Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
vego21

Od Przedszkola Do Opola comeback?

Recommended Posts

Banner.png.4cf3184fc53e9467b63afc8ed0e3c58f.png.8702f97ad6f807adeaefbaf31f3c38d5.png

Prolog

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej jak to się mówi. @Tobi był chyba pod mocnym działaniem psychotropów pozwalając mej skromnej osobie wrócić po paru latach do społeczności CsOpole. Na Wasze nieszczęście dostałem również szansę tworzyć swe wypociny na łamach forum dzięki @Ewa;*<3 . 

Redakcja i obsada redaktorki się zmieniła, czy źle czy dobrze nie mnie oceniać, ważne że coś się w temacie dzieje i można czasem odskoczyć od grania w tego kwadratowego kanter strajka. Ci którzy czytali kiedyś ''Od Przedszkola Do Opola'', bądź Ci nie mający tej przyjemności niech wiedzą, iż felietony są pisane w formie humorystycznej, ale też czasem zaczepiające o tematy poważniejsze.  Te istotne sprawy pojawiają się w innych tekstach o ile Pani Naczelna nakaże je pisać, więc będę musiał się z nią umówić na kawkę ;)

Nie pamiętam ile kiedyś tych felietonów powstało, ledwo udało mi się odzyskać logo, no ale w internecie nic przecież nie ginie. Co nieco sobie przypomniałem jak to wyglądało. Nieskromnie mówiąc wyglądało fajnie dlatego postanowiłem wskrzesić tą serię i tworzyć o ile będzie mi to dane.

Koniec pierdzielenia, dam Wam teraz mały przedsmak co Was czeka.

Teksty Czat Boxa

image.png.ccfa6a2223d8a9842118bc8afd580716.png

image.png.eae7b3ecbd876f8b3a20879d85492bf3.png

image.png.293808419c403876398c2cbb18857040.png

I tu prośba do Was abyście wycinali ciekawe i śmieszne teksty z CB, a następnie przesyłali na PW :)

Cytat miesiąca

Nasz uwielbiany gracz @izak0000 któremu tylko zera do nicku dochodzą popisał się tak

''Więc w odpowiedzi na zaczepki też go zwyzywałem i dostałem bana, oczywiście uważam że mój ban słuszny ale admin też powinien ponieść konsekwencję za sprowokowanie i wyzwanie/''

Mufik miesiąca

81464041_1261375507379572_3507174391588847616_o.jpg

Podsumowanie

Krótko na początek, ale chcę się bardziej zaznajomić z forum i poznać Wasze opinie czy tego typu arty chcecie. Jeśli się spodoba to będę kontynuował i zobaczymy co z tego wyniknie. Więc dzięki pierożki :)