Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Paula

Pod Stołem Hirolka

Recommended Posts

Guest Paula

Witam Wszystkich Serdecznie ❤️

" Uderz w stół, a nożyce się odezwą". Dzisiaj na naszym stole wylądowała HIROLKA raczej pod nim.

image.thumb.png.62ae133472409eae6b57a08d6ea55cb8.png

Wy jako nożyce anonimowo wypowiedziliście na temat Hirolki:

NOŻYCE 1: Pozytywna osoba, zawsze mozna sie z nia posmiac na serwerze. Dobry z niej snajper, i podejrzewam że imprezowiczka też z tego co opowiadała haha :D

NOŻYCE 2: Hmmm, co ja mogę powiedzieć, chyba krotko, sympatyczna dziewczynka 😂 Pogromca AWP i zero oporu 😁 i oczywiście spokojna 😁 

NOŻYCE 3:  Wydaję mi się, że jest osobą śmieszą, wartą do poznania, ale pewnie opierdolic zdrowo też potrafi. Dobrze gra wiarę z awp 🤟. Ale, może poznam lepiej. Idzie jesień więcej gry 😋. Wielki plus za urodzenie we wrześniu, ja mam dzisiaj akurat 🥳🥳🥳🥃

NOŻYCE 4mogę powiedzieć, że jest całkiem sympatycznym botem.... miałem z nią na początku znajomości mały konflikt, ale okazało się że jest osobą otwarta na dialog, więc porozmawialiśmy i doszliśmy do porozumienia... wyjaśniliśmy sobie parę rzeczy i jest ok... uważam ją za całkiem pozytywną osobę... i nie musze być anonimowy xD

NOŻYCE 5: Pozytywna wariatka. Dobrze strzela z awp i mnie zabija. :(

NOŻYCE 6: Cześć :) Szczerze ciężko mi się wypowiedzieć, aktualnie moja aktywność jest dużo mniejsza niż dawniej, dlatego bardziej znam osoby, które są tu już od lat lub przesiadują na TS3 :$ Osobiście się nie znamy, ale wydaje się wyluzowana i sympatyczna - przynajmniej z wypowiedzi na chatboxie :D 
Pozdrawiam ^_^

NOŻYCE 7: Hirolka. ? 🤔🤔Jest to MEGAAAAA! Pozytywna osoba. Najlepsza awp"erka hahah Kobieta o pozytywnym nastawieniu do ludzi. 😇😇😇😊

NOŻYCE 8:  A tak na serio to pozytywnie jebnięta , coś tam strzela z tego awp na tym b, w tym yebanym oknie XD :D 

NOŻYCE 9: Wariatka zabawna :D ruda jak kazdy z tej sieci :D alkoholiczka czasami potrafi wkurwic jak wezmie awp i kampi na B lub na dlugiej xDxD  

NOŻYCE 10: Dobry gracz, mogłaby mi dać korepetycje z awp :]

NOŻYCE 11:  Miernota z AWP, ogólnie spoko babka xD 

NOŻYCE 12: Pozytywna osobka, ale i alkoholiczka, często głos przepity xD

NOŻYCE 13: Że Hirolka nie jest nim. "Hirolka to bardzo słaby gracz który cały czas myśli o podeście, cieszy się na myśl o seksie i alkoholu." :D JEST SYMPATYCZNA

NOŻYCE 14: Wariatka która zajebiście śpiewa na snapie 😍 cudna 💓

DZIEKUJĘ WSZYSTKIM NOŻYCOM ZA WYPOWIEDZI! OBY TAK DALEJ  

❤️❤️❤️

A jeszcze chciałabym dorzucić przy okazji jak jest to post odnośnie mnie, że megaaa się cieszę, że trafilam tutaj. Po 11 latach lawirowania po serwerach i forach stwierdzam, że to chyba dobre miejsce na osadzenie sie gdzieś na dłużej, a ku temu skłoniła mnie tutejsza wiara rudzielców i sympatyczny klimacik ❤Wszem i wobec oglaszam iż Hirolka zakończyła koczowniczy tryb egzystencji i rozkłada namiot na B na CsRudeOpole.eu także tak szybko mi śledzi z podestu nie wyrwieta 😁 *całus* ❤

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...