Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

hyt8

Elita
 • Content Count

  158
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

hyt8 last won the day on December 9 2019

hyt8 had the most liked content!

5 Followers

About hyt8

Recent Profile Visitors

759 profile views
 1. Od 6:40 mistrzostwo 🍻🤙🚀🎸🎸🎸🎸🎸
 2. Ciao ciao 😈🤙🚀
 3. Tak samo kończę przygodę z DD2. Pierwszy raz zagrałem tutaj z jakiś rok temu nie cały, ale to był w ogóle inny server niż ten co teraz jest. Tam ten server mnie wkręcił, a to co teraz jest nie jest już dla mnie żadną zabawą .... Przez 17 lat jak już w to gram zawsze chciałem grać na ZWYKŁYM serverze, a nie z przesadami, pluginami itd ... Więc, i ja dziękuję za szansę jaką otrzymałem od WAS, aby pełnić funkcję ADMINA. Wkręciłem się w forum/server, lecz teraz to nie jest ten sam server, który mnie zafascynował ... Najlepszym adminem nie byłem, jakiś najlepszych relacji również z Wami [ pewnie ] nie miałem, ale dziękuję Każdej osobie, która dała mi szansę .... .
 4. Jak dla mnie to jest bot, patrze x3 juz na te demko można opisać to co @Kaczafara..... W ogóle zero miejscówek , radar chyba OFF. Czysty fart, że Was zabił i tyle fragów nabił.... Zero dynamiki w jego grze [ po demku to widzę ] oczywiście dla Każdego on może grać inaczej, ale nie potrafi poruszać się po mapie, fragi czyste farty. Chodz @Kaczafara dobrze opisał tą sytuację z pierwszych fragów na anarchi czas chyba 2:39 .... Jak dla mnie dajcie mu UNBANA .
 5. Piłem vódkę, bimber nawet piwo,aż mnie kurwa pokrzywiło. Pod nocnym był jakiś dym, bo dla dziewczyn kiełbasek nie było w nim...
 6. hyt8

  Milik Milik

  Dzisiaj tak.
 7. Jak się pić nie umie to przepraszam 🚀😂🍻
×
×
 • Create New...