Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

msi

? Zarejestrowany
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

About msi

 • Rank
  Bywalec
 • Birthday 05/05/2000

Recent Profile Visitors

414 profile views
 1. Kocham Cię.

 2. msi

  WebAll.pl

  WebAll.pl Forum zleceniowe oraz wielotematyczne. Na naszym forum wykonujemy zlecenia takie, jak: - MyBB. - AMXX. - TS3. - IP.B - Grafika. Gwarantujemy w 100% wykonanie zlecenia w ciągu 3 dni; o wszelkich przedłużeniach poinformujemy. Zapraszamy gorąco do składania zleceń! Pozdrawiamy. Administracja WebAll.pl
 3. O! Jeszcze lepszy pomysł . Główka pracuje
 4. Witam. Mam propozycję. Proponuję, aby pod reputacją i postami, dodano rangę z CS:GO. Rangę można wybrać przy rejestracji lub w profilu. Polecam ustawić też, aby w profilu można było ją zmieniać, aby po awansie/spadku ktoś mógł sobie zmienić. Myślę, że takie coś byłoby fajne, bo może ktoś będzie szukał kogoś do gry i zobaczy, że ktoś ma odpowiadającą mu rangę, a można też dodać, aby się pochwalić, czy coś. Tutaj podam wam przykłady, oczywiście można zmienić czcionkę tego tekstu, w sumie tak bym polecał. Posty: Profil: Oczywiście można ją gdzieś indziej umieścić, ja tylko daję przykład, aby każdy mnie zrozumiał. Wypowiadajcie się śmiało.
 5. Byłem za Luminosity Gaming od czasów, gdy nie byli tak popularni. Teraz pokazali, jak potrafią grać. Napisane ładnie, należą się brawa, stary.
 6. msi

  Siema

  Też mamy taką nadzieję. Witaj.
 7. msi

  [Sprzedam] Dwa serwery.

  steamcommunity.com/id/songovsky **
 8. msi

  witam

  Cześć.
 9. msi

  Witam

  Cześć.
 10. Witam. Mam na sprzedaż dwa serwery. Są one puste, bez jakiś plików, itd. Jeden ma 11 slotów i jest prywatny (mixowy, do grania ze znajomymi, robienia konkursów, etc.) Natomiast drugi jest publiczny i ma 24 sloty. Ponadto każdy z tych serwerów ma HLTV także do kontroli na hostingu. Serwery są na hostingu pukawka.pl i są opłacone na 14 dni. Cena obydwóch serwerów + HLTV wynosi 30zł PSC. Ponadto na hostingu są tam jakieś drobniaki, bodajże 0.15 punktów, więc można wykorzystać w celu tańszego przedłużenia serwera. Chętnych zapraszam na steam: http://steamcommunity.com/songovsky lub GG: 51739704 Lecz bardziej preferuje steam. Dziękuję, pozdrawiam. msi.
 11. msi

  (Zaakceptowane)Ubt Buli:)

  Patrząc na Twoją opinię innych osób - jestem na tak, jesteś zaufany i pomocny.
 12. msi

  Cześć!

  No my się już znamy, w końcu tutaj przyszliśmy. Cześć, kochanie.
 13. msi

  msi z AC wita

  Witam, witam. Może ktoś zna mnie z AntiCheat.pl, a może nie. Powiem coś o sobie. Mam na imię Jakub, mam 16 lat, mieszkam w województwie Wielkopolski, niedaleko Leszna. Myślę, że mnie miło przyjmiecie i będziemy szczęśliwi. Bez przedłużania - cześć!
×
×
 • Create New...