Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nethall. ✪

Elita
 • Content Count

  409
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

nethall. ✪ last won the day on March 24 2018

nethall. ✪ had the most liked content!

7 Followers

About nethall. ✪

 • Rank
  Opolanin
 • Birthday 08/08/1998

Recent Profile Visitors

1,446 profile views
 1. Zdecydowanie tuscan. Dlaczego? Wspomnienia m.in. zgłoszenia na BL i rozpiski demek, bo na tej mapie gram najwięcej mixów znam ją jak własną kieszeń.
 2. Twój nick: TOUCH MY TALALA Admin banujący: Bonus BGC Wycinek z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server! [AMXBans] You can complain about your ban @ http://CsOpole.eu [AMXBans] Reason: 'Wstaw SSy na http://CsOpole.eu' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:4621916' [AMXBans] Your IP: '46.169.181.136' [AMXBans] =============================================== Link do screenów: http://www88.zippyshare.com/v/TDPX5V37/file.html Twój komentarz: unskilla mam od kilku dni, a ssy dostaje (*)
 3. Warto podkreślić, że na serwerach typu cod mod/diablo mod oprogramowanie jest zabronione.
 4. Twój nick: nethall. Admin banujący: Nie Do Przejścia Wycinek z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server! [AMXBans] You can complain about your ban @ http://CsOpole.eu [AMXBans] Reason: 'Wstaw SSy na http://CsOpole.eu' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:39866966' [AMXBans] Your IP: '77.113.93.136' [AMXBans] =============================================== Link do screenów: http://www120.zippyshare.com/v/slR0UoIk/file.html Twój komentarz: -
 5. Twój nick: nethall. Data zdarzenia: Przed chwilką Admin banujący: Nie Do Przejścia Wycinek z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server! [AMXBans] You can complain about your ban @ http://CsOpole.eu [AMXBans] Reason: 'ab' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:39866966' [AMXBans] Your IP: '77.113.93.136' [AMXBans] =============================================== Twój komentarz: -
 6. nethall. ✪

  Czym jeździcie?

  Audi S3 1.8 T 2002 r. Suzuki GSX-R K7 600 Suzuki GSX-R K5 750
 7. Pora na szczerą opinie osoby zajmującej się grafiką. Przyglądając się Twoim pracom oraz czytając podpunkt dotyczący stażu w grafice.. przetarłem sobie oczy. Jak na 2 letni staż z grafiką prace są tragiczne. Po 1 są to zwykłe stocki na które są nałożone warstwy kolorystyczne i napisy które w większości przypadków komponują się jak kupa z kwiatkami. Ale wracając widać, że brakuje grafików więc masz moje tak.. aczkolwiek tak jak napisałem prace są naprawdę na niskim poziomie. Takie prace to wypluwałem z gimpa po miesiącu obcowania z nim.
×
×
 • Create New...