Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

izak0000

? Zarejestrowany
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About izak0000

 • Rank
  Świeżak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Twój nick: izak000 Data zdarzenia: teraz Admin banujący: jakiś przygłup memph. Wycinek z konsoli: Twój komentarz: Brak słów, kolejny ban bez ssów do tego zwyzywany w banie. [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Banned by Admin: memph.* [AMXBans] You can complain about your ban @ http://CsOpole.eu [AMXBans] Reason: 'wypad śmieciu z setami myslisz ze ktoś slepy ?' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:47843418' [AMXBans] Your IP: '' [AMXBans] ===============================================
 2. izak0000

  Skarga DanSan?

  Twój nick: izak000 Data zdarzenia: 13.01.2020 Nick oskarżonego: DanSanIP/SID oskarżonego: Nie mam, to admin więc pewnie macie.Wycinek z konsoli / screeny / demko jako dowód: W załączniku Twój komentarz: Grałem sobie normalnie na serwerze, po czym dostałem wiadomość żebym wyszedł na longa, więc wyszedłem, ale że on był w piachu to też wychylałem co chwilę a nie bezpośrednio, po czym napisał "ale long pipo". Widocznie bardzo bolało go to że go biję. Ja tam się nie znam, ale mnie to obraziło i raczej nie brzmi to jakoś super kulturalnie jak na admina, samo "dawaj na long koksie" brzmi dziwnie. Więc w odpowiedzi na zaczepki też go zwyzywałem i dostałem bana, oczywiście uważam że mój ban słuszny ale admin też powinien ponieść konsekwencję za sprowokowanie i wyzwanie/
 3. izak0000

  [Odbanowany] Ban

  Tutaj już wygląda to o wiele lepiej, nie ma tego dziwnego przeskoku do góry, nie jestem w stanie tego wytłumaczyć, przyznam sam że wygląda to dziwnie. Polecam przygotować normalną rozpiskę, bo raczej żaden rozsądny UB Team nie zbanuje za jedną dziwną akcję, bo specyfika tej gry do dziś jest nikomu nie znana. Ponawiam, to co wrzucasz to nie POV'y, doczytaj trochę, jako opiekun serwera powinieneś mieć jednak większe pojęcie na temat CS'a. El Chappo " Ja go banuje normalnie, ty banuje go" XDDD Czekam na opinię kogoś uprawnionego do wystawiania takowych.
 4. izak0000

  [Odbanowany] Ban

  Przecież na demku po 9.00 minucie jest z 10fpsów, jak jest to dla Ciebie dziwne to pooglądaj sobie jak wyglądają drag shoty na YouTubie, to jest Counter Strike, nie Call of Duty, każdy kto tą grę trochę ogarnia wie że nie zawsze trzeba trafić w głowę żeby zabić, do tego dochodzą lagi przez co nie widać momentów przycelowania w głowę. Dodatkowo przeczytaj sobie na Googlach definicję co znaczy POV bo widocznie błędnie jej używasz. POV (Point of view, punkt widzenia), to nic innego jak demko z poziomu gracza OSKARŻONEGO, czyli ja mogę wrzucić POV'a, Ty możesz wrzucić co najwyżej demko.
 5. izak0000

  [Odbanowany] Ban

  Ogólnie demko słabej jakości. Polecam wgrać POV'a na serwer. 5:27 - facet do mnie strzela, odwracam się i go zabijam, co w tym dziwnego? -b 07:58 - normalne one tapy strzelam, fart -b od 9:00 HLTV zaczyna strasznie klatkować, więc jakiekolwiek akcje po tym czasie według mnie nie mają sensu rozpiski, bo nie oddają realnych moich ruchów, oraz przeskakuje co jakiś czas, ale odwołam się co do reszty 11:17 - wygląda dziwnie, prawdopodobnie lag hltv +/- b 11:27 - też dziwnie, kolejny przeskok przez lagi +/- b 13:21 - normalna akcja -b Na początku dwie normalne akcje, po czym lagi HLTV więc nie ma sensu oglądać, zobaczcie sobie strzały innych graczy jeżeli sądzicie że moje są dziwne. Oglądane na 800x600 i 1024x768, w prędkościach 1/4, 1/2, 1/1.
 6. izak0000

  [Odbanowany] Ban

  Kocham adminów wpisujących SID w konsoli, oraz na tej podstawie nakładanie bana, mimo wszystko wyjaśnię, po wpisaniu w Google widnieje tam ban na dwóch sieciach nie będę pisał po nazwie, są dwie sieci - jedna z demkiem, nikt oprócz osoby wstawiającej demka nie rozpisał, opiekun serwera napisał ze przyłapał mnie na gorącym uczynku (co robił nadgminnie, kilka dodatkowych jego odpalow i poleciał, obecnie jest zbanowany na sieci za bezpodstawne banowanie). Olalem sprawę, bo uznałem ze nie ma sensu grać na takim serwerze. Szkoda ze nie wyskakują akurat te bany w których dostałem UB z rozpisanym demkiem czy ssami, mogę podesłać na pw. Drugi ban to ban po raz 4 za SS-y, tutaj sam nie wiem o co chodziło bo nie dostałem jasnego powodu bana. Ogólnie jestem osobą która gra dla przyjemności nie rankingu, odznak, itd. więc jak coś jest dla mnie upierdliwe to odpuszczam. pozatym nie wiedziałem że za bany na innych serwerach również można dostać bana 🧐 Jutro odwołam się co do minut rozpisanych bo dziś nie mam czasu, mimo ze rozpiską tego nazwać nie można bo przypuszczam ze to są akcje w których kogoś zabijam, wypadałoby to jakos uzasadnić oprócz wpisania samych czasówek, ale czego spodziewać się po adminie który musi zawołać kolegę żeby mu pomógł podjąć decyzje.
 7. izak0000

  [Odbanowany] Ban

  Twój nick: izak000 Data zdarzenia: teraz Admin banujący: El Chappo Wycinek z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Banned by Admin: El_Chappo [AMXBans] You can complain about your ban @ http://CsOpole.eu [AMXBans] Reason: 'Cheater' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:47843418' [AMXBans] Your IP: '' [AMXBans] =============================================== Twój komentarz: Szkoda że zamiast SS'ów i ewentualnej rozpiski dostałem bana za cheatowanie, rozumiem i widziałem poziom serwera, ale w sumie nie dziwie się jak jest taki poziom serwera jak nie inny, jak tacy przeciętni gracze jak ja są wyzywani od czitów.
×
×
 • Create New...