Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fragles

Zasłużony
 • Content Count

  358
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Fragles last won the day on February 19

Fragles had the most liked content!

About Fragles

 • Rank
  Opolanin

Recent Profile Visitors

3,330 profile views
 1. Fragles

  Nasze pociechy :)

  Aneta i Krystyna
 2. Fragles

  P&O Mała Ania

  1. Kto z sieci jest najprzystojniejszy i czemu to ja? 2. Jesteś dziewicą? Jeśli nie kiedy straciłaś cnotę? 3. Ulubiona pozycja w seksie? 4. Co teraz masz na sobie? 5. Drapanie, czy gryzienie? 6. Ulubiony alkohol? 7. Netflix, czy spędzanie czasu zeznajomymi? 8. Co umiesz najlepiej zrobić? (Potrawa) 9. Jaka zupa najlepsza? 10. Kawa czy herbata? 11. Gdzie chciałabyś wyruszyć w podróż? 12. Jakie są Twoje cele życiowe? 13. Jakich nie lubisz ludzi? 14. Co Cię najbardziej urzeka w mężczyznach? 15. Czego nie lubisz w facetach? 16. 180+? 17. Masz tindera? 18. Co według Ciebie jest najważniejsze w ludziach? 19. Vixoholics? 20. Omen Płośnica?
 3. Z tego pamiętam rozmawialiśmy na serwie. Podanie trochę z dupy szczerze mówiąc... Jestem na tak, bo jednak ogarnięty jesteś.
 4. Największe ciacho CsOpole! Jeeeeeestem!
 5. Najlepszy Admin Serwera DD2 - Ultra Violence!! ・ Najlepszy Admin Serwera BF2 - memph(parówczan) ・ Najlepszy Opiekun serwera - Muszę przyznać, że wszyscy dobrze sobie radzą i trzymają ・ Najlepszy Członek UBT - ・ Ulubiony Gracz - kubus ・ Największy cziter - Lucyfer xd ・ Największy Nolife - Nie Uraj Kolo ・ Najzabawniejszy użytkownik - Nie Uraj Kolo/memph ・ Najbardziej denerwująca osoba - Ewa ・ Najbardziej lubiana osoba - ciężko zdecydować ・ Największy lizus - SHERIFF ・ Największy prowokator -SHERIFF ・ Największy podrywacz - vego21 ・ Najpiękniejsza/Najprzystojniejszy - Agatka ・ Legenda CsOpole - GOLDEN ・ Najlepszy Nick na Forum - Zero ・ Najbardziej pomocna osoba - ・Najlepszy Administrator na Forum - ・ Największy rudzielec - Tobi ・ Nagroda specjalna (całokształt) - Jeśli nagroda specjalna to SHERIFF bo on nawet chodził do szkoły specjalnej.
 6. Jak będę pijany i będę w domu to może wpadnę. Pijany pewnie będę, ale czy w domu...
 7. Dzień pieroga jest 8 marca i 14 lutego
 8. Mnie nikt cycami nie przekupi! Chociaż no klubie cycki to prawda, ale to nie znaczy, że faceci mają być gorsi! My jesteśmy lepsi hatfu na feministki.
 9. Zobaczymy, czy na dzień faceta też się coś pojawi, pewnie jak zwykle nic. Dzień kobiet to łooo panie. Dyskryminacja facetów!!!!
 10. Ty ona teściową widziała, jak ona przy teściowej to nawet nigdy nie stała. Poza tym każda teściowa jest dobrana 102 100m od domu i 2m głęboko. Nie no jak ja miałem tak jakby teściowąto nadal z nią sobie gadamy i takie mi pyszne obiady robiła, chyba z nutą porażki życiowej i dlatego mi tak smakowało.
 11. Z ryja to Szeryfa nie poznam, jakby dupe pokazał to co innego. Ten wielki odbyt poznam wszędzie.
 12. To załatw ja przeczytam jeszcze raz
 13. Japierdole, dobrze że nie mam pod ręką akurat sznura bo bym się chyba powiesił.
 14. Ja przepraszam bardzo, proponuję żeby tego Pana odholować za bramę
×
×
 • Create New...