Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

fafo

? Zarejestrowany
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

fafo last won the day on January 4 2019

fafo had the most liked content!

About fafo

 • Rank
  Pisarz

Recent Profile Visitors

444 profile views
 1. Czegoś ty tam nabrał?-zmień koniecznie dostawce-na poważnie,no nie żartuj w taki sposób.Pozdrawiam i do miłego na serwerze (mam nadzieję).
 2. Siema, Co roku są -zamiast pytać dać nowe (o ile jest taka możliwość).Pozdrawiam..
 3. Witam, Xbox otworzył bibliotekę gier pod Windows 10,cena za mc 18,99 zł,na dzień dzisiejszy jest promocja w cenie 4 zł.Można pograć w Gears 5 lub 4. https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-game-pass/pc-games Dziękuję i pozdrawiam.
 4. Cześć Kolega wyżej wszystko wyjaśnił-Tak..
 5. Hejka Cóż tu pisać tak...
 6. Witam, Niestety jestem na -Nie,jedyny powód; za krótko tu jesteś (zbyt krótko).
 7. Tak,grać z takimi osobami to po prostu czysta przyjemność.
 8. /bany/ban_list.php?bid=67974 http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=14283 Cześć Bez obrazy Prosto,ale jak wam się zgłasza bany gracza na innych sieciach to was to nie interesuje bo to nie nasza sieć.Uważam więc że argumentowanie tym bana jest śmieszne,tak więc biorąc pod uwagę tylko i wyłącznie przewinienie na Cs.Opole,powinno dać się jej szanse.Z tym że na Vac nie wbije już na serwer.Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 9. Cześć,zobacz procesor i5-2500k, z odblokowanym mnożnikiem-legenda.Tylko musiał byś pomyśleć o dobrym chłodzeniu do niego.Bez problemu podkręcisz go do 4.5-5 GHz. stabilnie.
 10. fafo

  Oddam Konto Steam

  Witam, Oddam konto Steam za free-jest C.S 1.6.Konto czyste bez Vaca i banów,konto kupione na Allegro około roku temu.Tak jak piszę kupiłem je na Allegro więc absolutnie nie zalecam kupowania gier na nie lub doładowywania portfela -jak najbardziej może służyć do grania.Warunek: 1)Musisz grać przynajmniej 3 mc na tej sieci -muszę cię kojarzyć z serwera dd2.Zainteresowanych zapraszam na pw.
 11. Cześć Żeby się wypowiadać w komentarzach trzeba by może regulamin przeczytać .Tak więc Admin ma prawo ci robić ssy kiedy chce,komu chce-za co chce. A co do przeprosin to sam przeproś za brak wiedzy o regulaminie.
×
×
 • Create New...