Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zostaw Mnie.!

? Zarejestrowany
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Zostaw Mnie.!

 • Rank
  Bywalec
 • Birthday 09/19/2001

Recent Profile Visitors

549 profile views
 1. Jak nas wiedział to napisałem źródło str.
 2. Lista stron, które zawierają style do MyBB Źródło : www.mybboard.plPolskie strony https://mybboard.pl/dzial-mybb-style-i-grafika_88 http://forumeking.eu/Forum-Skiny-Mybb.html Zagraniczne strony http://mods.mybboard.net/themes http://www.ivgeo.net/downloads/ http://quacktacular.net/downloads/mybb-themes/ http://www.mybbturkiye.com/Forum-MyBB-Temalari (w języku tureckim - aby pobrać styl wymagana jest rejestracja) http://www.audentio.com/shop/MyBB-themes http://mybbdesign.com/demo/index.php http://mybbaddons.com/board/forum-134.html http://www.awesomestyles.com/mybb-themes http://mybbtema.net/
 3. Witam, w tym dziale będą dodawane tylko szablony oraz plug-in'y do danych silników forum. Zakazane jest dodawanie innych rzeczy niż czego nazwa działu wskazuje- zakaz pisania.
 4. Witam, dziś zamieszczam regulamin działu "problemy i błędy " który znajdziecie poniżej : 1.Przed napisaniem swojego wątku upewni się czy taki temat już istnieje. (Jeżeli będzie i dana osoba napiszę, będzie nagrodzona ostrzeżeniem) 2.Każdy temat napisany z tytułem " Ej pomóżcie " będzie zamykany i zostanie przeniesiony do archiwum forum.W temacie ma być konkretna nazwa problemu czy błędu. 3.Pisząc temat rozpisz się na dany temat gdyż jak ktoś ci napiszę np. "Nie mogę zainstalować silnika help" gdyz istnieje kilkanaście powodów dlaczego nie chcę się zainstalować. 4.Również pamiętaj aby dodać rzuty ekranu z danym błędem, a jeżeli masz problem to pokazujesz Nam swoje osiągi maszyny, odpowiemy Ci czy może dany plug-in czy poprawka do szablonu dojść do Twojego forum. 5. Jeżeli masz wersję nie legalną tzw. Nulled (W przypadku IP board ) nie pisz gdyż licencja umożliwia wszystkie modyfikacje. Wzór Ogólny: 1.Wersja silnika forum : 2.Silnik forum: 3.Opis błędu: 4.Zdjęcia(Nieobowiązkowe lecz pomocne): 5.Informacje dodatkowe: Temat będzie na bieżąco edytowany więc proszę o szczególną uwagę.
 5. Jeżeli mógłbyś to poproszę abyś się rozpisać, co potraficie na danych silnikach a czego nie oraz jaka jest komunikacja wśród zleceniodawcy a pracownikiem.
 6. Zostaw Mnie.!

  Wètome!

  Hehe, zawsze spotkać się będziemy mogli i po Kaszèbsku pogadać.
 7. Zostaw Mnie.!

  Wètome!

  Ogólnie tworzę techno z mocniejszym basem.
 8. Tak jak kolega @nukeoneteż bym go sprawdził pod kątem ortografii w swoich wątkach. Obecnie Jestem na nie.
 9. Zostaw Mnie.!

  Wètome!

  Wètome , nazywam się Tadeusz. Przepraszam za ten kaszubski ale za dużo bo w szkole. Mam 17 lat oraz pochodzę z Gdańska, oraz interesuje się tworzeniem muzyki. Zacząłem grać na waszej sieci z powodu serwera Go:Mod gdyż są naprawdę fajni tam ludzie i nie są... Paczka która jest na serwerze jest warta Nobla hehe. Będę dłużej na Waszej sieci przesiadywal gdyz chciałbym zacząć jako młody administrator lecz mi do tego jeszcze trochę godzin oraz reputacji brakuje. No cóż, nie Bede Was zanudzał i widzimy się na serwerach! Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...