zostawiłem q3 ..Będąc w Norwegii pomyślałem sobie, że może coś zmienię w moim e-games . ściąłem csa i pierwszy serwer mi się pojawił csopole i tak już zarosłem tutaj :P

hehe i prawidłowo :D Może chcesz nam w takim razie opowiedzieć jak to się zapoznałeś z swoją teraźniejszą żoneczką? :P 

Wiesz ..to trochę dziwne ale fajna laska specjalnie się ze mną spotykała żeby poznać mojego kolegę i kiedyś byli na wagarach ze szkoły u mnie w domu. Wtedy zabrała  ze sobą swoje koleżanki .przyprowadziła ze sobą  Annę tylko ją zobaczyłem powiedziałem  że to jest to :P i tak juz jesteśmy razem około 17 lat :P

Słodko ^^ szczęścia w dalszej drodze życia :P To teraz pytanie z innej paki :D Jaki jest twój styl? Jak się ubierasz? Czego nie lubisz? :P

Nie lubię wątróbki :P  Ja lubię wszystkich , do każdego musi być inne podejście i wtedy jest ok. Jak lubię się ubierać nie podam Ci właściwej odpowiedzi bo mam zmienne fazy. Teraz mam ciuchy z kolekcji ASSASIN CREED . Gdyby jakąś kolekcje wystawił cs to pewnie chętny  bym był. Raczej wole coś innego niż inni .A i bardzo lubię zegarki, mam już parę w kolekcji ..jak zapełnię etui na 15 to na pewno się pochwalę.

oki czekamy :D A powiedz mi jaką szkołę skończyłeś? Liceum, technikum? :P 

Technikum 5 letnie..uwaga będzie dużo ..Aparatura kontrolno-pomiarowa i automatyka przemysłowa . :P Potem 1,5 roku na Polibudzie Częstochowskiej na technik informatyk , potem 1 rok turystyka i rekreacja, potem 3 lata w Kielcach na wydziale zarządzania.. jest trochę :P

No to nieźle wykształcony jesteś heh, a powiedz mi jaka praca by cię najbardziej interesowała? :) 

Głupio to zabrzmi ale cieszę się z mojej pracy i raczej mi pasuje. Tak naprawdę kiedyś bym chciał żeby ktoś na mnie pracował tak jak ja teraz. Konkretna odpowiedz to być szefem wszystkich szefów :PPP

To powiedz mi maxiu, co cię uszczęśliwia? :P Może czekolada? :D

Łeeee nie lubię słodyczy. Jak zjem batona to raz na rok. Ciekawostka : u siebie na ślubie tortu nie jadłem :P Ugryzłem kawałek żeby nie było. Szczęściem jest moja żona i dzieci. A jak już pytasz o jedzenie to PIZZAAA mogę jeść codziennie i nigdy mi nie zbrzydnie :P

Haha pizza dobra :D jest jakaś rzecz w życiu którą żałujesz że zrobiłeś?

Oj . Trudne pytanie ponieważ jest bardzo dużo rzeczy których żałuję . Ech nie wiem co najgorsze. Jest 1 rzecz najgorsza która mi nie daje spokoju ale niestety nie mogę Ci odpowiedzieć jaka. Przykro mi ale za dużo prywatnych wybryków których się wstydzę. Jedno co mogę Ci powiedzieć , że to było dawno temu i od 10 lat nie mam co żałować :P

Hehe dobrze :D no to.. miałeś kiedyś problemy z policją? :D 

Za młodu jakieś mandaty za piwko w miejscu publicznym ale żeby coś karalnego to nie.. Raczej spokojny jestem :D 

hehe ;) Gdybyś spotkał siebie sprzed 10 lat, co byś mu powiedział? 

Doceń to co masz!!

Szczere i prawdziwe :) Masz kogoś na kim się wzorujesz? A może kogoś podziwiasz, jeśli tak to za co?

Nie mam wzoru ..żyję tak jak uważam. Podziwiam wiele osób np M. Jordana , M. Jacksona , A.Senna, R. Lewandowski, M.Zukenberg , S. Jobs,  J. Wendel (Fatal1ty) ...to są ludzie którzy ciężką pracą zapisali się w kartach historii jest tego więcej ale podziwiam najbardziej te osoby.

Dobrze, w takim razie kończymy wywiadzik, milusiego dnia :3 

:) Miłego

Można się zgłaszać do wywiadów na priv ^^

Edited by Smerfetka