Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
smerfetka ♥

Gazetka Styczeń

Recommended Posts

21245162_1539052656131005_1675199658_n.png

Witajcie forumowicze! Minął miesiąc, może dwa od ostatniej gazetki. To w sumie pierwsza "oficjalna" gazetka 2018 roku.
Vego by pewnie napisał, że dopiero otrząsnęłam się po sylwestrowej libacji alkoholowej, ale to nic, on tak już ma :D.
Mam nadzieję, że nikt więcej po za kapucynkiem się nie gniewa, że raz znikam raz przybywam? ;3
W każdym bądź razie, jak co gazetkę chcę wam przedstawić trochę newsów, i streścić ubiegłe 2 miesiące :)
Serdecznie zapraszam do czytania lekturki być może przy piwku :^ 

"Bardziej efektywne jest robienie czegoś naprawdę wartościowego, niż liczenie na to, że logo lub nazwa zrobi to za Ciebie"
~JASON COHEN, Smart Bear Software 

21291270_1539052662797671_1323175215_n.png

?app=core&module=system&controller=redir

DD2 jak na klasyka przystało trzyma się świetnie, gracze grają, nowi przybywają, dlatego też cheaterów dużo zgłaszają ^^ Jednak chyba w głosowaniu pomóc trzeba? To tylko 1 kilik, a ile daje! >>GŁOSOWANIE<<

Najlepsza atmosfera, mili admini, czego gracze jeszcze by sobie zażyczyli? Opiekunowie wymagania spełnić próbują, nawet rs'y aktualizują ;D 

Konkurs VIP DD2: >>KONKURS<<

Rsy DD2: >>KLIK<<

Rekrutacja na admina serwera: >>KLIK<<

Top 15: >>KLIK<<

?app=core&module=system&controller=redir

Co o BF'ie powiedzieć można? Stali gracze, pomimo trudności nie odchodzą, mimo, że 5 na serwerze to się z tym pogodzą!
A tu nagle coś się stało, Szeryf do Prostego zapukał i się zapytał czy by na forum zalukał, ten patrzy co się dzieje, katastrofa!
Pędzę do ciebie! Natale bierze ze sobą i co?
I serwer jest w niebie, Błędy naprawione, odznaki zabrane, zaczyna od nowa, będzie działanie! 

Najnowsze informacje: >>INFO<<

VIP za zdjęcie: >>VIP<<

RSy BF2: >>KLIK<<

Rekrutacja na admina serwera: >>KLIK<<

Konkurs-odznaki: >>KLIK<<

Top 15: >>KLIK<<

21245168_1539052496131021_1787162732_n.png

Co jakiś czas jak ktoś spojrzy na listę ludzi online 24h, to zauważyć można, że i kolorki się pozmieniały, jakie więc nastąpiły zmiany? @Wodziakna niebiesko się teraz odznacza, ale @ShelleR @ĆpaJ SporT-[UMCIA] i @sQubanY. 
wrócili na swe stanowiska.
Jednak @Kaczafara nam zsiniał wprost na fioletowo! A @DanSan to już chyba zzieleniał od tego wszystkiego,
wziął za sobą też @Goku, ale nie ma się co dziwić, w końcu jedna ekipa!
Do tego wszystkiego jak wcześniej wspomniałam @PROSTO. wyblaknął, a @NATALA zrudziała :D

21291111_1539052632797674_741669643_n.png

Niestety jednak pożegnania też były @ANDROID @memph.* @ddav @DynaM1X trzymajcie się cieplutko! 
/Jeśli o kimś zapomniałam proszę o wybaczenie :^ 

21245418_1539052526131018_723447763_n.png

✔ Admin ON 

✔ Grafik ON 

✔ UBT ON 

✔ Redaktor ON 

21291435_1539052516131019_2009885147_n.png

Trzeba by się było również pochwalić jak to się spotkanie odbyło! 4 'zawodowe" noobki cs'a,
z czego 3 by non stop piło, to my :D 
To jak było? Zwiedzanie katedry w Köln, (a bo zapomniałam powiedzieć, że mężczyźni postanowili wyjechać
do pracy daleko na zachód) 
Oczywiście bez procentów się nie obyło jednakże jako małolata pić nie mogłam, to i słynny rajdowy kierowca xD 
trwał w libacji beze mnie xD 
Jak przystało na dżentelmenów, na obiad mnie, albo i siebie zabrali xD Ale jakiż to obiad jak to głodne chłopy,
no przecież! Czym się najemy? Rzecz jasna kebabem, później jak to być mogło, trzeba jakoś popić obiadek xD 
Kiedy już zimno się nam robić zaczęło, a czasu mieliśmy trochę sporo, to gdzie by mogły głodomory pojechać?
Ah zgadujcie! No jasne, że do fabryki czekolady :D 
Ale po co ją zwiedzać, skoro można wejść do sklepu czekoladowego,
i kupić mnóstwo słodyczy hah.. Dzięki panowie! xD 

WhatsApp Image 2018-01-28 at 16.58.29.jpeg

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Znalezione obrazy dla zapytania serduszko png Walentynki czy walędrinki? Zależy kto jak obchodzi, dla jednych to dzień spędzony z drugą półówką
i obdarowanie się choć najmniejszym upominkiem 
Znalezione obrazy dla zapytania serduszko png

Znalezione obrazy dla zapytania alkohol pnga dla innych to po prostu kolejna okazja żeby kulturalnie z osobami równego poziomu degustować się napojami 
alkoholowymi 
Znalezione obrazy dla zapytania alkohol png 

Pół jabłuszka, pół cytryny
Słodkie usta u dziewczyny
Gdy je chłopiec pocałuje
To się miesiąc oblizuje

Pomysły na prezenty dla graczy? 

21245380_1539052616131009_1454669041_n.png

W ostatnim miesiącu trochę się podziało, czy to konkursy, czy wywiady, który ostatni możecie przeczytać >>TUTAJ<<

Aczkolwiek na nowo wystartowały Opolanki! Wybierz swoich faworytów >>TUTAJ<<

Za niedługo również startuje Liga Typerów prowadzona przez @Diablo II Czekajcie cierpliwie! 

21244887_1539052602797677_1911576493_n.png

Znalezione obrazy dla zapytania fb png KLIK   Znalezione obrazy dla zapytania yt pngKLIK   Znalezione obrazy dla zapytania steam pngKLIK

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

+ Fakty/skojarzenia z...? 

Ukrywa się często pod nickiem Allah Akbar
 Ma nienarodzone dziecko
Uwielbia Bas i duże kolumny
każdego nazywa rudym a sam jest łysy i rudy xD xD 

(Fakty/skojarzenia nadesłali @vego21 oraz @sQubanY.

Kto zgadnie? xD 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Gazetka zrobiona z dedykacją dla @Halucyn`, dziękuję za pomoc @SHERIFF

Pozdrawiam każdego kto wytrwał! Miłego dnia! 

/Smereftka

+ Fakty/skojarzenia z...? 

Ukrywa się często pod nickiem Allah Akbar
 Ma nienarodzone dziecko
Uwielbia Bas i duże kolumny
każdego nazywa rudym a sam jest łysy i rudy xD xD 

Wiadomo że o @PROSTO. chodzi! To łysy rudzielec jest xD

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...