Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Aryu

? Zarejestrowany
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Aryu last won the day on June 27 2019

Aryu had the most liked content!

About Aryu

 • Rank
  Bywalec
 • Birthday 09/11/1994

Recent Profile Visitors

585 profile views
 1. Liczba głosów serwera: 269 https://cssetti.pl/serwer/145.239.16.122:27015
 2. Liczba głosów serwera: 227 https://cssetti.pl/serwer/145.239.16.122:27015
 3. @Rafeal Jeśli mam być szczery, to według mnie to co próbujesz osiągnąć trochę nie ma sensu. Bo jeżeli Twój sprzęt, pozwala Ci osiągnąć taką ilość fpsów, to nie ma sensu kombinować. Najzwyczajniej w świecie ustaw sobie maksymalną rozdzielczość, którą możesz w grze i nie kombinuj, wysokie detale tekstur w niczym nie pomagają, rozmycie o którym mówisz u mnie to komenda w cfg "gl_picmip 2", dzięki temu mniej skupiam się na tym co się dzieje obok a bardziej na modelach przeciwników. Skoro Twój komputer pozwala Ci na płynną grę, to po co sobie utrudniać i zmieniać. Niestandardowa rozdzielczość wcale Ci nie pomoże, tym bardziej "łajdniejsza" grafika. Ta gra ma 20 lat, nie wiem czego oczekujesz, ale ja uważam, że dobre CFG to podstawa i im płynniej chodzi gra, na mniej elementów pobocznych zwracasz uwagę i generalnie wszystko ma prosty wygląd, tym łatwiej skupić się na celu a nie na tym czy grafika jest ładna. Nie wyostrza mi obrazu w dal, po prostu mam komendy w cfg, dzięki którym mam wyłączone wszystkie światła w ciemniach itd, dlatego sprawia takie wrażenie. Optymalnie tak jak Ci wyżej wspomniałem, maksymalna grafika w CS czyli 1440x900 jak to u Ciebie jest, będzie najlepsza, fpsy ustaw na tyle fps_max "99.5" najlepsze do CSa, ludzkie oko i tak pewnie widzi do 30, nie wiem jak to jest dokładnie. Chodzi o to żeby FPSy były stałe i była płynność. Najsłabsza grafika = największe skupienie na przeciwniku a nie na otoczeniu. Jeżeli masz tak wielką ochotę kombinować to śmiało, ale jeżeli chodzi o aiming i szybkość to raczej to nie pomoże.
 4. Teoretycznie najlepszą rozdziałką w cs 1.6 jest 640x480, ja w każdej grze FPS stosuje zasadę, że gram na takiej samej rozdzielczości jaką mam maksymalną pulpitu, z tym że gram na laptopie. Obraz ucina Ci dlatego na wyższych bo Twój monitor może już nie obsługiwać takiej rozdzielczości albo CS. "Low video quality" - zmienia Ci jakość tekstur, to ta komenda gl_texture_mode / wartości: "gl_linear_mipmap_linear" / "gl_linear_mipmap_nearest " Żeby zmienić rozdzielczość i ustawić taką jaka chcesz żeby było przy każdym odpaleniu CS'a musisz zrobić tak: Steam: Library > PPM na CS 1.6 > Properties/General > Set launch options > Wpisujesz tam jaka ma być rozdzielczość, na przykład -w 1444 -h 900 Napisz coś więcej czy masz pc/laptop, jaki monitor i mniej więcej jakie parametry, chociaż nie wiem czy to ma sens kombinować z rozdzielczością bo najlepiej aimowo będzie Ci grać tak jak napisałem wyżej, albo się męczyć na 640x480, ale o wiele łatwiej się gra, albo zostać przy tej którą możesz ustawić maksymalną w cs. Jak dla mnie nie ma sensu kombinować z wyższymi rozdzielczościami bo tylko gorzej będziesz grać. Tak samo w przypadku grafiki, ja mam wszystko ustawione na najsłabsze, wszystkimi komendami powyłączane wszelkie rzeczy, które mogą rozpraszać i spowalniają mi grę kwestia przyzwyczajenia to kilka gier a różnica diametralna. Tak to się prezentuje u mnie, jak chcesz coś pokombinować to pewnie da radę to ustawić.
 5. Liczba głosów serwera: 210 https://cssetti.pl/serwer/145.239.16.122:27015
 6. Liczba głosów serwera: 180 Liczba głosów potrzebna do uzyskania wyższej pozycji: 1
 7. Aryu

  Kradzież 2x

  Ja na Twoim miejscu olałbym steama póki co i dzwonił na support żeby odzyskać maila bo to ważniejsze, prawdopodobnie musiałeś ściągnąć jakiegoś keyloggera czy inne dziadostwo, zapewne nie używasz firewalla,antywira,antymalware i potem takie są efekty. Syf na kompie jakieś trojany, wchodzisz w jakieś niepewne linki albo coś ściągasz bo ja nie mając nigdy w życiu antywirusa, samo anty malware i dobry firewall nie miałem takiej sytuacji. Także najpierw przejmuj się emailem żeby go odzyskać i jak Ci się uda to loguj się z innego urządzenia a pc/laptopa sformatuj i zabezpiecz. To że ktoś Ci się włamał na emaila to jest tylko parę opcji, masz takie same hasło jak na steam, albo jakieś słabe, bądź masz keyloggera. Odnośnie steama nie jest podobno to takie trudne, żeby komuś zawinąć tym bardziej jak się korzysta z marketu,trade linków, także polecam tylko grać a nie coś tam robić i kombinować bo nie pierwszy i ostatni raz ktoś komuś zajebał konto.
 8. Liczba głosów serwera: 151 https://cssetti.pl/serwer/145.239.16.122:27015
 9. Liczba głosów serwera: 131 https://cssetti.pl/serwer/145.239.16.122:27015
×
×
 • Create New...