Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

NajaranY

Admin SERWERA
  • Content Count

    177
  • Joined

  • Last visited

6 Followers

About NajaranY

Recent Profile Visitors

779 profile views
  1. Twój nick: NajaranY Coś o sobie:Większość mnie zna więc rozpisywać się chyba tutaj nie muszę teraz Na jaki serwer składasz podanie: DD2 BF2 Znajomość AMX:7-8 Dlaczego składasz podanie:Widzę, że o porannych godzinach rzadko kto z góry wbija grać a ja mam urlop więc myślę, że mogę pomóc Czy pełniłeś kiedyś funkcje Admina:tak Ile czasu dziennie możesz poświecić na serwerze:4-6 Link do Banid:https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:206339152 Link do Gametracker:https://www.gametracker.com/player/NajaranY/54.38.134.9:27015/
  2. Hiszpan ma racje. Im szybciej się to zacznie robić tym lepiej. Kilka razy organizowałem turniej taki w cs 1.6 więc jakaś wiedza na ten temat jak to rozegrać jest. Dajcie info co na to Tobi i lecimy!
  3. Siemanko wiara! Wychodzę do was z taką inicjatywą aby może zorganizować jakiś turniej w cs 1.6 lub cs go. Zorganizować jakieś ciekawe nagrody aby zachęcić graczy oraz ludzi spoza serwera do wzięcia udziału w tym. Chodzi mi bardziej aby zrobić to na zasadzie bardziej aby każdy miał równe szanse i nie było to admini vs gracze tylko każdy z każdym Całkiem fajnie by było sprawdzić kto jest botem a kto nie Zorganizować kwalifikacje a później by szło to jakoś według jakiejś tabeli Oczywiście to jest luźna propozycja, miło będzie jak każdy kto by miał ochotę się udzieli oraz wyraził swoje zdanie i dodał jakby to miało wyglądać według niego.
×
×
  • Create New...