Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Ewa;*<3

Pod stołem SHERIFF

Recommended Posts

Witam Wszystkich Serdecznie ♥️

" Uderz w stół, a nożyce się odezwą". Dzisiaj na naszym stole wylądował @SHERIFF

Wy jako nożyce anonimowo wypowiedziliście na temat SHERIFFA 

Nożyce 1.Chop w porządku 😁 idzie pogadać, chociaż nie zawsze można się z nim zgodzić 😁 ogólnie alkoholik z drogówki 😁 

Nożyce 2.

Nożyce 3.Ogarnięty gościu, ale jest chyba troche sztywny i potrafi się "przypierdolić" o "nic"

Nożyce 4.Morda która grywała niegdyś na bfie spoko ziomek ;D

Nożyce 5.Ogólnie dobry chłop :) pomocny, zaradny, pojecie ma. Jedyna wada to ten gejowski awatar co odstrasza nowych użytkowników :grin:

Nożyce 6.Każdy wie, że ten rudzielec to miękka faja, dużo gada mało robi. Takich jak on to powinni za te małe jajca powiesić na drucie kolczastym, no kasztan i tyle szkoda mi strzepić ryja, żeby na niego. Jedyne co w życiu osiągnął to, że urodził się w Kołobrzegu, gdzie mewy ludziom chleb rzucają na plaży, dla tych biedaków

Nożyce 7.

Najprawdopodobniej gwiazdę podwędził psu spod ogona, jego rachityczna szkapa to zwykły konik na biegunach a pistolet na wodę zawinął z piaskownicy.

51g2uDC956L.jpg

Pilnuje porządku bezkompromisowo :] (prawie, na szczęście 😜 )

Nożyce 8.  Jest spoko nic do niego nie mam czasem (cały czas)wkurwia ludzi. 

Nożyce 9. Daniel jest osobą nietuzinkową, poświęcił miłość dla kariery i pieniędzy, zawsze można na niego liczyć co bardzo w nim cenię. Spoko morda, która już swoje w życiu przeżyła. Zawsze mnie wspierał więc i ja go wpierać zawsze będę. A tak ogólnie to jak szeryf zawsze czerwony dzban :D

DZIEKUJĘ WSZYSTKIM NOŻYCOM ZA WYPOWIEDZI! OBY TAK DALEJ  

❤️❤️❤️ 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...