Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaason

Admin SERWERA
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Jaason

 • Other groups Admin FFA
 • Rank
  Srebro II

Recent Profile Visitors

203 profile views
 1. Ad. 1 Co w tym złego? Wg mnie im mniejszy limit na asystę tym lepiej, więcej masz fragów i myślisz, że jesteś fajny. Nie o to w tym chodzi właśnie? By przyciągać graczy i kazdy się czuł fajnie i lepszy:)? Na nie. Ad. 2 To prawda, utrudniłoby to grę albo inaczej. Zrobiło ją bardziej normalną jak była po kiedyś po staremu Czemu nie. Te pokazywanie dmg to rodzaj wspomagacza takie trochę WH i jak nie masz VIP-a to już masz nienaturalną przewagę. Do rozważenia. Ad. 3 To wg mnie ciekawy pomysł, z racji że VIP rozdawany jest za darmochę dla wszystkich to można wyrzucić z niego granaty bo mi osobiście się podczas jednej rundy zdarzyło być 55 sekund na fleszu. To bywa jakaś masakra ze smoke i fleszem a tak jak ktoś chce to kupi i tak dostaje dodatkową kasę i przynajmniej będzie na co wydawać. Na tak.
 2. Klasycznie to jest właśnie na steamie, dopiero potem zaczęły wychodzić te piraty nonsteamowe
 3. Biorę udział w konkursie + 312
 4. z wyżej wymienionych podpiszę się pod alexandrą, vertigo havaną i storm. abaddon też była całkiem spoko. Italy2 trochę jednak jednostronna. Ode mnie zaproponuję de_karachi01 i de_arizona. Stare i mam sentyment nieco do tych mapek, miło się na nich grywało.
 5. Dzięki Sony. Nie napisałem, że nie będę zaglądał na forum, to oczywiste, że bym to robił i w razie potrzeby czy stwierdzenia, że wniosę coś ciekawego do wątku to się będę udzielał. Z czym się nie zgadzam to z ocenianiem czy ktoś nadaje sie na admina poprzez to czy ma 15 postów. Nie lubię spamowania na siłę. Jestem zdania, że dobry kandydat na admina sam powinien się objawić na serwerze i z tego powinien być rozliczany bo to od niego w głównej mierze zależy czy graczom się będzie dobrze grało. Ja być może nie grałem dawno tutaj ale niektórzy gracze mnie kojarzą co mnie niezmiernie cieszy bo wcześniej spędziłem u Was sporo czasu, chyba z rok czy dwa tu przegrałem przynajmniej. GT teraz tego nie pokazuje, musiało zmienić się IP, nie wiem. Co do regulaminu, zrobiłem to zanim złożyłem podanie by wiedzieć jakie są oczekiwania wobec admina i czy jestem w stanie je spełnić. Nic odnośnie usuwania własnych postów nie znalazłem. Mógłbyś mnie nakierować gdzie to znaleźć?
 6. Dlaczego nie? Ustosunkowałem się jedynie do wcześniejszych wypowiedzi by wyjaśnić niektóre elementy, które tego wymagały. Jeśli to jest zabronione to jaki jest cel tego podania? Tutaj macie największą okazję poznać człowieka który chce pomóc adminować i sami sobie zabieracie możliwosć dopytania go o wszelkie szczegóły.
 7. Miło, że kasujecie moje odpowiedzi, które wnoszą coś do tego tematu. @Diablo II Sprawdź proszę kiedy się rejestrowałem i potem dawaj osądy.
 8. Twój nick: 312 Coś o sobie: gracz z długim stażem Na jaki serwer składasz podanie: ffa Znajomość AMX: 10 Dlaczego składasz podanie: zaskoczę pewnie, zwalczać cziterów Czy pełniłeś kiedyś funkcje Admina: tak Ile czasu dziennie możesz poświecić na serwerze: z 60m Link do Banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:2462424 Link do Gametracker: https://www.gametracker.com/player/312/51.83.214.105:27015/ Jeśli mogę dodać coś od siebie, nie jestem typem który będzie wbijał na forum i postował niepotrzebne rzeczy. Nie mam na to po prostu czasu. Forum traktuję jako narzędzie do rozliczania pracy admina. Te posty i tak w ten sposób się nabiją o ile będę musiał rozpisywać kogoś czy coś tłumaczyć. Co do oceny amx, kierowałem się tym co sami wypisaliście w opisie.
×
×
 • Create New...