Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Prorok

Elita
 • Content Count

  453
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Prorok last won the day on November 28 2018

Prorok had the most liked content!

About Prorok

 • Rank
  Opolanin
 • Birthday 01/18/2000

Recent Profile Visitors

2,961 profile views
 1. Prorok

  RYZE LOL

  https://www.youtube.com/watch?v=9zh_sIRnU8M&t
 2. Prorok

  Go mod cs 1.6

  To pograne haha
 3. Prorok

  Reklama CsOpole

  Osoba zlecająca montaż @Zwykly Grajek
 4. Montuje w Sony Vegas ale nie wiem dlaczego cały czas jak daje filmiki z csa jest taka do dupy grafika na yt , nie ma wcale jakości film a w programie do montowania jest wszystko na full. CHyba że program do nagrywania Action jest do dupy . Jakie lepsze darmowe programy do nagrywania oprócz OBS ?
 5. Prorok

  Cs 1.6

  https://youtu.be/Q1t2anArTvk
 6. Witam . Potrzebuje jakiegoś Joystick'a do Fify , bo ten co mam jest poprostu nie do użytku , przycisk się zacina lub wchodzi pod plastik i nie mogę podawać w fifie . Potrzebuje Joysticka do max 80 zł z kablem najlepiej . Proszę o wysyłanie linków do takich kontrolerów . ( Oczywiście Joystick na PC ) . Lub może ktoś wie jak naprawić przycisk . Przycisk wchodzi pod plastik lub zacina się nie wchodząc pod niego i może ktoś wie co zrobić .
 7. Prorok

  Kradzież 2x

  Konto steam odzyskane . Prawdopodobnie w 70% był to Rusek lub bardzo dziwnej narodowości haker . Zacząłem pisać do jednego z nich tzn , tych których miał w znajomych . Mam nawet zdjęcia konwersacji hakera z tamtymi . Pisałem do jednego z nich , ruska . Był oburzony że próbowałem go oscamować . A drugi przestraszył sie policji i prawdopodobnie był powiązany z tym hakerem . Nie wiedział co napisać . Nie spodziewał się mnie że odzyskam konto . Konto pocztowe jeszcze nie jest odzyskane ...
 8. Prorok

  Kradzież 2x

  Właśnie zaczyna mi robić DDOS . Nie mogę nic zrobić gdy włączam VPN , specjalnie wyłącza mi neta i bawi się ze mną . Co chwile mi wyłącza i włącza neta . A VPN nie może zostać uruchomiony , wyskakuje błąd , przez tego hakera .
 9. Prorok

  Kradzież 2x

  Wczoraj kontaktowałem sie ze Steam support o odzyskanie konta , bo 2 raz zostało skradzione nie wiem w jaki sposób . Napisałem wszystko , opisałem i potwierdziłem przez email . Dziś wchodzę zobaczyć czy odzyskali mi konto . Loguje sie na poczte i pisze : ZŁE HASŁO ... Zajebiście , wchodze na banid patrze na moje konto i widzę to https://steamcommunity.com/id/nexelhvh50/ , jakiś Holender mi się włamał na Steama i na mojego głównego emaila . na tym emailu mam wszystko . Pisałem do poczty o pomoc i czekam , nie wiem co będzie . Jeśli mi sie nie uda odzyskać konta to co robić ?
 10. Prorok

  Znajomi na STEAM

  Włamał mi się dziś haker z Turcji na konto , odzyskałem je , ale usunął mi wszystkie grupy i znajomych , więc kto chce mnie dodać do znajomych na steam to tu jest link https://steamcommunity.com/id/psychiatrykiscoming/ . A jak nie to nie czytać tego
 11. Nie moge dodawać zdjęć z pulpitu tzn , przeciągać ich do Photoshopa , nie moge wcale ich dodawać do PS , ale gdy dam otwórz da się , ale gdy później chce dodać zdjecie do tego obrazka nie mogę go nałożyć na to i jak to naprawić ?
 12. Problem naprawiony , rozdzielczość , Do zamknięcia
×
×
 • Create New...