Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bandit.

UnBanTeam
 • Content Count

  235
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Bandit. last won the day on September 18 2020

Bandit. had the most liked content!

About Bandit.

 • Other groups Donator
 • Rank
  #odpał
 • Birthday 12/04/1997

Recent Profile Visitors

2,338 profile views
 1. Jesteś aktywnym graczem, coś tam zgłaszasz. Kilka razy upominałem Cię o kulturę, raz zbanowałem. Zacznij się stosować bardziej do regulaminu (mówię o kampieniu na nozu). Jestem na małe tak.
 2. Widuję Cię na Classicu, niestety na FFA#1 nie udało mi się spotkać Ciebie ani razu. Zacznij naprawdę grać na jedynce, nie porzucając Classica i będę na tak. Na ten moment jestem na nie.
 3. Akurat moja klawiatura prosi się o wymianę 😂🤭 Wpisze się ale i tak mnie nie będzie w tej topce / Bandit
 4. Słabo gram? To sprawdź pierwsze miejsce w GT FFA i przestań się ośmieszać. Zanim zaczniesz do kogoś pyszczyć w internecie naucz się czytać ze zrozumieniem. "pool day czy snow, można wrzucić ale pod warunkiem, że będzie mógł tylko admin zmienić mapę na takową lub będzie dostępna od danej liczby graczy." Bywają momenty z rana czy późnej nocy, gdzie na serwerze jest lub zostaje +/- 8 czy 10ciu graczy i przykładowo mają grać w tylu np. vertigo, wtedy można śmiało włączyć taką mape.
 5. No popatrz a ja gram po 22 i widzę, że jednak po tejże godzinie dd2 jest normalnie grane, tak samo jak inne mapy standardowe. Twierdzisz, że mapy które inni podali nad tobą nie są grywalne, a według mnie połowa z wymienionych map jest normalnie grana. Raczej mapy które Ty zaproponowałeś są niechętnie grane niż te wyżej. Już widzę zadowolenie graczy kiedy wleci mapa typu airstrip, cpl fire czy vertigo. Wymieniłem te trzy mapy bo akurat to są 3 niezłe mapy które zagrałbym z chęcią, reszta twoich propozycji to mapy albo słabo grywalne albo dziwolągi jakieś czy mapy które raczej pasują do serwera 4FUN. Mapy typu pool day czy snow, można wrzucić ale pod warunkiem, że będzie mógł tylko admin zmienić mapę na takową lub będzie dostępna od danej liczby graczy.
 6. - minimum 40 h przegranych na serwerze - minimum 15 sensownych postów Dwa bardzo ważne wymagania nie spełnione, masz raptem 21h na serwerze. Póki co jestem na nie.
 7. Widziałem Cię niejednokrotnie, jesteś aktywnym graczem i nie sprawiasz większych problemów. Jestem na TAK.
 8. Forum do nadrobienia, wogole Cię nie słyszałem na serwerze. Bardzo często Cię widzę na serwerze. Jestem za okresem próbnym.
 9. Zdarzyły mi się z twojej strony niejednokrotnie pyskówki, ale widziałem Cię już trochę razy na serwerze więc jestem skłonny być na TAK bo jest jednak mało adminów na bf2.
 10. Jestem na nie, ciągle mnie wyzywa na serwerze, mówi że jestem cziter a to są pomówienia i kalumnie, a poza tym to nic nie potrafi :D. Nie no jestem na TAK, był już u nas adminem także ze znajomością amxa nie będzie problemu, wiek odpowiedni. Bierem go
 11. Chyba jakiś żart, nie spełniasz nawet podstawowych wymagań. Na NIE. ps. Na naszym pierwszym serwerze masz raptem 20 godzin
 12. Też na tak , powody podane wyżej. Niejednokrotnie Cię spotkałem na serwerze i nie miałem z tobą problemów. Dodatkowo przydałby się kolejny admin na bfie.
 13. Piszesz, że twoja znajomość amx'a wynosi w skali 5 a nie posiadałeś nigdy admina, więc skąd te 5? To prawda każdy kiedyś zaczynał ale naprawdę nie wiem skąd taka ocena. Dodatkowo niejednokrotnie spotykałem Cię na spect jak nabijałeś godziny, chociaż nie wiem po co bo masz już ich dosyć sporo. Pozostanę neutralny i poczekam na wypowiedzi innych.
×
×
 • Create New...