Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

Sign in to follow this  
Wojeczka <3

Wywiad #4 - GROM[*]

Recommended Posts

Wywiad przeprowadzony przez redaktorkę Urszulę, nick Wojeczka <3

Wojeczka <3

GROM[*]

Ten wywiad został przeprowadzony z managerem sieci CsOpole.eu! Dowiecie się m.in. o jego zainteresowaniach i przygodzie z pracą! Zapraszam do czytania!

Witam Ciebie serdecznie! Dziękuję, że zgodziłeś się powiedzieć kilka słów o sobie. Mam nadzieję, że przybliżę czytelnikom nieco Twoją osobę. Na początek powiedz nam jak masz na imię, ile masz lat i skąd pochodzisz?

No witam Panią Redaktor i czytelników. Na imię mi Dawid, 26 lat jeden ze starszych na tej sieci. Urodziłem się w Ostrowcu Świętokrzyskim, bo szpital w mieście gdzie mieszkam, czyli Starachowicach był zamknięty. Cholera wie, dlaczego.

To dziwne, że szpital był zamknięty, ale na szczęście po pewnych komplikacjach ujrzałeś ten świat i dzięki temu, jesteś tutaj, teraz z nam! Dawidzie powiedz Nam, czym zajmujesz się, na co dzień?

Obecnie oczekuję na ofertę pracy za granicą i już doczekać się nie mogę zbyt długo już siedzę na tyłku. Jest to mega denerwujące dla mnie. Mam nadzieję, że wkrótce się ktoś odezwie z fajną ofertą. Poza tym, manageruje na CsOpole.eu i adminuje na DD2, co większość z Was pewnie wie.

A gdzie dokładnie za granicą? Jesteś już pewien, że uda Ci się wyjechać i pracować tam? Czy może są to obietnice znajomych, które w większości przypadków są trefne?

Nie, nie obietnice znajomych. Pracowałem wcześniej w Norwegii niedawno, bo w lutym zwolniłem się i przyleciałem do Polski. Pewnym można być tylko śmierci, ale jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że uda mi się ponownie wyjechać tam do pracy. Mam spore doświadczenie w fachu, w którym pracuję, więc bez obaw.

Życzę Tobie powodzenia! A dlaczego zwolniłeś się i wróciłeś do Polski? Tęskniłeś za krajem czy może zarobki były niesatysfakcjonujące?

Ani to, ani to. Pewnego sobotniego wieczoru dostałem telefon odnośnie pracy na nowym obiekcie. Podczas rozmowy szef stwierdził, że do przewiezienia moich rzeczy jak i narzędzi na nowe miejsce pracy oddalone o 140km, nie jest mi potrzebne auto firmowe. Po kilku minutach przekonywania go do tego, że potrzebuję tego auta stwierdziłem, iż nie ma to sensu. Odpowiedź moja była szybka, jasna i treściwa. Powiedziałem, że chyba jest głupi, jeśli sądzi, że pojadę autobusem albo pociągiem z tym całym majdanem i poprosiłem o wydalenie mnie z pracy.

Stanowcze postanowienie. Dobrze, że nie dałeś się ‘wpuścić w maliny’. Z pewnością stracił dobrego pracownika. W takim razie powiedz nam, w jakim fachu masz takie doświadczenie? Czym się zajmujesz?

Pracuje w tym samym zawodzie, co Józef ojciec Jezusa, czyli cieśla. Mała różnica polega na tym, że Józef był bardziej cieślą meblowym a ja konstrukcyjnym.

Może wytłumaczysz wszystkim, czym dokładnie się zajmujesz? Jak wygląda Twoja praca?

Zajmuję się budową domów z drewna od podstaw potocznie nazywanych kanadyjkami. Prace, jakie wykonuje podczas takiej budowy to m.in. wylewanie płyt stropowych, fundamentów, budowa konstrukcji ścian zewnętrznych jak i działowych, budowa konstrukcji dachu, tworzenie elewacji, wylewki, układanie ogrzewania podłogowego, prowadzenie instalacji odpowiedzialnej za klimatyzację i wentylację pomieszczeń, wstawianie okien i drzwi, układanie podłóg kończąc na składaniu mebli systemowych. Ogólnie rzecz biorąc wszystko prócz elektryki i spraw związanych z doprowadzaniem przyłączy wodnych i przeciągania ich po mieszkaniu. Praca bardzo fajna dużo człowiek może się w niej nauczyć nowych rzeczy, jeśli oczywiście ma, od kogo no i jest to oczywiście jeden z tych zawodów, na który jest zapotrzebowanie.

Bardzo wyczerpująca odpowiedź. Myślę, że zainteresuje to wielu ludzi. Jak długo już jesteś w tym zawodzie? I co popchnęło Cię do wykonywania akurat takiego fachu?

W tym zawodzie pracuję już od 6 lat 3.5 w Polsce i 2.5 w Norwegii. Skłonić do pracy w tym zawodzie mogło mnie tylko jedno - zarobki, ale o nich nie mówmy.

Dobrze, zatem o zarobkach nie rozmawiamy. Słyszałam, że język norweski jest prosty do nauczenia, czy to prawda?

Szczerze powiedziawszy jest nieco podobny do j.niemieckiego, ale tylko odrobinę. Czy jest prosty? To zależy czy ktoś chce się nauczyć czy też nie. Mi wystarcza w zupełności j.angielski, więc nie miałem potrzeby się uczyć kolejnego języka, choć zastanawiałem się nad tym.

No tutaj przyznam Ci rację! Chcieć to móc! Język angielski jest bardzo popularnym i prostym językiem do nauczenia. Dobrze, że Ci się przydał w innym kraju. Powiedz nam Dawid jak długo jesteś na sieci CsOpole?

Praktycznie od początku, teraz w kwietniu rok minął. Zleciało! Jestem tu chyba rekordzistą w pisaniu pożegnań, jak dobrze pamiętam już z 7 napisałem i wszystkie lądowały w śmietniku.

Dlaczego pisałeś pożegnania? Ktoś się do tego przyczynił? Czy życie prywatne zmusiło Cię do podejmowania takich decyzji?

Po pierwsze brak czasu, po drugie jakiś taki kryzys miłosny do CS-a i na końcu, po trzecie Niczym Bot hahaha On potrafi zdemotywować każdego, czego przykład mieliśmy niedawno.

A jednak jesteś managerem na sieci CsOpole i aktywnym aminem na Only DD2! Jak to się stało, że osiągnąłeś tak wysoką rangę managera?

No wszedłem pod biurko H@ zrobiłem swoje hokus pokus i jestem managerem. A tak na poważnie to moja droga była jak każdego innego. Zaczynałem od admina i powoli, powoli doszedłem swoją krwawicą do managera.

No dobrze. Z pewnością zasłużyłeś na tę rangę. Jak wygląda Twój stan cywilny GROM?

Obecnie jeszcze kawaler. Mam dziewczynę, nie daj Bóg wpadka, bo jeszcze chciałem nacieszyć się wolnością. Fakt kiedyś się trzeba ochajtać, ale troszkę na to zbyt wcześnie.

Długo jesteście w związku? Jeśli się kochacie to nigdy na to nie jest za wcześnie! A co do dziecka to prawda. Jest to bardzo duża odpowiedzialność i trzeba być na to gotowym!

Ha i to jest dobre pytanie. Z Eweliną, bo tak ma na imię ma luba byłem 2 lata, po tych 2 latach puściła mnie z torbami. A teraz dość niedawno jakieś 3 miesiące temu wróciliśmy do siebie, właściwie (wróciła). Chyba zrozumiała błąd.

A jednak! Stara miłość nie rdzewieje! Czy mam rozumieć, że nie było między Wami tej chemii? A może doszło do zdrady?

Nie, ja zaniedbałem sprawę trochę. Stwierdziła, że się nią nie interere, bo sms-ów nie piszę... Zaprawdę dziwna ta rasa kobiet w dzisiejszych czasach!

Ohh... no cóż dziwna sprawa! Musiała czuć się zaniedbana skoro tak twierdziła. Zapamiętaj, że kobiety to piękne istoty, które mają miękkie serca i łatwo je zranić! Szanujcie je! Oczywiście kobietki z wzajemnością! Czy żyjecie razem ze swoją ukochaną pod jednym dachem? Czy jeszcze nie dzielicie razem mieszkania?

Baby to ch... tylko z cyckami! Żarcik. Nie jeszcze nie, zbyt wcześnie na to. Za mało czasu od naszego powrotu do siebie upłynęło. Przyszłość pokaże.

Dobrze, że moja tego nie widzi, bo bym miał nowy sezon Prison Break!

No dobrze. Nie pozostało mi nic więcej jak życzyć Wam szczęścia i wytrwałości! Czy są takie osoby na forum, które Cię irytują i takie, które darzysz szacunkiem i są dla Ciebie dobrymi przyjaciółmi?

Szacunkiem darzę Rudgo Tobiego, bo wkłada dużo serca i czasu na to żeby forum i serwery poprawnie funkcjonowały, resztę administracji również w końcu jedziemy na jednym wózku. Jeśli ktoś jest w porządku dla mnie to i ja dla niego będę. Jeśli chodzi o irytujące osoby to pewnie każdemu zdarzyło się coś powiedzieć nie do końca przemyślanego mi również, więc tutaj nie wymienię nikogo raczej.

Co racja, to racja! Czy spotkałeś się w realu, z choć jedną osobą z sieci CsOpole?

Jeszcze nie, ale na bank się z kimś spotkam. Najbliżej mieszka nasz admin Michał aka pLuCa pLoNa pRzYjEmNie, więc jakiegoś browara z nim wychylę w Kielcach. Kwestia czasu.

No to brzuszki urosną od piwka! Ale życzę miłego spotkania! I oby takich więcej! Jakie są Twoje zainteresowania/hobby?

Łowienie ryb, jeśli jest fajna pogoda. Turystyka - w tym roku planuję wypad w polskie góry do Zakopanego pozwiedzać knajpy (Watre polecam, Baciary co czwartek  hehe) a jak starczy czasu pochodzić pooglądać piękne krajobrazy i oczywiście Counter Strike one point.

Lato, co raz bliżej, więc do dzieła! Zdradzisz nam może, jakie są Twoje marzenia?

Trafić 6x6 w totka? Nie, niemożliwe. Kobitę mam, dom mam na hajs nie narzekam. No to chyba żyć w zdrowiu długo i szczęśliwie. Nie lubię marzyć wolę realizować cele, które sobie postawię.

W takim razie może powiesz nam, jaki postawiłeś sobie cel, do którego realizacji dążysz?

Obecnie znalezienie dobrej pracy sądzę, bo facet siedzący na tyłku to nie facet tylko nierób.

Zgadzam się z Tobą! I życzę powodzenia! Powiedz jak spędzasz większość swojego wolnego czasu? Masz jego teraz bardzo dużo, więc z pewnością możesz wiele zrobić.

Z dziewczyną, forum i serwery CsOpole. Od czasu do czasu ze znajomymi, trzeba czasami zaczerpnąć świeżego powietrza, wyjść gdzieś z ludźmi i do ludzi. Sporadycznie na rybach.

No trzeba zaczerpnąć powietrza, trzeba! Szczególnie, gdy teraz jest taka cudowna pogoda! Czy gdybyś mógł cofnąć się w czasie, zrobiłbyś to i zmienił coś w swoim życiu?

Tak! Nie dopuściłbym do tego żeby Niczym Bot się narodził, wkrótce złoży jaja. Bóg wie, co z nich się wykluje. A na serio gdybym miał możliwość cofnąć się w czasie? Chyba bym z niej nie skorzystał i pozostawił wszystko bez zmian tak jak jest. Raczej nie popełniłem jakiegoś błędu życiowego, który wymagałby poprawki.

Kto się czubi ten się lubi ^^ Dobrze Dawidku, czy chciałbyś coś dodać na koniec naszego wywiadu?

Chyba nie myślę, że wystarczy.

W takim razie dziękuję za poświęcenie mi Twojego czasu, którego masz teraz w zanadrzu! Życzę Tobie powodzenia w pracy i szczęścia w związku!

Dzięki za wytypowanie do wywiadu! Pozdrawiam graczy i administrację CsOpole mam nadzieję, że choć troszeczkę przybliżyłem Wam swoją osobę.
Miłego czytania i wielu fragów. Niech moc będzie z Wami!

Przedstawię Wam teraz krótki kwestionariusz i standardowo shooty!

Twoja ulubiona potrawa?

Spaghetti.

Ulubiony aktor i aktorka?

Denzel Washington i Angelina Jolie.

Ulubiony rodzaj muzyki?

Słucham wszystkiego po trochu.

Ulubiony wokalista i wokalistka?

Marek Grechuta i Selena Gomez.

Najbardziej zwariowana osoba na forum Twoim zdaniem?

Niczym Bot.

Ulubione zajęcie?

Gra w Cs.

Ulubiona pora roku?

Lato.

Najpiękniejsze imię damskie i męskie Twoim zdaniem?

Paulina i Dawid rzecz jasna!

Ulubione zwierzątko?

Pies (ma ten + zawsze mu zazdrościłem, że może się po jajkach sam polizać).

Ulubiony zespół muzyczny?

Metallica i ich Enter Sandman albo, Whiskey in the Jar.

Łowienie ryb czy gra w cs?

Gra w CS.

Spacer z dziewczyna czy wyjście ze znajomymi?

Spacer z dziewczyną - nie ma wyjścia.

Wyjście do klubu czy pobyt w domu?

Wyjście do klubu.

Polska czy Norwegia?

Polska.

Niczym Bot czy Tobi?

Trudny wybór, gdybym miał podrywać To rudego a nie tą la

Gra w Counter-Strike czy Minecraft

Counter-Strike

Przyszłe dziecko: Chłopiec czy dziewczynka?

Chłopiec.

Wesele huczne czy kameralne?
Huczne wesele, jak się bawić to się bawić drzwi wy.... okna wstawić!

Piwo czy wódka?

To i to, przynajmniej gryźć nie trzeba, szkliwo się tak nie zużywa.

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania do uczestnika wywiadu proszę o pisanie postów niżej.

Za drobne błędy serdecznie przepraszam!

Zapraszam do czytania!

Edited by Wojeczka <3

36 minut temu, Asystentka napisał:

Interesujący wywiad, najlepiej wybieraj osoby z dd2, warto się dowiedzieć czegoś o nich :D 

Czekam na następny. Łap plusika. 

Dziękuję!  Ale dosyć śmiesznie to zabrzmiało z Twojej strony mówiąc abym wybierała osoby z DD2. Przeprowadzam wywiady z kazdym uczestnikiem tego forum a nie tylko z ludźmi, którzy graja na DD2, ponieważ moim zdaniem kazdy człowiek jest równy i nie należy między nimi wybierać,  który jest lepszy czy gorszy! :)