Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TPS ZDR

Admin SERWERA
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About TPS ZDR

 • Other groups Admin FFA
 • Rank
  Srebro II
 • Birthday 01/02/1994

Recent Profile Visitors

220 profile views
 1. Zgadzam się, te wszystkie mapy są to wyrzucenia wg. mnie oprócz de_rats i de_blue. Za nie można wrzucić inne które urozmaicą grę.
 2. Na de_irak brakuje spawnów, maksymalna liczba osób w teamach to po 14. Dwie osoby są zablokowane na spectate.
 3. @Aleksandra. Miła, kulturalna, pomocna, najbardziej aktywna z adminów na FFA.
 4. de_westwood_mtk - Odskocznia od standardowego westwooda z którego ludzie zazwyczaj uciekają. de_rats_1337 - Można by było spróbować, obecnie na serwie nie ma żadnego ratsa. de_eldorado - Poczciwe eldorado z blokadą he z respa, czemu nie? de_vertigo_go - Klasyk w wersji cs go. de_rotterdam - Warto spróbować a nuż się przyjmie. cs_rio - Dobra mapa sądzę że ludzie będą grać. de_scud - Dobra duża mapa.
 5. 1. Co do asyst jestem tego samego zdania co Jaason. 2. Rzadko obecnie spotkamy serwer który nie pokazuje dmg więc uczyniło by to serwer wyjątkowym lecz osobiście wolę jak pokazuje bo wlatują ładne skany 3. Zgadzam się, z flashami jest masakra na serwie bo czasami mleko jest po 30 sekund a to strasznie irytuje. A ogólnie to przydało by się więcej map bo już zaczynają się zapętlać i pasowało by zaktualizować roundsoundy.
 6. Twój nick: Kacper94 Coś o sobie: Nazywam się Kacper, mam 27 lat, pochodzę z Lublina natomiast mieszkam w Warszawie. Pracuję w zagranicznym banku jako doradca klienta indywidualnego. W CS 1.6 zacząłem grać zaraz po mundialu w Niemczech, z przerwami aż do dzisiaj. Moje hobby to siłownia, muzyka, gotowanie, tatuaże, samochody oraz marihuana. Rzuciłem studia humanistyczne na III roku, jestem po rozwodzie. Na jaki serwer składasz podanie: [FFA] |ASYSTY|100HP|VIP STEAM Znajomość AMX: 7/10 Dlaczego składasz podanie: Serwer momentami pęka w szwach, a co za tym idzie - przybywa też dużo niechcianych graczy którzy uprzykrzają grę innym na serwerze. Jako że w dobie pandemii pracuję z komputerem w systemie home office, mam mnóstwo czasu na grę i jestem na serwerze codziennie do tego ogarniam te karabiny więc uważam ze się przydam w końcu adminów nigdy za wiele. Czy pełniłeś kiedyś funkcje Admina: Tak, jasne. Ile czasu dziennie możesz poświecić na serwerze: 2-3 godziny minimum Link do Banid: Kliknij tutaj Link do Gametracker: Kliknij tutaj - Ostatni tydzień praktycznie zerowy ponieważ zmieniałem stancje i nie miałem czasu grać ale już wszystko wróciło do normy.
 7. Jak już to jakiś 4FUN z ruletką i innymi bajerami albo bf2 z wszystkimi mapami a nie tylko dd2. TP będzie nie wypałem
 8. Biorę udział w konkursie Kacper94
 9. No wgrajcie jakieś nowe mapy bo już w koło te same są. Dajcie też jakiś westwood_mtk czy ratsa zwykłego.
 10. Zresetuj IP bo steam pewnie nie masz.
×
×
 • Create New...