Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tobi

Właściciel
 • Content Count

  2,718
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Everything posted by Tobi

 1. @Kamilek^^ co ja mam z tym teraz zrobić? Chrupek zrezygnował więc i konkurs zostaje odwołany. My możemy jedynie przeprosić i zaoferować poszkodowanym vip na stałe. Szczerze to ja nawet nie wiem co miało być do wygrania.
 2. Zaakceptowałbym to ale w sumie to świetna okazja dla naszego managera aby zacząć podejmować poważne decyzje podczas moich nieobecności oraz nabycia niewyobrażalnie trudnej umiejętności tworzenia konta w amxbansie. @visi0nEer losy Pana Adama są teraz w twoich rękach. Ps. Podpowiem, że w zakładce Strefa Adminów trzeba kliknąć Strona a następnie Administratorzy.
 3. @Kamilek^^ Ja nie wiem kamilek czy to ma sens, bo coś czuję, że za niedługo ponownie pojawi się coś takiego: " Odchodzę z forum, ponieważ patrząc na to co się tutaj działo przez ostatni miesiąc jestem skłonny stwierdzić, że to nie to samo co było gdy tutaj zajrzałem. Straciłem chęć wchodzenia na forum czy serwery patrząc na ludzi, którzy niszczą serwer, a jeszcze tutaj uczęszczają. "
 4. Zdajecie sobie sprawę, że 1/3 waszej gry będzie spędzona na spect? Was jako adminów bardzo to obciąży
 5. W związku z rezygnacją SavQ konkurs zostaje wstrzymany do odwołania.
 6. Witam, w dniu dzisiejszym na serwerze BF2 zostało wprowadzone kilka zmian: - Porzucony został projekt /heal - Dodana została komenda /gratis O co chodzi z /gratis? Dla każdego gracza który spędzi na serwerze minimum 48h została przewidziana nagroda w postaci darmowej odznaki experta. Co trzeba zrobić? Wchodzimy na serwer i wpisujemy /gratis - jeżeli mamy conajmniej 48h online wyskoczy nam taki o to komunikat: Oraz wyskoczy takie o to menu (trzeba być żywym): Jeżeli natomiast nie mamy 48h wyskoczy coś takiego:
 7. Tobi

  OPEL RDZA

  zastanów się czy warto, bo z tego co mówili jak raz już autko rdzę złapało to będziesz tak co roku robił drobne poprawki bez końca
 8. Jest też wgrany plugin, który każdemu graczowi za 12h spędzonych na serwerze dodaje SVIP'a na 2 dni. Myślę, że to też jest fajna opcja i wynagradza tych którzy poświęcają czas na grę u nas
 9. Nie rozumiem do końca o co chodzi, chodzi Ci o napisy generowane przez serwer? Czas rozgrzewki był na prośbę graczy, faktycznie 90sekund to było dużo Niewidka również została edytowana na prośbę graczy, tak żeby inni nie chowali się ciągle na kosie. Niewidka daje aktualnie 70% niewidzialności (Profka daje tyle co wcześniej Expert).
 10. Jako, że coraz częściej pojawiają się osoby z tym problemem postanowiłem napisać szybki poradnik. Ogólnie błąd WARNING: Cl_FlushEntityPacket jest spowodowany przeciążeniem łącza ( w skrócie waszego neta). Jest jednak sposób który poprawia lekko te łącze. W większości przypadków wystarcza mały zabieg a problem od razu ustępuje. Tak wiec w skrócie, wpisujemy w konsoli cztery komendy: cl_updaterate 25 cl_cmdrate 25 rate 25000 fps_max 101 I gotowe, działa w 80% przypadków ; ) Aha i jeszcze jedno, ogólnie polecam każdemu przetestować te cztery komendy, bardzo prawdopodobne, że po ich wpisaniu gra stanie się bardziej płynna.
 11. Teoretycznie to cały config to jeden wielki skrypt Zabronione skrypty dotyczą tylko kontroli rozrzutu, tekstur, BH, SGS. A co do celownika to tak jak już @krol napisał, można to samo osiągnąć będąc w grze
 12. Tobie to ino mokre podkoszulki w głowie w te święta co?
 13. ok ale Ty fundujesz te steam dla każdego kto wbije te 20h
 14. Mi chodzi o nagrody dla wszystkich, nie konkurs Top Online. A nie jestem w stanie dać 20zł psc wszystkim którzy wbiją 20h
 15. SVIp już jest, za 12h gry dostajesz SVIP'a na 2 dni
 16. Witam, aktualnie testujemy na dd2 nowy plugin, który będzie wynagradzać graczy za czas spędzony na serwerze. Jeżeli ktoś z was miałby jakiś pomysł jakie nagrody można by dodać za ile H to bardzo proszę pisać ; )
 17. Zgaduje, że na pewno będzie " Nie mów JU dopóki nie powiesz .... "
×
×
 • Create New...