Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Ewa;*<3

Pod Stołem Zwykły Grajek

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie ♥️

" Uderz w stół, a nożyce się odezwą".

Dzisiaj na naszym stole wylądował @Zwykly Grajek.

Wy jako nożyce anonimowo wypowiedziliście na temat :                                                                             Zwykłego Grajka 

nożyce 1:Pijaczyna, Rudzielec, niby Mikołaj a żadnego prezentu nie dostałem 😂 konkurencja na awp 😁 Ogólnie w porządku chop tylko pije za dużo 😂

nożyce 2:Patologiczny rudy bot 

nożyce 3:Grubo, zastanowię się :)

nożyce 4:Hmmm, bardzo pozytywna osoba. Całkiem niezły gracz i admin. Szanuję gościa za to jak prowadzi typerkę, Nie mieliśmy za bardzo okazji prywatnie gadać ale wydaje się spoko osobą. :)

nożyce 5:Zwykły dekl z awp! , nie graj nią tak często, bo wreszcie sobie krzywdę zrobisz  xD  :D Nie no, wydaje się na spoczko mężczyznę :D

nożyce 6:alkoholik menda i szuja 

nożyce 7:Stanowczo za dużo przeklina, wszystkich wyzywa od rudych chujów co już jest nudne i monotonne. Chyba ma problemy z alkoholem i samym sobą. 

nożyce 8:Rudy wredny człek dziwię się że jeszcze tu bana nie dostał xd 

nożyce 9:Ogólnie to go nie znam 😜 jedyne co można  zauważyć jest to, że często obraża na boxie.

nożyce 10:za przeproszeniem rozjebałem stół :/ pozdrawiam :D

nożyce 11:Dobry admin, czasem cos tam bije. 

nożyce 12:Miałem chyba z nim kontakt jedynie przy daniu vipa na miesiąc do wygrania przy typowaniu wyniku, ja mu tego vipa dałem na ligę typerów i tyle,  nie jestem w stanie nic o nim napisać, ponieważ prawie wcale go nie znam i nie wiem co mam odpowiedzieć

nożyce 13:Jak to napiszę to i tak będzie wiedzieć, że to ja ale ok :D |
Największa konfitura pod słońcem.. :D

nożyce 14:Spoko ziom :D

nożyce 15:alkus, cioł i gnida iii że drażni momentami swoją grą x D aa ogólnie to wydaje sie na spoko gościa kurde 

nożyce 16: alkus twierdzi nie nie pije a przez całe życie najeb*any chodzi nie umie grać w cs 1.6 xD ale i tak go uwielbiam bić a szczególnie w dolnym jak pasa i płacze przez mikro

nożyce 17: "Rude włosy, rude awp, rude cwaniactwo, może jako admin nie jest taki rudy. Wydaje się sympatyczną mordką

nożyce 18: Grajekrajek to bot , udaję że umie grać z awp z naciskiem na udaję 😂 nie wspomnę o jego umiejętności posługiwania się nożem  

nożyce19:  Jest rudy i jego awp też jest ruda xd

nożyce20:Chodzący Totalizator Sportowy xD 

😅

DZIEKUJĘ  NOŻYCOM ZA WYPOWIEDZI! OBY TAK DALEJ  ♥️

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...