Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

NEWAIM

Admin SERWERA
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

NEWAIM last won the day on July 9

NEWAIM had the most liked content!

1 Follower

About NEWAIM

 • Rank
  Pisarz
 • Birthday 08/05/1997

Recent Profile Visitors

200 profile views
 1. To codziennie bym musiał wrzucać jakieś sklejki. 😂
 2. Siemanko! Nie myślałem, że kiedyś takie rzeczy napiszę, ale niestety może stety będę musiał pożegnać was na parę dni/tygodni z powodu wyjazdu do Belgii i prywatnych. Chciałbym psychicznie odpocząć od rzeczy, które napotkałem na swojej drodze przez ten okres czasu, by wrócić bardziej zmotywowany. Dziękuje i od 11.08.2020 będę sobie robić wolne. Pozdrawiam!
 3. Mogę to robić, nie ma problemu.
 4. Popieram niestety zdanie Kamilka.
 5. Kwestia dogadania, słodziaku. ❤
 6. Może teraz winek?
 7. *Powiem tak... Mało cię widziałem na serwerze odkąd się przeprowadziłem. Może z raz? Ale nic do ciebie nie mam, więc przydasz się jak najbardziej jako admin. Jestem na tak, niech dołączy do naszej rodzinki!
 8. 1.Ja to mam problem z amx_ip, ponieważ była sytuacja z pewnym graczem: wywindualizowany który ma aktywnego bana na nonsteam i wszedł gracz o tym samym nicku,ale na steam i nie było można sprawdzić jego ip, bo oczywiście amx_ip nie działa. Rozumiem sprawy z ddosami, ale amx_ip można ustawić na flagę tylko dla adminów, bo kickować za darmo nikogo nie będę by móc sprawdzić ip danego gracza. 2. Sprawa z mapami. Są dodane mapy, które patrząc realnie nie są wcale grywalne, a zostały usunięte inne mapy z puli jak np. Westwood , eldorado czy inne sentymentalne mapy z kolekcji. Zamiast dodawać 3 map i usuwać 3 mapy można po prostu dodać mapy, aby było ich więcej by gracze nie grali ciągle tego samego. 3. Dodanie więcej map na czas wieczorowy, bo gracze narzekają, że muszą grać ciągle to samo. 4. Możliwość dodania mniejszych map, ale nie z pluginem " malamapa" tylko aby admin mógł w razie czego dawać vote przy mniejszej ilości osób na małe mapy, bo granie inferno z pięcioma osobami jest uciążliwe. Pozdrawiam!
 9. NEWAIM

  SSy FANPAGE

  Where is my SVIP, słodziaku? @claudia.
 10. Twój nick: NEWAIM Coś o sobie: Jestem przyjaznym i towarzyskim facetem, który lubi pomagac w rozwoju serwerowni oraz budowaniu jak najlepszej marki dla owego forum. Jestem ambitny i zawsze daze do celu. Na jaki serwer składasz podanie: [FFA] |ASYSTY|100HP| VIP STEAM Znajomość AMX: 8 Dlaczego składasz podanie: Bo mi kazal @Kamilek^^, @claudia. oraz @DreDziaa Czy pełniłeś kiedyś funkcje Admina: Of Course Ile czasu dziennie możesz poświecić na serwerze: Od 2 do 6 h, czasami nawet dluzej. Link do Banid: https://banid.pl/kto?to=0:1:102271984 Link do Gametracker: https://www.gametracker.com/player/NEWAIM/51.83.214.105:27015/
×
×
 • Create New...