Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ziolek92

⛔ Zbanowany
 • Content Count

  194
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ziolek92 last won the day on September 20 2017

Ziolek92 had the most liked content!

3 Followers

About Ziolek92

 • Other groups ? Zarejestrowany
 • Rank
  Post Maniak
 • Birthday 07/30/1992

Recent Profile Visitors

1,348 profile views
 1. Ziolek92

  Rezygnacja

  Dzięki za grę, i żegnam. Proszę o odebranie flag i rangi admina, cześć.
 2. Ziolek92

  Lajki

  Okej, niech będzie że to nie ma znaczenia, że tylko donator. Na reklamę DD2 wysłałem 20 zł, napisałeś wyraźnie @Tobi że za każdą pomoc leci vip ranga donator bla bla bla. Tych 20 zł sam zarobiłem cięzko pracując, chętnie wspomogę większą ilością pieniążków bo lubię tą sięc. Ale normalnym jest że jako osoba grająca tutaj też chciał bym żeby każdy był traktowany fair play ;). Więc gdzie tutaj uczcicwość i słowność? Nie dostałem żadnego z tych przywilejów jakie wymieniłeś, to troszkę nie w porządku. Już swagi lajkami mnie mało obchodzą, niech się lajkują :). Nie reaguj na to nerwowo tylko jak prawdziwy facet odpowiedz na to co napisałem i zróbmy z tym porządek, bo Ja nie szukam zwady. @AmfetaminowySmak poruszył temat, więc cicho siedział nie będę. Pisałem na pw na steam i dobrze o tym wiesz. Mam nadzieję że rozwiążemy tą sytuację jak dorośli ludzie . Pozdrawiam.
 3. Ziolek92

  Natalia z brooklynu

  Taka tematyczna nutka a Ty to zepsułeś hahahah
 4. Ziolek92

  Natalia z brooklynu

  Przypomniałeś mi tą nutę! <3 Ty stara choleroTy, stara, tyCię diabli nie bierąNi chu*, niCo robić teroJak megiero z tobą żyć?Chodząca aferoAfero ty!Dożarta pijawkoDla mojej krwiWyczucia zeroTero tu wygarnę ci!Dużo jesz, mało wieszMordę od rana drzesz ...
 5. Ziolek92

  Dla polaka,dawac plusa

  Polska mistrza świata ma!
 6. Tyle że to temat na osobny temat, co ma piernik do wiatraka? Nie spełnia wymagań i proste... W podaniach omawiać sprawy administracji to mało mądre, jest od tego dział zamknięty . NA NIE, powody wyżej.
 7. Więcej z Tobą nie będę dyskutował. Ban był słuszny, skoro nie umiesz używać komend które mamy wgrane, to się tego naucz. Bo jak narazie szukasz problemu tam gdzie go nie ma, a takich graczy nie potrzeba. Nie pozdrawiam . PS. Piszesz że admin zamiast banowac osoby z aimem woli ciebie za pisanie na sayu. W tym momencie ty obrażasz @memph.* . Jestem pewien że sprawdził osobę którą zgłaszałeś, druga sprawa wierz lub nie - na pewno bardziej zna się na rzeczy niż Ty, to że ktoś ci ustrzeli heada nie oznacza że ma aima .
 8. To tak użyj tej komendy, ale najpierw wejdź w folder csa, znajdź plik cfg, i ppm --> właściwości ---> i odznacz że plik tylko do odczytu. Po tym zastosuj okej i unbind all ;). Ewentualnie usuń plik i utworzy się nowy (łba sobie nie dam urwać ). Pozdrawiam .
 9. Gościu, czy Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Piszesz skargę na najbardziej aktywnego i ogarniętego admina. Powodem jest to że dał ci bana na 30 minut za pisanie na say o haxie. Mógł i więcej ci dać, skoro zwrócenie ci uwagi raz nie pomaga. Od tego mamu u@, żeby na nim zgłaszać osoby używające wspomagaczy. W przeciwnym wypadku widząc twoje krzyki że ten ma haxy tamten, po prostu się wyłączy. Tak czy siak skarga bezpodstawna. Daj sobie spokój @dominopiekacz bo nie ogarniasz regulaminu a innym to zarzucasz. Pozdrawiam .
 10. Zchilluje się to obejrzę .
 11. Ziolek92

  Powrót ;)

  Do zobaczenia na serwerach .
 12. Ziolek92

  Reset TOP 15

  @XdM toXic Dziękujemy .
×
×
 • Create New...