Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

majorsuchodolski

? Zarejestrowany
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

About majorsuchodolski

 • Rank
  Świeżak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jasne, rozumiem po prostu oceniłem to co przedstawiłeś
 2. Zaczynając od obrysu, jest bardzo nierówny przez co może wydawać się, że logo jest niedopracowane (patrz: krzyż i triceps - grubość obrysu), wcięcia między palcami - proponowałbym to samo zastosować w obrysie, mogłoby to dać lepszy efekt, warto nad tym popracować. Cienie również przykuły uwagę - na krzyżu i języku ich brakuje, dlaczego? Światła, które zastosowałeś w prezentacji niestety bardzo źle wyglądają, są po prostu przesadzone, mógłbyś je bardziej rozproszyć. Pomysł na logo jest bardzo fajny, mam natomiast wrażenie, że projektując zaczynasz od razu od kształtów - jeżeli się nie mylę to warto najpierw sobie naszkicować pomysł i na bieżąco go minimalizować
 3. Pogrąży? Dziewczynko, gram w to od blisku 12 lat i znam internetowych napinaczy, którzy płaczą bo ktoś jest lepszy dlatego tacy jak ja cierpię bo przez nieudolność administratorów nie potraficie wyłapać prawdziwych oszukańców. Nie zamierzam dalej się z Tobą ani resztą wykłócać bo widzę, że i tak to nie przynosi żadnych korzyści. Pomijając to jakim niekompetentnym jesteś administratorem to powinni Ciebie odsunąć chociażby ze względu na ton jaki zwracasz się do mnie (gracza). Nie pozdrawiam
 4. Więc idąc tokiem zdrowego myślenia, za dobrą i uczciwą grę powinno się nagradzać a nie stawiać pod ścianę.
 5. Chyba sobie żartujecie, funkcja administratora powinna zobowiązywać do czegoś, w którym momencie stwierdziłaś, że należy mnie sprawdzić?
 6. Twój nick: Major Suchodolski Data zdarzenia: 05-08-2019 Nick oskarżonego: Paulina. IP/SID oskarżonego: Nie zdążyłem skopiować ponieważ zostałem bezpodstawnie wyrzucony z serwera. Wycinek z konsoli / screeny / demko jako dowód: [AMXBans] ===============================================[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Paulina.[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ http://CsOpole.eu[AMXBans] Powod: 'Wstaw SSy na http://CsOpole.eu'[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:32238724'[AMXBans] Twoje IP: '188.146.230.23'[AMXBans] =============================================== Twój komentarz: Chciałbym zgłosić skargę na admina o nicku "Paulina." to jest nie do pomyślenia, że tak niekompetentna osoba pełni funkcję administratora na serwerze. Po kilku minutach zostałem wyrzucony z serwera bez podania przyczyny, rozumiem, że podanie kogoś do weryfikacji jest jak najbardziej na miejscu w momencie kiedy można to uzasadnić, w moim przypadku nie można tego w żaden sposób uzasadnić ponieważ nie grałem podejrzanie. Weźcie pod uwagę to, że nie każdy ma tyle wolnego czasu żeby zakładać konto na forum i prosić o unbana tylko dlatego, że gra się ponadprzeciętnie. W kilka minut nie można zweryfikować kogoś, mam nadzieję, że wyciągnięcie jakieś konsekwencje z tego "admina"
 7. Twój nick: Major Suchodolski Admin banujący: Paulina. Wycinek z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zbanowany przez Admina: Paulina. [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ http://CsOpole.eu [AMXBans] Powod: 'Wstaw SSy na http://CsOpole.eu' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:32238724' [AMXBans] Twoje IP: '188.146.230.23' [AMXBans] =============================================== Link do screenów: https://www36.zippyshare.com/v/hjksD4Ky/file.html Twój komentarz: To jest jakiś żart, nie wiem jakim cudem ta osoba pełni funkcję administratora na serwerze, nie grałem w żaden sposób podejrzanie, na serwerze byłem dosłownie kilka minut i ugrałem tylko 5 fragów. Banując kogoś zastanówcie się tysiąc razy i liczcie się z tym, że nie dla każdego chce się wchodzić na forum, zakładać konto i pisać temat tylko dlatego, że ktoś gra ponadprzeciętnie. Osobną skargę na tego admina również złożę bo to jest naprawdę nie fair w stosunku do graczy, którzy chcą poświęcić swój wolny czas na grę a nie mogą. Proszę o szybką reakcję :)
×
×
 • Create New...