Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Guest Paula

Pod Stołem TOBI

Recommended Posts

Guest Paula

Witam Wszystkich Serdecznie 

" Uderz w stół, a nożyce się odezwą". Dzisiaj na naszym stole wylądował WŁAŚCICIEL SIECI TOBI a raczej pod nim.

image.png.20fe5d42156c9e79a6f607b83eebdabb.png

Wy jako nożyce anonimowo wypowiedziliście na temat TOBIM:

NOŻYCE 1: Kawał dziada, cham, nic nie robi na forum tylko kolorkiem świeci, śpiewa na tsie i w uj fałszuje. Noo i oczywiście jest to osoba ruda, ale nie chce się do tego przyznać. Poza tym spoko mordeczka. Bez niego nie bylibyśmy teraz tutaj xD 

NOŻYCE 2: Wejdzie raz na rok, ponarzeka i do następnego :0 ?

NOŻYCE 3: Ruda menda zawsze pomocna i miła :D

NOŻYCE 4:Nie znam go zbyt dobrze, moze lepiej bedzie jak oznaczysz inną osobę jako "nożyce" ?

NOŻYCE 5: Jest to ruda menda :D pantoflarz xd dziobak czasami wkurwiajacy ludzi xd do dzisiaj wisi 4,50 xd 

NOŻYCE 6: W sumie to nic XD 

NOŻYCE 7:Najlepszy właściciel ! Dzięki niemu jesteśmy tu wszyscy i poznaliśmy najlepszy ludzi ❤️

NOŻYCE 8:  powiadam Ci jest to jeden z pierwszych rudych na csopole, ten gatunek się rozrasta jak grzyby po deszczu lecz Rudym zostają nieliczni, powiedział bym że osoby wyjątkowe które mają coś w sobie xD

NOŻYCE 9: Hmm a kto to jest? xD no, bo go nie widać chyba bardziej niż mnie xD ogólnie Tobi jest w porządku. Nie miałem okazji za dużo z nim rozmawiać ale nie mam niego zastrzeżeń większych. Zaufał mojej osobie dając mi admina kompletnie mnie nie znając więc za to mu jestem wdzięczny :) mógłby tylko trochę więcej nas odwiedzać ;)

NOŻYCE 10:  tobim ojeju . Ruda malpa, ktora mowi ze jestem szwajcarska podrobka. Udaje hetero , ale czuje do mnie geja. Lubi powaznie porozmawiac, a jego przyszla zona powiada, ze jest cieply 

DZIEKUJĘ WSZYSTKIM NOŻYCOM ZA WYPOWIEDZI! OBY TAK DALEJ  

Edited by Paula

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...