Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Janek

Zasłużony
 • Content Count

  795
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Janek last won the day on February 18 2019

Janek had the most liked content!

About Janek

 • Other groups Zasłużony
 • Rank
  Opolanin
 • Birthday August 23

Recent Profile Visitors

2,685 profile views
 1. VIP/SVIP, rangi na forum, jakieś prefixy, specjalne przywitanie przy wejściu na serwer. Dawanie komuś PSC czy steama za to, że przegrał x godzin na serwerze trochę bezsensowne, ewentualnie możecie zliczać godziny i dla top1 z danego miesiąca dawać takie nagrody, ale dla każdego imo wydawanie pieniędzy w błoto.
 2. @lubie chleb ze smalcem zapytałeś autora czy możesz to przekopiować 1:1 na inne forum?
 3. za czapke z adika i trzy palce jak jakiś znany raper win 100% ma być wariaty ❤️
 4. Serio żyjesz jeszcze w takich czasach, że uznajesz to za pedalskie, i żeby być "raperem" trzeba tagować, mieć ciężkie dzieciństwo i oczywiście na policje to tfu jp100% tagujcie!11! Co do pytania, rap przestał być niszowy i bierze się za niego dużo osób co z jednej strony dobre - bo każdy może znaleźć coś dla siebie (lovesongi, newschool, oldschool, ulica), ale z drugiej niekiedy jakość tego co jest wypuszczane jest tragiczna (Głównie zjebany mix/master w kawałkach, źle dobrane dźwięki czy przekręcony auto-tune). Tak więc wybranie ulubionego rapera dla kogoś kto słucha rapu rok jest ciężkie XD W serduszku na zawsze oczywiście Gural, i Sobota do płyty "Dziesięć przykazań". A teraz schemat jak działa wybieranie ulubionego rapera: Znajdujesz kawałek -> Katujesz go ile się da, szukasz innych tego samego twórcy -> Pokazujesz go kolegom, udostępniasz wszędzie gdzie się da pisząc jaki to nie jest super = Ulubiony raper -> Narzekasz, że zna go każdy -> Znajdujesz kawałek -> repeat.
 5. Janek

  PQO Mała Mi

  1. Ile lat już ćwiczysz? 2. Ulubiony sport? 3. Najlepszy film/serial jaki obejrzałaś i możesz polecić? 4. Ile już oglądasz "Na wspólnej" - jak dobrze pamiętam to chyba ten oglądałaś, a jak nie to jakiś inny polski 5. Pracujesz/uczysz się? Jeśli skończyłaś to liceum czy technikum? 6. Masz rodzeństwo? 7. Piosenka która ostatnio wpadła Ci w ucho? 8. Dlaczego akurat ta sieć a nie inna?
 6. Po tym jak widzę, że Buszmen ma UBT gdy daje 5 banów co 3 miesiące (beka, kolesiostwo trochę XD) to gość grając praktycznie codziennie po 2 godziny też powinien mieć (haha jak coś). + Doświadczenie + GT + Jest ogarnięty + Dajcie mu pograć, a nie banujecie za ping
 7. Moge wstawić jak głaszczesz żabe jak chcesz
 8. creditsy mogłeś do mnie dać
 9. Janek

  Witam ponownie :)

  Razem z Tymbarkiem się szlajali gdzieś pewno, siemka ;]
 10. Jak zmienił profilowe to zostanie długo XDD Elos Soczek ;]
 11. Twój nick: Janek Data zdarzenia: 12.11.2018r. ok 11:40/50 Nick oskarżonego: KpSIP/SID oskarżonego: Macie gdzieś tam na forum, jak ma adminaWycinek z konsoli / screeny / demko jako dowód: 1. http://csopole.eu/bany/ban_list.php?bid=2186 2.http://csopole.eu/bany/ban_list.php?bid=2185 Twój komentarz: Pisałbym coś tam więcej, ale nie chce mi się nawet, ale chce tylko jednego, i napisze Ci to wielkimi literami, bo na serwerze z bomby mnie zbanowałeś. DAJ MI KURWA POWÓD Z REGULAMINU, ZA CO MNIE BANUJESZ, BO CHYBA SAM NIE WIESZ ZA CO.
 12. Janek

  Czarna kawa

  A kupisz kiedyś bluzę Młodego Tomka?
 13. Mimo, że byłeś kiedyś adminem to GT nie powala, ale mnie też tak kiedyś przyjęli, więc powodzenia Banid czysty, doświadczenie jakieś tam ma, skoro go nie zdegradowaliście jak był adminem, to coś tam jednak potrafi. Jakiś okres próbny, który i tak skończy się przyjęciem, OS?
 14. Przecież zapowiedział się, że rozjebie ten rok ;] "Kto tu jest fejkiem, kurwa, myślmy poważnie 2k18 będzie moim rokiem i nie ma, że nie"
×
×
 • Create New...