Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Tobi

ONLY DD2 - Wsparcie Dla Serwera

Recommended Posts

Witam, w związku z zaistniałą sytuacją na DD2 (o której każdy już wie) i za namową @hyt8  pragnę prosić was o wsparcie dla serwera. Jako Opiekunowie chcemy dołożyć wszelkich starań aby serwer znów stanął na nogi i działał tak jak w latach swej świetności ( 2017/2018rok  - top 1 w PL).

Prosimy was o wsparcie finansowe oraz pomysły co można dodać / skasować / edytować na serwerze aby grało się lepiej i przyjemniej. Chcemy odbudować atmosferę która zawsze tutaj była świetna a w ostatnim czasie tak bardzo się zniszczyła....  Nie chcemy obwiniać się wzajemnie bo to nic nie da, pragniemy patrzeć jedynie w przód i zastanawiać się nad tym co można zdziałać a nie co było nie tak. Proszę o przesyłanie różnych pomysłów, na konkursy, pluginy co tylko się da. 

Chciałbym także, aby jak największa część administracji integrowała się ze sobą w ramach możliwości na TS. Prawda jest taka, że im lepiej będziemy zgrani ze sobą tym lepiej będzie działać cały serwer. 

Nie oczekuje od nikogo, że będzie chciał dalej w tym uczestniczyć dlatego jeżeli ktoś chce zrezygnować lub uważa, że dalsza gra na serwerze jest bez sensu proszę o zrobienie tego teraz. Od innych którzy zostaną będę jednak wymagać w miarę możliwości zaangażowania. Jeżeli zależy wam na społeczności którą tworzymy zróbmy coś wspólnie aby odbudować to co było, pamiętajcie, że serwer to tak naprawdę gracze. Serwer to społeczność, która tworzy na nim atmosferę a od tej atmosfery bardzo dużo zależy. Jeżeli jest przyjazna i pozytywna gracze sami przybędą, jeżeli będzie toksyczna tak jak do tej pory to sami wiecie jak to się skończy. Chciałbym aby każdy poczuł, że ma udział w tym co tworzymy, każdy z was dodaje cegiełkę do tego muru, pamiętajcie ; )

Wszystkie pomysły i propozycję prosimy pisać w tym dziale:  https://csopole.eu/forums/index.php?/forum/27-propozycje/ 

Natomiast osoby które pragną wesprzeć nas finansowo odsyłamy do tego wątku: 

 

!!! Dziękujemy również osobą, które pozostają z nami od początku bez względu na wszystko : )   !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...