Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Ziolek92

Jakie książki czytamy.

Recommended Posts

BEZWZGLĘDNY ZAKAZ SPOJLEROWANIA!

Tak jak w tytule, opisujemy jakie książki czytamy ;). W temacie propozycji już się wypowiedzieliście (nie o to w nim chodziło xD), ale to nie problem. Jakie lubicie gatunki, który autor najbardziej Wam przypadł do gustu. Ja zacznę ;).

Moimi ulubieńcami są Stephen King oraz John Grisham. Stephen to akurat można powiedzieć guru, więc chyba każdy wie jakie książki pisze. Lubię jego wyobraźnię która kreuje to co spływa na papier, a czytając czuję się lepiej niż w sali kinowej :D. John Grisham pisze kryminały prawnicze, co prawda jego książki czasem wydają się do siebie podobne ALE każdą czytałem na jednym wdechu, i żadna nie była nudna. Polecam bardzo tego autora, a na pierwsze spotkanie z nim pozycję "Więzienny Prawnik". Ktoś z Was czytał Grishama? Polecam szczególnie zabieganym, dość lekkie pozycje więc każdy da radę znaleźć chwilkę :P.

@NATALA Joyland mam na półce, ale czeka w kolejce na przeczytanie ;). Tej drugiej nie kojarzę, ale to zapewne kwestia czasu :D. @vego21 moja narzeczona mówi to samo, że dobre horrory. Nie wspominała że ze szczyptą erotyzmu, a taka zaczytana była ... xD. Muszę od niej wziąć i sprawdzić co to tam się kryje między stronami :D.

Metro 2033-Dmitry Glukhovsky polecam każdemu :)

Jest to klimat postapokaliptyczny po wojnie Atomowej, wciąga kosmicznie(jeśli pamiętam dobrze to po premierze była to jedna z najlepszych książek roku)

Książka ma 500+ stron a wciągnęła mnie tak że przeczytałem w 3/4 dni.

CO ciekawe na podstawie książki tej stworzono grę o tym samym tytule(ja to podczas gry się dopiero skapnąłem że na podstawie książki jest stworzona)

Oczywiście 2 następne części książki powstały ale już tak nie powalają

A ja czytam Michałowi aka Januszowi do spania książkę pod tytułem "O psie który jeździł koleją" 

Jak sam tytuł mówi książka jest na temat psa który podróżował koleją lecz na końcu pies ratując człowieka sam umiera, Michaś zawsze przy tym płacze jak dziecko bo nie dość że bardzo chciałby mieć pieska to i na bilet nie ma a pies miał :cry:

~

~

~

~

~

~

~

:haha:

Po skończeniu szkoły przeczytałem jedna książkę od A do Z - "Niewierna" autorki Reyes Monforte.

10/10 polecam jeśli ktoś lubi takie klimaty.

Poza tym przeczytałem (wybiorczo) w tym roku dwie książki w stylu "jak być dobrym kierownikiem" xD

A tak poza tym w świecie gdzie ludzie wola spędzać czas przed cs, to raczej nie wielu tutaj czyta jak widać 🙄