Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fragles

Zasłużony
 • Content Count

  367
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Fragles last won the day on March 12

Fragles had the most liked content!

About Fragles

 • Rank
  Opolanin

Recent Profile Visitors

3,689 profile views
 1. Fragles

  Nasze pociechy :)

  Aneta i Krystyna
 2. Fragles

  P&O Mała Ania

  1. Kto z sieci jest najprzystojniejszy i czemu to ja? 2. Jesteś dziewicą? Jeśli nie kiedy straciłaś cnotę? 3. Ulubiona pozycja w seksie? 4. Co teraz masz na sobie? 5. Drapanie, czy gryzienie? 6. Ulubiony alkohol? 7. Netflix, czy spędzanie czasu zeznajomymi? 8. Co umiesz najlepiej zrobić? (Potrawa) 9. Jaka zupa najlepsza? 10. Kawa czy herbata? 11. Gdzie chciałabyś wyruszyć w podróż? 12. Jakie są Twoje cele życiowe? 13. Jakich nie lubisz ludzi? 14. Co Cię najbardziej urzeka w mężczyznach? 15. Czego nie lubisz w facetach? 16. 180+? 17. Masz tindera? 18. Co według Ciebie jest najważniejsze w ludziach? 19. Vixoholics? 20. Omen Płośnica?
 3. Z tego pamiętam rozmawialiśmy na serwie. Podanie trochę z dupy szczerze mówiąc... Jestem na tak, bo jednak ogarnięty jesteś.
 4. Największe ciacho CsOpole! Jeeeeeestem!
 5. Dzień pieroga jest 8 marca i 14 lutego
 6. Mnie nikt cycami nie przekupi! Chociaż no klubie cycki to prawda, ale to nie znaczy, że faceci mają być gorsi! My jesteśmy lepsi hatfu na feministki.
 7. Zobaczymy, czy na dzień faceta też się coś pojawi, pewnie jak zwykle nic. Dzień kobiet to łooo panie. Dyskryminacja facetów!!!!
 8. Ty ona teściową widziała, jak ona przy teściowej to nawet nigdy nie stała. Poza tym każda teściowa jest dobrana 102 100m od domu i 2m głęboko. Nie no jak ja miałem tak jakby teściowąto nadal z nią sobie gadamy i takie mi pyszne obiady robiła, chyba z nutą porażki życiowej i dlatego mi tak smakowało.
 9. Z ryja to Szeryfa nie poznam, jakby dupe pokazał to co innego. Ten wielki odbyt poznam wszędzie.
 10. To załatw ja przeczytam jeszcze raz
 11. Japierdole, dobrze że nie mam pod ręką akurat sznura bo bym się chyba powiesił.
 12. Mam do sprzedania te felgi są trochę porysowanei pewnie krzywe jak twarz 14latka z trądzikiem, ale jak ktoś chciałby sobie poupalac furmanke i szkoda mu swoich felg to zapraszam. Dwie opony są wporzadalku jedna nie ma bieżnika a jedna jest dziurawa i też bez bieżnika xd Chętnie sprzedam bo leżą u mnie w piwnicy nie potrzebne. No i nie chce za nie fortuny 😛
 13. Fragles

  P&O GRIN [ LN ]

  1. Ulubiona wódka? 2. Ulubione piwo? 3.Jaki najlepszy smak bimbru? 4.Vixa/klub/domowka? 5.Co najbardziej cenisz w drugim człowieku? 6. Najładniejsze piersi to? 7.Gdzie teraz mieszkasz? 8.Czy w przyszłości chciałbyś zmienić miejsce zamieszkania? 9.Co Cię denerwuje w rozmowie z drugim człowiekiem? 10.Jak sobie radzisz ze stresem?
 14. Fragles

  P&O Hiszpan

  Ile miałeś kobiet w życiu? Ulubiona kategoria porno? Czemu non stop bijesz niemca po hełmie? Ile masz cm siurasa? Dlaczego taki mały?
 15. Fragles

  Daj mi ten koks

  Daaaj mi ten koks
×
×
 • Create New...