Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Ewa;*<3

Pod Stołem DreDziaa

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie ♥️

"uderz w stół a nożyce się odezwał".  Dzisiaj na naszym stole wylądowała @DreDziaa

Wy jako nożyce anonimowo wypowiedziliście na temat Oli 

Nożyce 1:Dredzia dobra kobita, złote serce, czasem walnie sucharaskiem, ale znam ją na tyle, że wiem już jaka jest. Czasem ma humorki, ale jak każda kobieta, czasem musi pomarudzić, chociaż fajnie próbuje już ułożyć sobie życie razem z Tobim. Myślę, że dobry materiał na żonę. Rudy może nie zabije mnie jak powiem, że ma piękny uśmiech. Szanuje ją strasznie, jest tu odkąd pamiętam czyli kupę już lat. Odpowiedzialna osoba, nigdy się na niej nie zawiodłem. Można się z nią pośmiać, ale pogadać i o poważnych sprawach. P.s ma bardzo specyficzny śmiech; wszędzie go poznam. Myślę, że jest bardziej typem introwertyka, nie szuka popularności, taka mała szara cichutka myszka. Nigdy nie słyszałem, żeby krzyczała. Oaza spokoju ogólnie z niej jest. Świetne robi jedzenie w Minecrafcie i jak ona może wytrzymywać z tym dekarzem to nie mam pojęcia! Tak czy siak uważam, że największym atutem Oli jest jest serduszko, które ma ogromne, mało ludzi jest już na świecie z tak dobrym sercem. Wyprowadzić ją z równowagi jest bardzo ciężko, ale jak to się stanie to niechaj anielski orszak zstapi po twą duszę. 

Nożyce 2:Ani razu, z nią nie grałem, więc nie mogę się zbytnio wypowiedzieć. Nawet na forum się nie złapalismy..

Dziewczyna  Sebastiana.😁

Nożyce 3:Śliczna, inteligentna i bardzo otwarta osóbka :3

Nożyce 4:Kurde slabo ją znam >.<

Nożyce 5:

Sędzia Dreddzia... Odpowiedź na pytanie, co było pierwsze - charakter, czy nick, wydaje się oczywista. ^^

Doleję trochę miodu - Piękna i Basta.

Nożyce 6:

Ojej, wybralas osobę z którą nie rozmawiałem z 5 lat :)

No fajna babka z niej, słaby gracz bo zawsze lamila jak ty (czyt. @Ewa;*<3).

Przykro mi, ale tak jak mówiłem, dzisiaj nie powiem więcej, bo dawno nie rozmawialiśmy xD

Nożyce 7:DreDziaa ZgreDziaaa

Nożyce 8:Cudowna osoba o złotym serduszku

DZIEKUJĘ WSZYSTKIM NOŻYCOM ZA WYPOWIEDZI! ♥️♥️♥️

Ojeej dziękuję Wam bardzo za te miłe słowa, nie spodziewałam się takiego ciepła :o:$
Kto mnie nie zna, nie kojarzy może będzie jeszcze okazja.. może jeszcze kiedyś będę mieć znów więcej czasu, aktualnie jestem głównie na TS3 ^_^ 
Kiedyś byłam tu no-life'em, to wie ta część z Was, która jest tu już lata.. lata.. :D 
"Dziewczyna  Sebastiana.😁" - sprostuję.. narzeczona hyhy już tak łatwo się nie wykręci jak coo :haha:❤️ 
Co do gry - miałam lepsze i gorsze momenty  :olaboga: :olaboga:
DreDziaa ZgreDziaa coś w tym jest z wiekiem człowiek zrzędliwy się robi :ph34r: :D 

Dziękuję Wam jeszcze raz za Wasze słowa i pozdrawiam ^_^

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...