Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Guest Paula

Pod Stołem ` Claudia . ♥

Recommended Posts

Guest Paula

Witam Wszystkich Serdecznie ❤️

" Uderz w stół, a nożyce się odezwą". Dzisiaj na naszym stole wylądowała CLAUDIA raczej pod nim.

YaY2j5B.png

Wy jako nożyce anonimowo wypowiedziliście na temat CLAUDI: 

NOŻYCE 1: Wredna pyskata :D ruda :hmm:alkoholiczka  czasami w czymś pomoże :D potrafi tez wkurwiac xd 

NOŻYCE 2: Hmm Claudia... W sumie mało ją znam, fajna dupeczka :) wydaje mi się na spoko osobę, pozytywnie zakręcona. 

NOŻYCE 3: To nie Claudia tylko Bubububububububu :D spoko dziewczyna, znamy się od kilku lat z innego serwera, trochę boci, ale ostatnio z tego co zauważyłem już jej lepiej idzie i mnie zaskakuje swoim skillem xD

NOŻYCE 4:Grażynka dobra kobita, szokda tylko, ze wyemigrowala do tych fajf okloków xD czesto widziana i lubiana na rudymopolu.eu  3maj sie tam i oby Ci sie :) 

NOŻYCE 5: Nie znam jej ale wydaje się być miłą osobą  :D

NOŻYCE 6: Hmm, a więc. Claudia to sympatyczna Dziewczyna, zawsze gdy wchodzi na serwer, to pojawia się banan na twarzy :D :DBardzo miła, i towarzyska a przede wszystkim mega urocza Kobitka : D No i bym zapomniał, bardzo dobry gracz.. strzeloo hedyy, daje info nic dodać nic ujac :D

NOŻYCE 7: Lubi dawać info niezbyt trafne ale się stara  chociaż liczyć nie umie :D,coś tam strzela ... czasem nawet coś śmiesznego powie :"D prawie wcale nie przeklina (jak się nie odzywa oczywiście ) xD ogólnie dobra morda :D 

NOŻYCE 8:  Bubu dobrze sie z nia pije ;d bardzo ja lubię 

NOŻYCE 9: Nwm o która claudie chodzi xD

NOŻYCE 10: Szczerze mówiąc to mało ją znam, ale na serwerze wydawała się sympatyczną osobą :) 

NOŻYCE 11:  Claudia jest uśmiechnięta kobieta o wysokim poczuciu humoru bardzo dobrze gra w 1.6 lubi filmy i maca i ogólnie jest kobietą której można coś powiedzieć zawsze słucha xd

DZIEKUJĘ WSZYSTKIM NOŻYCOM ZA WYPOWIEDZI! OBY TAK DALEJ  

❤️❤️❤️

YaY2j5B.png

Guest Paula
18 godzin temu, 死 ん だ 天 使 napisał:

Pozwolilem sobie edytowac i usunac zbedne biale tlo na grafikach :) 

Hahaha okej 😂 drażni Cię to widzę xD 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...