Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

fetkaa.

UnBanTeam
 • Content Count

  335
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

fetkaa. last won the day on August 6

fetkaa. had the most liked content!

5 Followers

About fetkaa.

 • Other groups Multiadmin,
  Redaktor
 • Rank
  Opolanin
 • Birthday 12/13/2002

Recent Profile Visitors

1,334 profile views
 1. Następnym razem ciszej bit Na wstępie masz dużego plusa za brak autotune, jest to słuchalne bez tego więc jest gicik. Nie sprawdzałem Twoich innych nutek, więc nie wiem () ale spróbuj się na innych bitach - bardziej "miękkich". Na mój słuch chociażby Twoje flow lepiej na nich brzmiało. Kmiń, kmiń, szlifuj, próbuj tak i tak, jak to się mówi - po trupach do celu. Metoda prób i błędów, raz szybciej raz wolniej aż coś siądzie. A no i też duża piona dla Ciebie bo próbujesz. PS. Jak ktoś nominuje gościa @Kysy lub on sam zdecyduje się tutaj wypowiedzieć to nie bierz tego do siebie ani nie słuchaj porad , bo nasz lil kysy z autotunem jakby aututone'a nie przystroił to nawet na wiejskich potańcówkach na backstage by go nie zaprosili a uważa się za nieoszlifowany diament przyszłorocznych młodych wilków. PoZDRo!
 2. Dzisiaj urodziny obchodzi głowa UnBanTeamu, osoba od której każdy z nas mógłby się wielu rzeczy nauczyć! @Zero, szczęścia, pieniędzy i co najważniejsze zdrowia! Żyj i banuj cheaterów jeszcze 100 lat!
 3. Według mnie sztos, wielki sztos. Ładne, schludne, myślę, że bardziej by oko przyciągnęło niż klasyczny kod. Jestem za zmianą na plakat
 4. fetkaa.

  siemanko!

  Damian, życzę miłego pobytu! Siemanko!
 5. GT zadowalające, na TSe również widoczny. Jestem jak najbardziej na tak bo w obecnym okresie potrzeba adminów.
 6. Ale że, Ty to skopiowałeś skądś? 3maj się, powodzonka!
 7. Widać cie na serwerze więc ode mnie masz tak. Na forum się podzielaj trochę to będzie ideolo.
 8. Można powiedzieć że Cię nie znamy - nie mamy pojęcia szczerze mówiąc jak zachowasz się jakiejkolwiek sytuacji. Nie posiadasz również admina na żadnym z serwerów co jest wymogiem UBT. Gdybyś adminował było by przynajmniej na co patrzeć, byśmy wiedzieli czy potrafisz zapanować nad sytuacją na serwerze i tak dalej. Niby drobnostka, ale: Tak jak napisał @Chrupek, coś tu nie gra. Wydaje mi się, że nie na miejscu jest dawanie dostępu do zarządzaniem banami na sieci komuś o kim naprawdę guzik wiemy. Niestety jestem na nie.
 9. Takie tam, przed pamiętnym Ciechocinkiem 2k12 A tutaj bardziej aktualne
 10. Witam wszystkich bardzo serdecznie w już 3 części naszego forumowego MISS & MISTER! Zasady są następujące - co miesiąc tworzymy taki oto post w którym każdy z was może wstawić swoje zdjęcie. Pod koniec miesiąca 2 uczestników, którzy pod postem dostaną największą liczbę "plusików" wygrywają. Po nazwie tematu widać, że oczywiście wygrywa jedna dziewczyna oraz jeden chłopak! Z dniem dzisiejszym (2 sierpień) zaczynamy trzecią, sierpniową odsłonę! 30 sierpnia zostaną ogłoszone wyniki a nasz Mister oraz Miss zostaną nagrodzeni SVIP'em na okres 2 miesięcy! Ten wątek służy tylko i wyłącznie do dodawania zdjęć, wszelakie komentarze jak i obelgi będą karane! A więc, życzę miłej zabawy!
 11. Witam witam! Minął lipiec co wiąże się z wynikami naszego MISS & MISTER forum! MISS naszego forum zostaje @Ewa;*<3 z wynikiem 42 polubień! Misterem natomiast zostaje @KapitanBomba z 18 polubieniami! Po nagrody proszę się zgłosić do administracji, gratuluję urody i życzę powodzenia w następnym miesiącu!
 12. 101 https://cssetti.pl/serwer/51.83.214.105:27015
 13. Nie. To, że każdy Cię tutaj zna nie znaczy że podanie napiszesz na wyjebaniu i zagrasz 3/4 godziny w miesiącu na dd2 (a ty chcesz multiadmina xD) Na forum się nie udzielasz, tylko i wyłącznie jeżeli chodzi o mixy.
 14. Wiek: Rocznikowe 18. Coś o sobie: Jak pewnie już wiecie nazywam się Szymon, jestem z Dolnego Śląska. Interesuje się sportem, muzyką oraz WebMasteringiem. Znajomość AMXbans: AMXBans jako sam w sobie znam bardzo dobrze - banowanie, odbanowywanie czy chociaż dodawanie adminów nie jest mi obce. Myślę, że 8/10 mogę sobie dać. :V Umiejętność rozpisywania demek: Myślę, że przez kilka lat grania w pixele zdobyłem trochę doświadczenia, więc moje umiejętności może nie są duże ale są. Jest kilku UBT, którzy znają się na tym bardzo dobrze, więc myślę że mógłbym się wiele od nich nauczyć co by plusowało obu stronom. Dlaczego składasz podanie: Pierwsza najważniejsza sprawa to jest taka że potrzeba tych UBT - im więcej rąk do pomocy tym lepiej bo im szybsze UB tym gracze bardziej zadowoleni. Drugą sprawą jest to, że chciałbym się podszkolić w fachu sprawdzania demek, jak już mówiłem mamy doświadczoną załogę do której chciałbym dołączyć i naczerpać od nich trochę wiedzy. Czy pełniłeś kiedyś funkcje UBT : Kilka lat temu na małej sieci miałem okazję pełnić funkcję UBT, lecz nie było za bardzo okazji tam sprawdzać demka, praktycznie samo sprawdzanie SS'ów. Ile czasu dziennie możesz poświecić na forum: Do 5 dziennie śmiało. Jak nie w dzień to w nocy. ;] Link do Banid: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:555526890
 15. Gt jak najbardziej w porządku, do zachowania na serwerze również nie można się przyczepić. WIDAĆ GO NA TS (mimo, że nie rozmawiamy) to i tak bardzo ważny aspekt. Ode mnie masz tak
×
×
 • Create New...