Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Prorok

Elita
 • Content Count

  462
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Prorok last won the day on November 28 2018

Prorok had the most liked content!

About Prorok

 • Rank
  Mistrzowski Legendarny Orzeł
 • Birthday 01/18/2000

Recent Profile Visitors

3,225 profile views
 1. Prorok

  OPEL RDZA

  Są założone xenony i bez spryskiwaczy więc nie wiem czy to przejdzie przegląd czy nie . Też nie wiem czy da sie jakoś tam wykręcić tych xenonów i włożyć żarówki
 2. Prorok

  OPEL RDZA

  Tzn wszystko leci na auto ale zaraz mam wyplate , ale jeszcze coś cieknie z silnika ale mi się wydaje ze to uszczelki puściły . Więc najpierw silnik albo rdza .
 3. Prorok

  OPEL RDZA

  Opel astra opc 2.0 240km 2007 r są bardzo małe ogniska korozji więc da sie jeszcze zrobic profesionalnie . Progi bardzo mało widać dosłownie szerokie na 0.5 centa a wysokość może z 5 cm .
 4. Prorok

  OPEL RDZA

  Mam zamiar kupić opla i są bardzo małe punkty korozji , W sumie za te 2 nadkola pewnie by mi wyszło z 2500 .
 5. Prorok

  OPEL RDZA

  Witam . Wie ktoś ile może kosztować usunięcie całkowicie rdzy z samochodu? Tzn są jeszcze niewielkie punkty : 2 nadkola , 2 listwy i 2 progi . Ile kosztowało by zrobienie tego przez profesionalistę?
 6. Prorok

  RYZE LOL

  https://www.youtube.com/watch?v=9zh_sIRnU8M&t
 7. Prorok

  Reklama CsOpole

  Osoba zlecająca montaż @Zwykly Grajek
 8. Montuje w Sony Vegas ale nie wiem dlaczego cały czas jak daje filmiki z csa jest taka do dupy grafika na yt , nie ma wcale jakości film a w programie do montowania jest wszystko na full. CHyba że program do nagrywania Action jest do dupy . Jakie lepsze darmowe programy do nagrywania oprócz OBS ?
 9. Prorok

  Cs 1.6

  https://youtu.be/Q1t2anArTvk
 10. Witam . Potrzebuje jakiegoś Joystick'a do Fify , bo ten co mam jest poprostu nie do użytku , przycisk się zacina lub wchodzi pod plastik i nie mogę podawać w fifie . Potrzebuje Joysticka do max 80 zł z kablem najlepiej . Proszę o wysyłanie linków do takich kontrolerów . ( Oczywiście Joystick na PC ) . Lub może ktoś wie jak naprawić przycisk . Przycisk wchodzi pod plastik lub zacina się nie wchodząc pod niego i może ktoś wie co zrobić .
 11. Prorok

  Kradzież 2x

  Konto steam odzyskane . Prawdopodobnie w 70% był to Rusek lub bardzo dziwnej narodowości haker . Zacząłem pisać do jednego z nich tzn , tych których miał w znajomych . Mam nawet zdjęcia konwersacji hakera z tamtymi . Pisałem do jednego z nich , ruska . Był oburzony że próbowałem go oscamować . A drugi przestraszył sie policji i prawdopodobnie był powiązany z tym hakerem . Nie wiedział co napisać . Nie spodziewał się mnie że odzyskam konto . Konto pocztowe jeszcze nie jest odzyskane ...
 12. Prorok

  Kradzież 2x

  Właśnie zaczyna mi robić DDOS . Nie mogę nic zrobić gdy włączam VPN , specjalnie wyłącza mi neta i bawi się ze mną . Co chwile mi wyłącza i włącza neta . A VPN nie może zostać uruchomiony , wyskakuje błąd , przez tego hakera .
 13. Prorok

  Kradzież 2x

  Wczoraj kontaktowałem sie ze Steam support o odzyskanie konta , bo 2 raz zostało skradzione nie wiem w jaki sposób . Napisałem wszystko , opisałem i potwierdziłem przez email . Dziś wchodzę zobaczyć czy odzyskali mi konto . Loguje sie na poczte i pisze : ZŁE HASŁO ... Zajebiście , wchodze na banid patrze na moje konto i widzę to https://steamcommunity.com/id/nexelhvh50/ , jakiś Holender mi się włamał na Steama i na mojego głównego emaila . na tym emailu mam wszystko . Pisałem do poczty o pomoc i czekam , nie wiem co będzie . Jeśli mi sie nie uda odzyskać konta to co robić ?
 14. Włamał mi się dziś haker z Turcji na konto , odzyskałem je , ale usunął mi wszystkie grupy i znajomych , więc kto chce mnie dodać do znajomych na steam to tu jest link https://steamcommunity.com/id/psychiatrykiscoming/ . A jak nie to nie czytać tego
×
×
 • Create New...