Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JohnyWayne

UnBanTeam
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About JohnyWayne

 • Rank
  Pisarz

Recent Profile Visitors

655 profile views
 1. https://cssetti.pl/serwer/51.77.49.67:27015 363
 2. Wiek:21 Coś o sobie:21 letni chłop pracujący w Elektrowni w Opolu, od dawna lubiący pograć w CS'a 1.6. Znajomość AMXbans:Jakieś 7/8 Umiejętność rozpisywania demek:Myślę że na dobrym poziomie:) Dlaczego składasz podanie:Ostatnio wiele czasu poświęcam na forum i grę, bo w końcu mam wolny czas, a głównie chodzi o to że chciałbym mieć możliwość sprawdzenia gracza po zrobionych SSach, czy nagranym demku i ocenieniu tej osoby. Czy pełniłeś kiedyś funkcje UBT :Tak wielokrotnie, kilka lat temu na CsDziobaczek, misiownia, oraz dawna CsWarszawa (każda z tych sieci już nie istnieje). Ile czasu dziennie możesz poświecić na forum: Często nudzę się w pracy na codzień, dlatego wiele, od 2 do nawet 8h. Link do Banid:https://banid.pl/kto?to=0:1:507819751 Pozdrawiam całą załogę CsOpole!
 3. Dobrze że najpierw napisałeś post żeby się przywitać a później tutaj, a nie na odwrót, na NIE, pograj trochę dłużej.
 4. ==== Wiadomość wygenerowana automatycznie ==== Drogi użytkowniku Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie, witamy w zespole! ; ) Prosimy o kontakt z Opiekunem serwera. Pozdrawiamy serdecznie, Administracja CsOpole.eu
 5. Biorę Cię jak cygan zasiłek, byłeś jedną z pierwszych osób które wpadły na serwer po odpaleniu go i widzę że ciągle na nim przebywasz co bardzo mnie cieszy, witamy na CsOpole.eu!
×
×
 • Create New...