Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Guest Paula

Pod Stołem 死 ん だ 天 使

Recommended Posts

Guest Paula

Witam Wszystkich Serdecznie ❤️

" Uderz w stół, a nożyce się odezwą". Dzisiaj na naszym stole wylądowała 死 ん だ 天 使  raczej pod nim.

Wy jako nożyce anonimowo wypowiedziliście na temat 死 ん だ 天 使 . (chińczyk) :

NOŻYCE 1: Jeśli jest jeszcze czas, to "Chińczyk to znany na całym świecie haker informatyk technik programista, którego dumę bardzo łatwo jest naruszyć, a kiedy to się zrobi, potrafi napie**alać głowy i fast-zoomy z awp jak mało kto na Opolu, jednak poza tym lami. Nie można nie wspomnieć, że chociaż jest rudy, jak wszyscy na Opolu, to jest bardzo pozytywną osobą :) 

NOŻYCE 2: Kawał uja reszte dziada rudego xD Coś tam pomaga przy forum i serwerach xD 

NOŻYCE 3:  NINJAAAAA! Jak również, nie kumam dlaczego 死 ん だ 天 使  ggl translate tłumaczy na Martwy Anioł we wszystkich językach, które rozumiem 😜 ...zamiast na Płaczący Anioł... ocb? u nwb or sth?A jeszcze dodam że w CSie czituje paskudnie. 

NOŻYCE 4W sumie ciężko mi powiedzieć coś 🤔🍻Piszę na głównym czacie najwięcej, zabija coś jak każdy 🤙A ogólnie to nawet to go nie znam 🍻

NOŻYCE 5: mogę powiedzieć, że jest całkiem sympatycznym botem.... miałem z nią na początku znajomości mały konflikt, ale okazało się że jest osobą otwarta na dialog, więc porozmawialiśmy i doszliśmy do porozumienia... wyjaśniliśmy sobie parę rzeczy i jest ok... uważam ją za całkiem pozytywną osobę... i nie musze być anonimowy xD

NOŻYCE 6: Daje rade chłop :)Dobry gracz :D i coś tam technikuje

NOŻYCE 7: Ogólnie to jest wybitny chłopak, a do tego to jedyna osoba która potrafi ułożyć 5 ścian w kostce Rubika a 6-stej nie daje rady.

NOŻYCE 8:  Witam :D chinski pojebaniec niby tam wszystko wiedzacy najlepiej :D czasami chce dobrze zrobić ale ciężko mu to wychodzi :D ale tak ogólnie to spoko rudzielec zawsze mozna liczyc na niego i pewnie lubi w dupe jak ta maskotka opola "bartax" xd 

NOŻYCE 9: Chińczyk to mega w porządku gościu, idzie pogadać, pośmiać się, dobrze strzela, na niego akurat to złego słowa nie można powiedzieć 

NOŻYCE 10: Hm.. znam go juz z 5-6 lat, wiec dużo by mówić..Alkoholik był, ale jak się hajtnie to żona to ustawi :hmm: taki cwaniak z niego był od zawsze na zawsze xD

NOŻYCE 11:  Aż tak "dogłębnie" 😂 go nie znam ale wydaje się być superową osUPką, zawsze stara się pomoc i w porządku gadka się z nim klei 😁 gut gut szefuńcio 💙

NOŻYCE 12: nie znam goscia . ale grajac kilka tygodni z nim jedynie co moge powiedziec to jest wporzadku ;D  ale bywa czasem narcystyczny  hehehe

NOŻYCE 13:Wstrętny ciul i melepeta. W cska coś tam gra ale nadal jest leszczykiem. A tak ogólnie w porządku morda. Techniczne sprawy ogarnia jak mało kto, tylko czasem mnie korci, żeby mu taką listwę wypalić na odmułkę :3

NOŻYCE 14: Haha na początku  były koty darte,zwykła faja. Ale z czasem dobry chlopaczyna się okazał . Jeszcze niech troszkę po pracuję nad sobą A będzie z niego malpiszon. Bez urazy. Plus ...

NOŻYCE 15:Jest człowiekiem który dużo mówi aż czasem za dużo. Dość wkurzający jest często nie w humorze więc opierdala ludzi xD

NOŻYCE 16:Zważając na to, że praktycznie go nie znam i miałem z nim mało styczności, to można zauważyć, że chłopak ogarnia i ma głowę do tego, także jak najbardziej plusowy osobnik na tej sieci :)

NOŻYCE 17:Za bardzo pewny siebie :P

NOŻYCE 18: Pomocny.  Jak ktoś miał jakiś problem np. Z  Lagami ,oferowal swoja pomoc na ts  :) 

NOŻYCE 19: spoko mordka, ogarnia wszystkie sprawy dotyczące forum jak i sprawy techniczne, pomocny, czituje na dd2 i gra na wh i aimie bo inaczej nie da sie tego wytłumaczyć xD 

DZIEKUJĘ WSZYSTKIM NOŻYCOM ZA WYPOWIEDZI! OBY TAK DALEJ  

❤️❤️❤️

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...