Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lachu

Admin SERWERA
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Lachu last won the day on January 14

Lachu had the most liked content!

1 Follower

About Lachu

 • Other groups Admin FFA CLAS
 • Rank
  Srebro IV
 • Birthday 09/04/1992

Recent Profile Visitors

161 profile views
 1. Dla tylu ludzi grających obecnie na serwerze nie widzę sensu dla kolejnych adminów. Nie raz bywa tak, że jest nas więcej na serwerze niż graczy.
 2. Teraz to trzeba po prostu podjąć męską decyzję przez opiekunów i po prostu coś zrobić innego, bo za chwilę pewnie powstanie ankieta jaki serwer zrobić i tak bedziemy się wozić przez X czasu z liczbą graczy 6 na serwerze 🙂 Ja jestem za tym żeby postawić TP na 16 slotów. Jak nie wypali to próbować z 4Fun/DM. Tylko trzeba coś by zacząć działać.
 3. TP to nawet mniej slotów. 16-20. +. Sprawdzić nie zaszkodzi 😉
 4. Cześć, Krótko i na temat - obecnie na FFA Classic jest dramat z ludźmi i to już taki konkretny. Dziś o 18 graliśmy z Kropkiem i Ghostem i... jednym graczem na serwerze. Żeby nie robić elaboratu - proponuje (proponujemy po namyśle) spróbować z zamianą serwera FFA Classic na TeamPlay. Cięzko obecnie taki serwer 1.6 znaleźć gdziekolwiek a pewnie byliby chętni na pogranie na takowym. Nie wiem czym dokładnie ilość ludzi jest spowodowana, ale nie ma co ukrywać - jest bardzo słabo. Może to przez reklame - jej brak, może to przez to, że na przykład na serwerze jest jeszcze info o konkursie świątecznym..., a może po prostu ludziom przestał on w takiej formie odpowiadać (skargi o kampieniu na respie etc.). Czas na zmiany? Trzeba by coś z tym zrobić, ale na moje to na obecnym poziomie grywalności tego serwera chyba szkoda nawet za niego płacić?
 5. Kiedy mapy zostaną podmnienione?
 6. Nie. A już na pewno nie noże. Jak już to pistoletówka, ale j/w - zbędne.
 7. To je zdobywaj a nie giń. Serio, niektórzy tą grę przeżywają bardziej niż oczekiwanie jaka będzie 6 cyfra w Lotto mając 5 trafionych... Wyproście u właścicieli serwer TP i tam narzekajcie na takie granie, bo widać FFA jedynie dla ludzi o mocnych nerwach (wtf 😅).
 8. Czy to nie kolejny temat o tym samym? Dla mnie to jest nielogicznie, po co CT się żali że TT kampi? Nie raszujcie i już. A "płacz gaming" zaczyna się już niejednokrotnie po ledwo minucie jak się jest łasym na fragi i leci na pałę na respa TT, nawet wtedy tego nie sprawdzam. Dla mnie do zamknięcia temat.
 9. Ja też pierwsze co to po powrocie do CSa po X latach szukałem gdziekolwiek serwera TP, grałbym na nim chętnie gdyby takowy powstał.
 10. Niech ktoś zrobi ankietę, pozbiera jakąś listę map, m.in. te które padły tutaj. Wybierzcie że na serwerze będzie ileś tam map, dajcie taką ilość możliwości wyboru dla każdego użytkownika i powstanie lista którą można wrzuci na serwerze. Pewnie to i tak nie uniknie potem wylewania żali itd. no ale każdemu nie dogodzisz, a chociaż tutaj lizniemy trochę demokracji 😅
 11. Zacząłbym od tego aby ktoś podał definicję pod którą nazwa tego serwera kryje się jako Classic. Bo albo idziemy w kierunku takim, że Classiciem jest bo nie ma jakiś udziwnień w postaci dziwnych pluginów, modów etc., a mapy nie mają tu żadnego znaczenia (zostawić ich można dużo a pomyśleć nad propozycją którą podałem w temacie który założyła Aga z podziałem na małe i duże), albo idziemy w kierunku takim, że Classic bo mapy są "classic". Tylko może niech ktoś poda listę map która OFICJALNIE kryje się pod mapami "classic" i po prostu ją wgra i zostawi, bo IMO na chwile obecną dyskusja zmierza w kierunku takim jak zawsze (Nta dyskusja w sprawie dodania/usunięcia map to jest) czyli kto jakie mapy lubi i nie lubi, a tą drogą to do jednomyślności nie dojdziemy nigdy bo zwyczajnie każdy woli co innego.
 12. To niekoniecznie musi być wina serwera. Wystarczy, że na sekundę stracisz połączenie z netem i tak się dzieje. Najczęściej przy połączeniu przez WiFi (ale nie tylko). Z tymi mapami to pewnie nie dogodzimy nigdy Ale te które podałaś czy Dan wyżej są spoko. Westwooda na wersję BIG bym jedynie zmienił. Jeszcze mam jedną propozycję odnośnie map - napisze o niej na końcu. Tu mi wszystko jedno z tym HP odnawianym. Ode mnie taka propozycja w sprawie map - proponowałbym podzielić je na dwie grupy - duże i małe. Te małe ustawić tak, że możliwość ich votowania byłaby do określonej liczby graczy (można ustalić np. 16/20 osób). Duże bez ograniczeń (ewentualnie tylko przy dużej ilości graczy ale jest blokada mapy przy małej ilości ludzi więc to chyba wystarczy). Po takim działaniu już nie byłoby płaczu że coś jest za małe. Zostałby płacz, że komuś coś się nie podoba (nie do uniknięcia ).
 13. Jakie to są godziny? (-) Przeszłość na AMX Bans (ilość banów za kulture/wyzywanie) (-) Forum Ja na nie pomimo tego, że spoko się z Tobą gra.
 14. @~KropeK [#w] - tylko dlatego, że jeszcze nie ma głosu na niego, a musi być na każdego! Powinien być remis w tych zawodach bo nie ma jak wybrać jednego 😕
×
×
 • Create New...