Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KOSZYCZEK PELEN CZERESNI

Admin SERWERA
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

KOSZYCZEK PELEN CZERESNI last won the day on April 8

KOSZYCZEK PELEN CZERESNI had the most liked content!

4 Followers

About KOSZYCZEK PELEN CZERESNI

 • Other groups $ Donator
 • Rank
  Pisarz

Recent Profile Visitors

714 profile views
 1. Juventus 2:0 Lyon Manchester City 1:1 Real Madryt Barcelona 1:1 Napoli Bayern 2:1 Chelsea Atalanta 1:0 PSG RB Lipsk 0:0 Atl. Madryt Liga Mistrzów - Runda wstępna Tre Fiori 1:1 Linfield Drita 1:0 Inter Escaldes
 2. Wyczekiwany tydzień urlopu czas start w tym roku Beskidy do zobaczenia !
 3. Jestem na tak, zna się na grze, wie co jest pięć
 4. Król na wakacje wyjechał 😂
 5. Kysy może razem coś ukręcimy przy montażu albo bardziej chyba po XD
 6. Twój nick: KOSZYCZEK PELEN CZERESNI Coś o sobie: Cezary, 26lat, prywaciarz, sportowiec. Na jaki serwer składasz podanie: FFA Znajomość AMX: w sumie to 10/10, posiadałem niegdyś admina i h@ na serwerach, może kilka rzeczy do przypomnienia. Dlaczego składasz podanie: Mógłbym pomóc w rozwoju serwera swoją charyzmą oraz doświadczeniem Czy pełniłeś kiedyś funkcje Admina: TAK Ile czasu dziennie możesz poświecić na serwerze: minimum 3h, często więcej Link do Banid: http://banid.pl/sprawdz Link do Gametracker: DD2 https://www.gametracker.com/player/KOSZYCZEK PELEN CZERESNI/51.77.49.67:27015/ FFA https://www.gametracker.com/player/KOSZYCZEK PELEN CZERESNI/51.83.214.105:27015/ Dwa linki, często na serwerach w momencie powstania FFA przerwa spowodowana awarią sprzętu. Ogólnie gram i udzielam się.
 7. W pewnej wiosce żył sobie Tadeusz. Z pozoru fajny koleś jak to na wsi mówią "do tańca i do różańca". Jednakże życie Tadeusza mogło tylko obejść sie smakiem spokojnej sielanki, miał on bowiem zaburzenia na tle seksualnym. Każdego ranka gdy wychodził do sklepu po bułki i mleko, no właśnie samo to powodowało, że nie raz doprowadzał do publicznej onanizacji. Jak to w małej wsi bywa Tadeusz był wszystkim dobrze znany i nie raz ludzie próbowali mu pomóc wylewając na niego kubeł zimnej wody. Bez skutku. Chłop nawet na widok sikającego kociaka musiał ulżyć swym potrzebom. Bliscy próbowali mu pomoc, szukając dla niego odpowiedniej partnerki lecz bez skutku. Nagle przyszedł dzień gdy Tadka olsnilo. - może ja jestem pedałem ? - pomyślał Tadeusz. - tylko jak to sprawdzić ? Wiem!! Zainstaluje tindera i wybiorę zakładkę mężczyźni. Tadeusz jak powiedział tak uczynił i nazajutrz spotkał się z pierwszym facetem, z który od razu poszedł że tak powiem "w ślinę". - nie no nic nie czuję - myśli Tadek, może muszę spróbować z nim seksu? Tak tez Tadek rozpina swojemu koledze rozporek, chwyta przyrodzenie i kosztuje, ten go tam popycha mówi: - dlaw się dlaw się! Tadek na to : ughughuhhuhuujhuhj - kurde dalej nic nie czuję to chyba nie to -mysli Tadzio. - a może on musi skończyć ? Kolega dochodzi, Tadek się oblizuje, gdzieś tam bełta strzelil... -kurde no chyba nie jestem pedałem. Ale może nie z tym facetem ? Tadek okazał się szczęściarzem bo ten kolega od razu zawołał swoich znajomych aż było ich tam chyba z ośmiu i poniewierają Tadka to z tyłu to z przodu, chlastaja go jak taką tanią dziwke, Tadek się cieszy, wymiotuje i tak na zmianę ale widać poświęcenie dla terapii. - No nie, chyba nie jestem gejem. I wrócił do domu zrobić sobie kanapki.
×
×
 • Create New...